.

Wyprawy na zamówienie

Wyprawy na zamówienie

Z PILOTEM

czyli powiedzcie nam gdzie i kiedy chcecie jechać, a my to zorganizujemy.

JAK TO DZIAŁA

PILOT

Wyprawy na zamówienie realizowane są z pilotem. Pilot opiekuje się grupą podczas całego wyjazdu, czuwa nad sprawnym przebiegiem trasy i organizacją czasu na miejscu.

WIELKOŚĆ GRUPY

Dowolna. Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu umiemy organizować różnego rodzaju wyjazdy. Znamy specyfikę przygotowania podróży indywidualnych, jak również wypraw dla małych i dużych grup.

PROGRAM

Zaprojektowany specjalnie dla Was. Doradzimy, co warto zobaczyć, dostosowując program do Waszych zainteresowań. Omówimy, w jaki sposób najprościej dostać się w dane miejsce, jakie są warianty transportu. Wskażemy, gdzie najkorzystniej nocować lub w jakiej dzielnicy wybrać hotel. Podamy możliwe do zrealizowania atrakcje dla chętnych i ich ceny. Decyzja ostateczna nalezy do Was!

OPCJE

Program jest w pełni elastyczny - dopasowany do Waszych zainteresowań i potrzeb.

Niezapomniana podróż poślubna, karnawał w Ameryce Południowej, 5 dniowa wycieczka na Sri Lankę czy miesięczna wyprawa do Peru - Wy wybieracie, my organizujemy.

DODATKOWO

Każdy uczestnik wyprawy na zamówienie otrzymuje Zestaw Podróżnika oraz ubezpieczenie podróżne.

Zapewniamy również:

 

Wyprawy na zamówienie

INDYWIDUALNIE

czyli Wasza indywidualna wyprawa przygotowana przez Kiribati Club.

JAK TO DZIAŁA

BEZ PILOTA

Wyprawa realizowana jest bez pilota. Ruszacie sami sprawdzoną przez nas trasą. Wszystkie świadczenia (transport, zakwaterowanie, wycieczki lokalne według programu) są zarezerwowane i opłacone.
W podróży indywidualnej przydatna jest znajomość języka angielskiego. W krajach Ameryki Południowej i Środkowej dobrze jest znać podstawy języka hiszpańskiego.

WIELKOŚĆ GRUPY

Wyprawy indywidualne nie mają ograniczeń grupowych.
Oferta cenowa na naszej stronie skalkulowana jest dla 2 osób (zakwaterowanie w hotelu w pokojach 2-osobowych z łazienką).

PROGRAM

Wybieracie jeden z gotowych programów z oferty INDYWIDUALNIE.
Przed wyjazdem otrzymacie Harmonogram swojej podróży z dokładnym opisem przebiegu każdego dnia. W opisie znajdą się następujące informacje:
1. ZAKWATEROWANIE - zarezerwowane miejsca noclegowe;
2. TRANSPORT - zarezerwowany transport, w tym bilety wewnętrzne (bilety lotnicze, autobusowe, promowe) oraz transport prywatny; wskazówki dotyczące transportu;
3. INFO DODATKOWE - dokładny opis trasy, informacje jak optymalnie spędzić dzień w danym miejscu (co warto zobaczyć, jak się poruszać itp.), wcześniej zarezerwowane wycieczki zgodnie z programem, wycieczki dla chętnych, oraz kosztorys.

OPCJE

Program jest dość elastyczny. Isnieje możliwość:

Zmiany te wiążą się ze zmianą ceny.

DODATKOWO

Każdy uczestnik indywidualnej wyprawy otrzymuje K-Box: koszulkę klubowa, worek sportowy, etui na bilety, kartę ubezpieczeniową, Harmonogram podróży oraz vouchery.

Zapewniamy również:

Asysta w podróży

W czasie Waszego prywatnego wyjazdu w razie kłopotów można kontaktować się z naszym biurem. W miarę naszych możliwości będziemy starali się Wam doradzać lub, jeśli będzie taka możliwość, zapewnić wsparcie.

Napisz do nas: info@kiribaticlub.pl lub zadzwoń: + 48 61 867 90 00

Wyprawy samodzielne

Booking


Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności

zapisz się do newslettera