.

LATAJ Z NAMI: PRZEZ WIEDEŃ I WENECJĘ DO ALP na zamówienie

Drukuj stronę
5 dni
Włochy, Austria, Szwajcaria, Czechy
wielkość grupy: 4 osoby
 • LATAJ Z NAMI: PRZEZ WIEDEŃ I WENECJĘ DO ALP na zamówienie

  Ten odlotowy wyjazd zaskoczy Was swoimi porywającymi widokami!
  Polecimy wyczarterowanym samolotem Piper Seneca V. Lądując na małych lotniskach zwiedzimy intrygujący Wiedeń i romantyczną Wenecję, oraz urokliwe okolice jeziora Bodeńskiego. Czekają na nas niesamowite krajobrazy Alp i jeziora Garda z lotu ptaka.

  Możecie wybrać opcję wyjazdu na zamówienie z pilotem Kiribati Club lub samodzielnie, my zajmiemy się organizacją wszystkiego!

  1 dzień

  LECIMY DO WIEDNIA

  Wylot wcześnie rano z jednego z małych polskich lotnisk - w zależności od preferencji uczestników: koło Warszawy, Łodzi, Katowic, Wrocławia lub Poznania.

  Lądujemy pod Wiedniem! Koleją dojedziemy do centrum, a następnie udamy się na spacer po starym mieście. Odwiedzimy pałac Hofburg, malownicze uliczki starego Wiednia, ratusz, dom Mozarta, katedrę św. Stefana. Przejedziemy też metrem do Schonbrunn - letniej rezydencji Habsburgów. Spacer po zespole pałacowym oraz ogrodach. Powrót do hotelu na nocleg.

  2 dzień

  LECIMY DO WENECJI

  Wcześnie rano lecimy do Włoch i lądujemy na wyspie Lido. Stąd przepływamy tramwajem wodnym do centrum Wenecji. Cały dzień spacerujemy po mieście, w którym aktualnie jest dużo mniej turystów niż zazwyczaj. Jest tak pięknie, że zostajemy tu na noc.

  3 dzień

  LECIMY NAD ALPAMI I J.GARDA DO J.BODEŃSKIEGO

  Rano czeka nas lot widokowy nad jeziorem Garda i nad Alpami. Lądujemy nad jeziorem Bodeńskim.
  Dalej pojedziemy do Sankt Gallen, gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć wyjątkowe opactwo St. Gall z jego niezwykłą biblioteką i katedrą, do słynnego z pięknie zachowanego średniowiecznego starego miasta Stein nad Renem położonego w pięknej okolicy nad Jeziorem Bodeńskim oraz pojedziemy zobaczyć wodospady Renu w Schaffhausen. Chętni będą mogli skorzystać z wycieczki łodzią pod same wodospady. Nocleg w hotelu.

  4 dzień

  LECIMY POD MONT BLANC

  Przelatujemy nisko nad Szwajcarią aby wylądować we Francji w Annemasse koło Genewy. Dalej już drogą lądową pojedziemy do Chamonix zobaczyć Mont Blanc. Wjazd kolejką na szczyt AIGUILLE DU MIDI na wysokość 3842 m.n.p.m. Stąd, przy sprzyjającej pogodzie, zobaczymy spektakularną panoramę wraz z najwyższym szczytem Alp - Mont Blanc, zwanym Dachem Europy. Nocleg w hotelu.

  5 dzień

  LECIMY DO DOMU PRZEZ PRAGĘ

  Poranny 2-godzinny lot zakończymy lądowaniem w Pradze. Metrem pojedziemy do centrum na spacer, lokalne jedzenie i dobre piwo. Po południu przelot do Polski.  Przelot samolotem typu: Samolot to Piper Seneca V.

  Pilot samolotu: Jacek Kuklis – Instruktor lotnictwa w Ośrodku Szkolenia Lotniczego Targor Flight Club z 8 letnim doświadczeniem.

  Warunki Meteo: W lotnictwie należy pamiętać, że pogoda może nas pozbawić możliwości wykonania lotu zgodnie z wcześniejszymi założeniami, a nawet pozbawić nas możliwości lotu w ogóle. Samolot posiada odpowiedni sprzęt do lotów tzw. bez widzialności, to znaczy, że bezpieczeństwo będzie zachowane w 100%. Jednak może się zdarzyć, że będziemy uziemieni lub lądowanie nie będzie w Grądach, skąd wystartujemy. Oczywiście takie sytuacje są niezwykle rzadkie i z reguły wiemy o nich z wyprzedzeniem.

  Ograniczenia bagażu podręcznego max 10 kg./os

 • JAK TO DZIAŁA

  • wybieracie jeden z gotowych programów indywidualnych
  • organizujemy Waszą podróż od A do Z - transport, zakwaterowanie, atrakcje, zwiedzanie
  • ruszacie na gotową wyprawę

  WYJAZD INDYWIDUALNY
  Wyprawa realizowana jest bez pilota. Ruszacie sami sprawdzoną przez nas trasą. Wszystkie świadczenia (transport, zakwaterowanie, wycieczki lokalne według programu) są zarezerwowane i opłacone.

  W podróży indywidualnej przydatna jest znajomość języka angielskiego. W krajach Ameryki Południowej i Środkowej dobrze jest znać podstawy języka hiszpańskiego.

  WIELKOŚĆ GRUPY
  Wyprawy indywidualne nie mają ograniczeń grupowych.

  CENA
  Oferta cenowa na naszej stronie skalkulowana jest dla 2 osób (zakwaterowanie w hotelach w pokojach 2-osobowych z łazienką).

  Po złożeniu rezerwacji każdorazowo potwierdzamy możliwość zorganizowania wyprawy w podanym przez Was terminie.

  PROGRAM
  Wybieracie jeden z gotowych programów z oferty INDYWIDUALNIE.

  Przed wyjazdem otrzymacie Plan Podróży dzień po dniu w wygodnej aplikacji Vamoos - jest to plan podróży z dokładnym opisem przebiegu każdego dnia.

  W opisie znajdą się następujące informacje:

  • ZAKWATEROWANIE - zarezerwowane miejsca noclegowe;
  • TRANSPORT - zarezerwowany transport, w tym bilety wewnętrzne (bilety lotnicze, autobusowe, promowe) oraz transport prywatny; wskazówki dotyczące transportu;
  • INFO DODATKOWE - dokładny opis trasy, informacje jak optymalnie spędzić dzień w danym miejscu (co warto zobaczyć, jak się poruszać itp.), wcześniej zarezerwowane wycieczki zgodnie z programem, wycieczki dla chętnych, oraz kosztorys.

  OPCJE
  Program jest dość elastyczny.

  • dowolny termin
  • dowolna wielkość grupy
  • możliwość modyfikacji programu

  Modyfikacje mogą wiązać się ze zmianą ceny.

  DODATKOWO
  Każdy uczestnik indywidualnej wyprawy otrzymuje K-Box: koszulkę klubową, worek sportowy, etui na bilety, kartę ubezpieczeniową, plan podróży dzień po dniu oraz vouchery.

  ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ

  • pomoc w zakupie biletu lotniczego lub w wyszukaniu najlepszej opcji lotów
  • doradztwo w zakresie przygotowań do wyprawy

ceny

załóż rezerwację
CENA OBEJMUJE:
 • przelot samolotem typu Piper Seneca V na trasie: Polska – Wiedeń - Wenecja - Garda -St. Gallen - Annemasse – Praga - Polska

 • 4 noclegi w hotelach (pokoje 2-osobowe)

 • transport samochodem wg programu w Szwajcarii i Francji

 • opiekę pilota Kiribati Club

 • ubezpieczenie podróżne Signal Iduna KL 40 000 EUR (w tym następstwa chorób przewlekłych), NNW 15 000 PLN, bagaż 1000 PLN

 • zestaw podróżnika Kiribati Club:

  • koszulka klubowa

  • worek sportowy

  • etui na bilet

  • karta ubezpieczeniowa

CENA NIE OBEJMUJE:
 • ewentualnych biletów wstępu do miejsc wymienionych w programie i na komunikację miejską: ok. 150 EUR

 • wyżywienia

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Po złożeniu rezerwacji każdorazowo potwierdzamy możliwość zorganizowania wyprawy w podanym przez Was terminie.

 

Podobne wycieczki

Zobacz także:

Wyprawy z pilotem

Wyprawy z pilotem

Wyjazdy indywidualne
Wyjazdy indywidualne

Wyjazdy indywidualne

Wyjazdy szyte na miarę

Wyjazdy szyte na miarę

Wyjazd indywidualny - dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności

zapisz się do newslettera