.

Grzegorz Łyczykowski

Grzegorz  Łyczykowski

Czasem swoje przeznaczenie znajdziesz na drodze, którą wybrałeś, aby je ominąć

Mówią na mnie człowiek Północy - z krwi i kości. Na co dzień ciągnę agencję reklamową ARNEV na poznańskich przedmieściach. Ucieczkę od biura realizuję w coraz to nowszych i ciekawszych podróżach. Jestem założycielem projektu Farma Adrenaliny, która zajmuje się serwowaniem niezapomnianych wrażeń aktywnym osobom. Inni uznają mnie za człowieka lasu oraz bezludnych ostępów oraz podróżnika off-road - pasje do wypraw terenowych realizuję starymi Land-Roverami, których kolekcję skutecznie powiększam. Jestem miłośnikiem starych samochodów, fotografii, postindustrialnych klimatów oraz dobrej muzyki.

Islandii po raz pierwszy doświadczyłem już wiele lat temu, a w kościach od początku czułem, że to moje miejsce... Odpowiada mi tam wszystko - od temperatury, przez żywioły, po krajobrazy i mentalność. Wyspa jest jak lekarstwo na przesyt przepełnionych cywilizacją i zgiełkiem metropolii, katalizuje rozedrganą energię. Uczestnikom swoich wypraw przedstawiam prawdziwą odsłonę kraju. Trudno dostępne miejsca, surowe piękno natury oraz różnorodność doświadczeń - to elementy mojej fascynacji Islandią, którymi chętnie się dzielę.

Siłą rozpędu ciągnie mnie także do innych wyspiarskich / północnych rubieży, stąd bardzo chętnie wracam do celtyckich lub skandynawskich krajów, aby każdorazowo ze świeżością umysłu chłonąć wszystko dookoła.

Uczestnicy wypraw o Grzegorzu

 "No nie wiem czy znaleźlibyście lepszego. Chciałbym mieć zawsze takiego pilota na wycieczkach." Islandia 2016

Pojedź ze mną na wyprawę

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności