.

Zakwaterowanie

Śpimy w wygodnych, sprawdzonych przez nas hotelach, w 2-osobowych pokojach z łazienkami. Wybieramy sprawdzone przez nas miejsca o dobrym standardzie (2*/3*/4*). Na wyprawach, na których odkrywamy piękno natury, śpimy w bungalowach czy obozach w dżungli (np. podczas wypraw do Meksyku). Szczegółowe informacje o rodzaju noclegu każdorazowo zamieszczamy w opisie wyprawy w zakładce Informacje.

Oferujemy możliwość wyboru noclegu w pokoju 1-osobowym. Prosimy o wcześniejsze deklarowanie preferencji noclegowych (przy składaniu rezerwacji, w ankiecie lub rozmowie z nami). Wówczas będziemy mieli odpowiednio dużo czasu na wybór miejsc noclegowych i omówienie ewentualnych dodatkowych kosztów z tym związanych.

Jeśli korzystasz z promocji Single bez dopłaty zakwaterujemy Cię z innym uczestnikiem w pokoju 2-osobowym (lub w niektórych wypadkach 3-osobowym). Jeśli zdarzy się tak, że nie znajdziemy dla Ciebie towarzysza podróży, to my pokryjemy w całości koszt związany z wykupieniem specjalnie dla Ciebie pokoju 1-osobowego

 

wyprawa

BLOG

CZYTAJ
wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności

zapisz się do newslettera