.

Zanim się zdecydujesz

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów, współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami i partnerami, a w razie nieoczekiwanej sytuacji oferujemy szybkie wparcie. Zanim jednak zdecydujesz się na wyjazd bez pilota, poczytaj o jego specyfice, organizacji i przebiegu.
Jeśli chcesz porozmawiać z naszym ekspertem od podróży indywidualnych - zadzwoń do nas lub napisz!

 • 1.

  Język i doświadczenie w podróży

  Do pomyślnego zrealizowania wyjazdu indywidualnego niezbędna jest znajomość języka obcego, najczęściej angielskiego i/lub hiszpańskiego, oraz pewne podróżnicze obycie.
  Jeśli macie wątpliwości, czy poradzicie sobie na wyjeździe indywidualnym, porozmawiajcie z nami - zadzwońcie lub napiszcie. Postaramy się przedstawić Wam wszystkie możliwe opcje.

 • 2.

  Przeloty

  Wyjazd zaczyna się w kraju docelowym. Bilety lotnicze możecie zakupić we własnym zakresie lub za pośrednictwem zaprzyjaźnionych z nami kasjerów lotniczych, którzy mają doświadczenie w wyszukiwaniu najkorzystniejszych taryf. Zawsze dostarczamy Wam sugerowane daty lotów, zsynchronizowane z planem podróży tak, abyście z łatwością mogli wybrać odpowiednie przeloty.

 • 3.

  Zakwaterowanie na wyjeździe

  Proponujemy hotele w możliwie dobrym standardzie w danym miejscu. Warunki mogą się różnić od standardów europejskich w zależności od wybranego kierunku (hotel 3* w Ameryce Południowej czy Azji może mieć np. skromniejsze, ciaśniejsze pokoje niż 3* w Europie). Zwróć uwagę na przedstawiony w propozycji programu hotel i ewentualną możliwość dopłaty do hotelu o wyższym standardzie.

 • 4.

  Transport na wyjeździe

  Środki transportu rezerwujemy dla Ciebie w sprawdzonych agencjach i współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami, kupujemy też bilety na transport publiczny. Może się zdarzyć, że znajomość angielskiego kierowców jest ograniczona, co może utrudnić komunikację. Może też zdarzyć się nieoczekiwana awaria, strajk, korki uliczne, choroba. W takich sytuacjach jesteśmy w kontakcie z osobami Was obsługującymi. Was prosimy o kontakt z nami. Postaramy się pomóc w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.

 • 5.

  Transport publiczny

  Transport publiczny w wielu krajach charakteryzują możliwe opóźnienia, z przeróżnych przyczyn (pogoda, zdarzenia drogowe, usterki pojazdów, również strajki, blokady dróg itd.). Również lokalne linie lotnicze miewają opóźnienia. Nie możemy zagwarantować perfekcyjnego funkcjonowania transportu publicznego. W sytuacjach problemowych prosimy o kontakt z nami, postaramy się udzielić takiego wsparcia, jakie będzie możliwe w danej sytuacji.

 • 6.

  Bezpieczeństwo na wyjeździe

  Dokładamy wszelkich starań, by Twoja wyprawa przebiegła pomyślnie, ale ponieważ podróżujesz indywidualnie i trafisz w miejsca z zupełnie inną kulturą i odmiennym podejściem do wielu aspektów życia, nie wszystko pozostaje zależne od nas.
  Dla Twojego bezpieczeństwa przed rezerwacją wysyłamy Ci informacje o uwarunkowaniach naturalnych i geopolitycznych w krajach docelowych. Zapoznaj się z nimi oraz z aktualnym komunikatem polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych na stronie https://polakzagranica.msz.gov.pl/>>

wyprawa

BLOG

CZYTAJ
wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności