Izabela Tylkowska Izabela Tylkowska

Izabela Tylkowska

Gdyby życie nie było nieustającą podróżą wzdłuż wszerz a przede wszystkim w głąb to zapewne znalazłabym sobie jakąś inną pasję…

Na szczęście to, co rozpoczyna się w momencie przyjścia na świat,  ta propozycja właściwie nie do odrzucenia to zarazem najpiękniejszy urodzinowy prezent jaki kiedykolwiek otrzymałam. Korzystam z niego już ponad ćwierć wieku i zupełnie mi się nie nudzi!

Życie to podróż, a podróże to moja największa pasja.

Radości i ukojenia dostarczają mi nieustannie towarzyszące w podróży piękno Świata oraz serdeczność I ciepło spotykanych na co dzień ludzi.

Każdy człowiek to książka, każdy widok to fotografia godna World Press Photo.

Najcenniejsze w podróży jest dla mnie gdy treścią książki mogę się dzielić z innymi,  kiedy zachwycający mnie slajd pozostaje pięknym wspomnieniem nie tylko w mojej pamięci.

Dzielenie się tym wszystkim z drugim człowiekiem to dla mnie wielka radość,  a od paru lat również główny “sposób na życie

Od jakiegoś czasu mieszkam w Gruzji, skąd i dokąd odbywam większość swoich podróży.

Studiowałam filologię rosyjsko- ukraińską, która to niewątpliwie zagnała mnie na wschód, jednak co roku jak Włóczykij opuszczam swoją ukochaną dolinę wraz z pierwszymi oznakami zimy, udając się tam, gdzie ciepło, zielono i słonecznie.