.

Paweł Ciesielski

Paweł Ciesielski

Droga jest Celem

Jestem uzależniony od przestrzeni. Ona sprawia, że moje spojrzenie na świat i życie staje się bardziej klarowne. Gdy zaczyna brakować mi dystansu do codzienności, wsiadam w samochód i jadę przed siebie, wypatrując niezmąconego horyzontu. Takie chwile wyciszają, dając jednocześnie spory ładunek optymizmu. Bezkres i wszechogarniający spokój sprawiają, że tak mocno kocham Islandię, oraz tak bardzo ciągnie mnie do Stanów i tamtejszych bezdroży.

Pasjonuję się starymi samochodami. Dzielę się swoją pasją z innymi organizując, cieszące się sporą popularnością, cotygodniowe spotkania miłośników klasycznych aut w Poznaniu.

Ogromną frajdę sprawia mi gotowanie. Podczas każdego wyjazdu szukam okazji, by poznawać nowe, nieznane mi wcześniej smaki. Po powrocie, z lepszym lub gorszym skutkiem, staram się odtwarzać je w domu i testować na najbliższych.

Perspektywa odkrywania nowych miejsc, a także poznawania ludzi, którzy mają podobne podejście do życia, nieustannie daje mi pozytywnego kopa w czasie wypraw. Fajnie odkrywać w sobie tę pasję.

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności