.

Szkolenie pilotów 2012

Już po raz piąty spotkaliśmy się na dorocznym Szkoleniu Pilotów Kiribati Club (14-16.12.2012r.). Tym razem – mimo zimy – postanowiliśmy ruszyć w teren i... ale o tym za chwilę.

Spotkanie rozpoczęło się oczywiście od omówienia ubiegłego roku i planów na przyszły. Jednak punktem kulminacyjnym piątkowego wieczoru było wręczenie tytułu „Pilota roku” i – tu nowość – wyróżnień dla debiutantów, czyli pilotów, którzy po raz pierwszy poprowadzili nasze wyprawy i otrzymali dobre opinie od uczestników tychże wypraw.


Wyróżnienia za debiut roku 2012 otrzymali: Magdalena Krempa, Marcin Lewandowski, Anna Semrau, Łukasz Szczęsny.
Do tytułu „Pilota roku” było nominowanych aż 9 osób: Mirosław Baca, Maciej Danielewicz, Marcin Dębski, Mikołaj Gruszczyński, Piotr Kasprzyk, Tomasz Nasiółkowski, Kazimierz Pawłowski, Maciej Talarczyk i Katarzyna Wujda. Wybór był trudny, a dyskusje, kogo nagrodzić toczyły się do samego końca. Tytuł „Pilota roku 2012” otrzymali: Katarzyna Wujda i Tomasz Nasiółkowski.


Drugiego dnia odbyło się całodzienne szkolenie terenowe. Piloci pod okiem niezależnych obserwatorów, musieli wykonać określone zadania, które pozowliły na ocenę ich umiejętności komunikacyjnych, umiejętność reagowania i radzenia sobie w nieoczekiwanych warunkach i sytuacjach oraz ocena wyboru strategii i umijętności autoprezentacji.

wyprawa

BLOG

CZYTAJ
wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności