.

Szkolenie pilotów 2013

Każdy z naszych pilotów ma odmienne doświadczenia, inaczej przygotowuje się do wyjazdu, ma swoje sposoby na pracę w terenie. Więc czemu piloci nie mieliby dzielić się tą wiedzą z koleżankami i kolegami po fachu i uczyć się od siebie nawzajem?

Ta myśl przyświecała tegorocznemu szkoleniu pilotów Kiribati Club. Postawiliśmy na samodoskonalenie. Każdy pilot miał przygotować prezentację dotyczącą swojego warsztatu pracy. Tematy były najróżniejsze – od przygotowania wyjazdów, poprzez integrację w grupie po inspirujące opowieści o podróżach. Żaden temat się nie powtórzył, każdy chciał się podzielić czymś innym. I oto nam chodziło! Wszystkie prezentacje oceniali sami piloci. Wyróżnienia za najbardziej inspirujące wystąpienia otrzymali: Henryk Wolski, Wojciech Piestrak, Ela Wiejaczka, Ania Semrau, Tomasz Nasiółkowski, Marcin Lewandowski, Łukasz Szczęsny, Tomasz Suchanek, Dawid Diduszko, Dariusz Wiejaczka, Bartosz Jurkiewicz. Najwyżej zaś oceniono prezentację Macieja Talarczyka.


W ferworze prezentacji nie zapomnieliśmy oczywiście o podsumowaniu roku i wręczeniu nagród wyróżniającym się pilotom. Nominacje do tytułu Pilota Kiribati Club 2013 otrzymali: Dariusz Wiejaczka, Mikołaj Gruszczyński, Maciej Talarczyk, Łukasz Szczęsny, Piotr Neumann, Kazimierz Pawłowski. Tytuł otrzymał Maciej Talarczyk. Wszystkim gratulujemy!

wyprawa

BLOG

CZYTAJ
wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności