Andrzej Dzirba Andrzej Dzirba

Andrzej Dzirba

Fotografuję, podróżuję z pasją. 

Z wykształcenia jestem skończonym filozofem i socjologiem. Z zamiłowania fotografem, ale ostatnie kilka lat spędziłem głównie w reklamowych korpo, obsługując klientów, tworząc i wdrażając strony internetowe. Lata temu zainteresowałem się Azją. Ćwiczyłem aikido, kenjutsu następnie kick-boxing. Zacząłem też zgłębiać język japoński i powoli zanurzać się w kulturę i sztukę tego egzotycznego regionu. W Kraju Kwitnącej Wiśni spędziłem łącznie kilka miesięcy - czysto podróżniczo, ale też stacjonarnie - spędziłem semestr w szkole językowej na intensywnym kursie. 

Lubię i doceniam również inne regiony świata - Amerykę Północną, za różnorodność, Islandię za niesamowite scenerie, Szkocję, w której mieszkałem 2 lata, za ciepłych ludzi i piękne góry. 

Podróżując - sam lub w grupie - lubię odkrywać, poznawać miejsca spoza katalogu tych najbardzej znanych, doświadczać nowych smaków, rozmawiać ze zwykłymi ludźmi. Chętnie opowiem Ci więcej i pokażę to, co najciekawsze, wspólnie poznamy miejsca i historie, które zapamiętasz na zawsze.