Aleksandra Mnich Aleksandra Mnich

Aleksandra Mnich

Pochodzi z Białegostoku, ale żyje na całym świecie. Nie potrafi zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu, podróże są jej spełnieniem. Stara się uważnie przeżywać każdy dzień. 

Zakochana w Ameryce Południowej, szczególnie Patagonii. W przestrzeni, wolności i dzikości. Jej największą podróżą była przeprawa jachtem z Polski do ostatniego portu na południu Argentyny, spędziła ponad 2 miesiące na morzu. Po zejściu na wymarzony ląd przejechała 6 krajów Ameryki Łacińskiej, głównie autostopem, przy okazji robiąc film dokumentalny i pisząc zbiór reportaży. 

Wszystkie pasje związane są z podróżowaniem. Loty balonem, fotografia, wyjazdy snowboardowe, pływanie na wakeboardzie, wspinaczka… Stara się żyć w zgodzie z naturą. 

Żyje tak jakby jutra miało nie być, tak by nie żałować nic w swoim życiu. 

Niepoprawna marzycielka, nieustraszona dusza, gaduła. 

Uczestnicy wypraw o Oli

"Ola ma cudowną umiejętność budowania relacji z uczestnikami, bardzo jej zależy aby ludzie byli zadowoleni, pięknie pokazuje Patagonię przez pryzmat swojego zachwytu tym miejscem. To duża wartość. Po za tym jest niezwykle ciekawym człowiekiem, jestem pod wrażeniem jak umiejętnie odnajduje się wśród osób o dekady od niej starszych. Będę wszystkim polecała Patagonię z Olą!" Patagonia, Tango i Pingwiny, listopad 2019

Opinie

Pojedź ze mną na wyprawę