.

Elżbieta Wiejaczka

Elżbieta Wiejaczka

Uwielbiam poznawanie nowego, życie w podróży i pisanie. Odpoczywam w Afryce, od kilku lat zgłębiam tajemnice Ameryki Południowej. Na przełomie 2014 i 2015 roku podczas podróży poślubnej „Afryka 2x2” przejechałam na rowerze 7560 km po drogach i bezdrożach Czarnego Lądu. Jechałam stopem przez Saharę, pracowałam jako wolontariuszka w Kenii, zdobywałam góry Afryki (Ras Dashen, Jebel Toubkal, Margheritę, wielokrotnie Kilimandżaro), wspinałam się na wydmy w Namibii, przeżyłam rafting na Zambezi i Drogę Śmierci w Boliwii. Wyznaję zasadę, że otwartość i szczery uśmiech są najlepszą ochroną podczas dalekich podróży. Fotografuję, śpiewam, nie rozstaję się z książką. Ukończyłam biologię na Uniwersytecie Pedagogicznym, filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Szkołę Dziennikarstwa Praktycznego Rafalski Press. W 2012 roku otrzymałam tytuł „Dziennikarz Obywatelski 2011”.

Uczestnicy wypraw o Eli:

"Pilot(ka) posiada znakomite umiejętności organizacyjne - było szybko, sprawnie i pewnie. Na pewno znaczenie miała świetna znajomość hiszpańskiego - żadnych barier."

"Ela Wiejaczka już na lotnisku nawiązała świetny kontakt z uczestnikami wycieczki i tak już było do samego końca. A nawet lepiej. Serdeczna, empatyczna, pomocna, otwarta. Wydaje mi się, że dała siebie więcej niż wymagały tego jej obowiązki.Gratulacje, że macie taką świetną Pilotkę!"

Przeczytaj o podróżach ze mną

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności