.

Spotkanie pilotów 2014

20 grudnia 2014 r. już po raz 7. odbyło się spotkanie pilotów Kiribati Club. Co roku staramy się dobrze wykorzystać ten wspólny czas, bo zgromadzenie wszystkich pilotów w jednym czasie i miejscu nie jest łatwe. Tym razem postawiliśmy na różnorodność. Był czas na podsumowanie roku, wspólną zabawę i rozmowy. 

Nasze spotkania są zawsze doskonałym momentem na wymianę całorocznych doświadczeń i dzielenie się obserwacjami. Wstępem do tegorocznej dyskusji stały się prezentacje: naszego pilota Marcina Lewandowskiego oraz gościa Pawła Cywińskiego (orientalisty, redaktora w magazynie Kontakt i autora portalu zajmującego się zmianami we współczesnej turystyce). 

Oba wstąpienia dotyczyły tematów, które dla nas (Kiribati Club) są bardzo istotne. Marcin mówił o "Etyce pracy pilota". Paweł natomiast zajął się tematami odpowiedzialnej i świadomej turystyki, językiem, którym operuje turystyka, a który może być bardziej zrównoważony i odpowiedzialny, spotkaniami turystów z mieszkańcami odwiedzanych przez nich krajów i związanych z tym korzyściach i zagrożeniach.

Oczywiście podczas spotkania nie mogło też zabraknąć nagród dla Pilota roku i Debiutu roku. W tym roku nominacje do tytułu Pilota roku Kiribati Club 2014 otrzymali: Dawid Diduszko, Marcin Lewandowski, Tomasz Nasiółkowski, Piotr Neumann, Anna Piekarczyk, Maciej Talarczyk. Tytuł ten przypadł ex aequo Annie Piekarczyk i Dawidowi Diduszko. Natomiast debiutantami roku zostali Aneta Głogowska i Wojciech Piestrak.

wyprawa

BLOG

CZYTAJ
wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności