Karolina Rostek Karolina Rostek

Karolina Rostek

Dalekie podróże mają to do siebie, że przywozi się z nich coś zupełnie innego niż to, po co się pojechało

Odkrywam świat od dziecka. Miłość do wędrówek po Tatrach zaszczepili we mnie rodzice, którym odwdzięczałam się, wyszukując ciekawe miejsca do zwiedzania na wielokilometrowych trasach z  rodzinnego Sopotu do Zakopanego. Chociaż szybko zaczęło mnie ciągnąć w świat, uwielbiam Polskę i chętnie odkrywam jej malownicze zakątki. Moją pasją jest wyszukiwanie fascynujących miejsc i poznawanie ich prawdziwego klimatu. Ciekawość lokalnych „smaczków” sprawia, że staram się, jak kameleon, wtopić w otoczenie każdego odwiedzanego zakątka świata. Zdjęcia z moich wypraw możecie zobaczyc na mojej stronie Kameleon.

Od wielu lat fascynuje mnie Ameryka Łacińska – pierwszy raz na Kubę pojechałam, żeby odkryć prawdziwą magię salsy… i udało się, teraz ta wyspa przyciąga mnie jak magnes, a salsa to moja ogromna pasja. Eksplorując ten region świata, podróżowałam m.in. po Meksyku i Ameryce Środkowej, Argentynie, Chile, Urugwaju. Lubię być w ruchu, nawiązywać nowe znajomości – moim żywiołem jest nieustanna zmiana. Stąd np. wyprawa do Maroka, które zauroczyło mnie bogactwem architektury, przyrody i kuchni.

 Uczestnicy wypraw o Karolinie:

"Nigdy nie było problemów z komunikacją. Zawsze o wszystkim pamiętała. Przy każdym wjeździe do danego kraju lub miejsca które zwiedzaliśmy opowiadała różne ciekawostki z nim związane." Amerykański Łącznik, luty 2017

"Karolina załatwi WSZYSTKO. Pilot idealny :):)" Amerykański Łącznik, luty 2017

Opinie