Odkryj kraj kontrastów, obok którego nie przejdziesz obojętnie - wybierz swoją wyprawę do INDII »

Dla firm

Niezapomniany wyjazd to najbardziej efektywny sposób na motywację, nagrodzenie, a przede wszystkim integrację pracowników. Europejski city break, relaks na karaibskich plażach czy aktywne zwiedzanie? Mamy doświadczenie w organizacji wyjazdów incentive zarówno dla 10, jak i 100-osobowych grup.

Kompleksowo zajmiemy się Waszym wyjazdem - od pomocy w doborze kierunku, przez organizację transportu i sprawdzone zakwaterowanie, po szyty na miarę plan wyprawy i aktywności. Doświadczony pilot posłuży radą, pokaże lokalne smaczki, miejsca poza utartym szlakiem i będzie czuwał nad bezpieczeństwem grupy. Zadbamy, żeby najlepsze wspólne wspomnienia zostały z Wami na długo!Kiribati Club

Zadzwoń

+ 48 513 051 310 + 48 61 867 90 00

Napisz

info@kiribaticlub.pl

Przyjdź

Grochowska 59
60-339 Poznań

Poniedziałek - Piątek
09 - 17

Napisz do nas

* pola obowiązkowe

Wyjazdy integracyjne dla firm z Kiribati Club

Dobre relacje to klucz do udanej współpracy. Zespół, który czuje się swobodnie w swoim towarzystwie, skuteczniej radzi sobie z wyzwaniami. Ponadto przyjemna atmosfera ma korzystny wpływ na efektywność działań poszczególnych osób. Lepsze relacje panujące w zespole przekładają się na większe zaangażowanie i motywację do realizowania założeń firmy. Ciekawy wyjazd integracyjny może zatem stanowić doskonały sposób na rozwój przedsiębiorstwa.

W ostatnich latach różnego rodzaju wycieczki firmowe cieszą się rosnącą popularnością, a wybór zagranicznych celów podróży przestał być rzadkością. Kiribati Club z powodzeniem organizuje wyjazdy firmowe za granicę, dbając o bezpieczeństwo, komfort i dobrą zabawę wszystkich uczestników.

Jak wyglądają wycieczki firmowe z Kiribati Club?

Każdemu z nas wyjazdy integracyjne dla firm mogą się kojarzyć nieco inaczej. Dla jednych będzie to przede wszystkim niekończący się maraton gier zespołowych, pobudzających kreatywność i budujących umiejętność współpracy. Dla innych – wspólne biesiadowanie do rana. Kolejnej grupie osób wycieczka firmowa przywiedzie na myśl sportowe zmagania na świeżym powietrzu – na przykład rozgrywkę w paintball, spływ kajakowy lub wspinaczkę po skałkach. Warto podejść do tematu z otwartą głową i zorganizować dla pracowników przygodę, którą będą wspominać jeszcze długo!

Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji wyjazdów integracyjnych dla firm jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia. Podczas naszych wycieczek, zależnie od wybranego miejsca, będziecie się przemieszczać jeepami, rowerami czy tradycyjnymi łódkami. Przenocujecie w hotelach, jurtach, a czasem w obozowiskach rozbitych pod gołym niebem.

W czasie wyjazdów firmowych za granicę oferujemy podobne atrakcje jak podczas wypraw z klientami indywidualnymi. Niezależnie od wybranego kierunku podróży, czekają Was wspólne zwiedzanie zabytków, podziwianie przyrody, kosztowanie lokalnych potraw i aktywny wypoczynek dopasowany do warunków pogodowych i możliwości uczestników.

W podjęciu decyzji o zorganizowaniu wycieczki firmowej dla Twoich pracowników mogą Ci pomóc rekomendacje innych klientów. Na naszej stronie zapoznasz się z opiniami na temat wypraw organizowanych przez Kiribati Club. Obecnie firmowe wyjazdy za granicę nie należą już do rzadkości, jednak Zanzibar, Wietnam czy Nowa Zelandia to nadal mniej oblegane miejsca, które zachwycą uczestników wycieczki.

Wyjazdy integracyjne dla firm – dokąd jeździmy?

Jesteśmy prawdziwymi miłośnikami podróży i chętnie dzielimy się tą pasją z innymi. Nasze wyprawy docierają na wszystkie kontynenty. Nie są nam obce zarówno uwielbiane przez turystów miejsca, takie jak Japonia, Włochy, Meksyk czy Teneryfa, jak i rzadziej odwiedzane rejony świata.

Jeśli myślisz o wycieczce firmowej do innego kraju w Europie, znajdziesz u nas wyjazdy do Czarnogóry, Łotwy i Estonii. Chcącym odwiedzić Azję proponujemy między innymi podróże do Armenii, Iranu, Kambodży, Omanu czy Uzbekistanu. Jeśli natomiast pociąga Cię Afryka, możesz pomyśleć o wyjeździe integracyjnym do Botswany, Namibii albo Zimbabwe. Wybór kierunku należy do Ciebie!

Jak zorganizować wyjazd firmowy za granicę?

Przede wszystkim skontaktuj się z nami! Podczas rozmowy ustalimy, jakie są oczekiwania i potrzeby Twojego zespołu. Wspólnie zdecydujemy, które aspekty wziąć pod uwagę i jak zaplanować przebieg całego wyjazdu firmowego za granicę, aby był on jak najciekawszy i maksymalnie komfortowy dla każdego z uczestników. W czasie takiej rozmowy dowiesz się także, w jaki sposób mają się przygotować osoby uczestniczące w podróży. Wjazd do wielu krajów wymaga ważnego paszportu, w niektórych niezbędna jest także wiza – o konieczności wyrobienia tych dokumentów poinformujemy Cię z odpowiednim wyprzedzeniem. Otrzymasz także inne przydatne wskazówki – na przykład dotyczące tego, jaką odzież spakować, czy przed wjazdem do danego kraju trzeba się zaszczepić itp.

Kiedy już ustalimy wszystkie szczegóły, do Ciebie będzie należeć zarezerwowanie ostatecznego terminu i przygotowanie pracowników na wyjazd według naszych wskazówek. Zapewniamy, że wycieczkę firmową zorganizowaną z naszą pomocą będziecie wspominać przez długi czas!