Odkryj kraj kontrastów, obok którego nie przejdziesz obojętnie - wybierz swoją wyprawę do INDII »

Gwatemala

Gwatemala – kraina quetzala i wulkanów

Gwatemala to piękny kraj w Ameryce Środkowej, który potrafi zaskoczyć wszechobecną kulturą Majów i nie tylko. Wyprawy do Gwatemali z naszym biurem to propozycja dla osób, które szukają sposobu na aktywny wypoczynek. Zobaczysz najważniejsze atrakcje Gwatemali, poznasz jej niezwykłą historię, zachwycisz się egzotyczną przyrodą i zdobędziesz słynny wulkan Acatenango.

Inne kierunki w Ameryce Środkowej, które mogą Cię zainteresować:  Belize   Dominika   Gwadelupa   Jamajka   Kostaryka   Kuba   Martynika   Meksyk   Nikaragua   Panama   Saint Lucia   Salwador

Gwatemala - wyprawy z pilotem

Dołącz do grupy
Ameryka ŚrodkowaGwatemala

SZMARAGDOWA GWATEMALA: W POSZUKIWANIU QUETZALA

17 dni
07.11 - 23.11.2024
  • 02.12.2024 - 18.12.2024
  • 07.11.2024 - 23.11.2024

Wyprawa do Gwatemali dla aktywnych podróżników

Przyroda w Gwatemali ma wiele do zaoferowania. Odwiedzisz z nami liczne rezerwaty przyrody, ogromne jaskinie z dopływem podziemnej rzeki i kaskadowe wodospady ukryte wśród gór. Nasza wyprawa do Gwatemali to również zwiedzanie ruin miasta Majów i Parku Narodowego Tikal z mnóstwem egzotycznych zwierząt. Położone w gęstej dżungli wysokie piramidy schodkowe wzniesione przez starożytnych Indian zawsze robią na podróżnikach niesamowite wrażenie. Pospacerujesz także uliczkami kolonialnego miasteczka Antigua, w którym pojęcie czasu nie istnieje i które dla wielu podróżników jest najpiękniejszym miasteczkiem w całej Ameryce Środkowej. Będziesz mieć też okazję zrelaksować się nad pięknym jeziorem Atitlan w otoczeniu wulkanów. 

Wycieczka do Gwatemali, Belize i Meksyku

Wycieczkę do Gwatemali, Belize i Meksyku nazwaliśmy Karaibskim Expressem. Podczas tej wyprawy zobaczysz wszystkie najważniejsze atrakcje Gwatemali. Poznasz jej rdzennych mieszkańców, którzy są potomkami Majów, i odwiedzisz plantację kawy. Zdobędziesz aktywny wulkan Pacaya, a po trudach zwiedzania odpoczniesz nad Morzem Karaibskim na wyspie Caye Caulker w Belize, gdzie będziesz mógł nurkować z żółwiami i płaszczkami. Z programem naszych wycieczek do Gwatemali oraz wypraw do innych krajów tego regionu, zapoznasz się na naszej stronie. 

Kiribati Club – wycieczki do Ameryki Środkowej

Wycieczki do Gwatemali to nie jedyne nasze wyprawy do Ameryki Środkowej. Na stronie biura znajdziesz wiele innych propozycji podróży do tego niesamowitego regionu. Możesz się zdecydować na wyprawę do Meksyku, gdzie poznasz miejsca poza utartymi szlakami oraz życie współczesnych Majów. Będziesz mieć też okazję uczestniczyć w meksykańskich zaduszkach. Na Jamajce poczujesz niesamowity luz i radość życia w rytmie reggae, relaksując się na rajskich plażach i pływając w turkusowej wodzie. Kuba, gdzie czas się zatrzymał, odkryje przed Tobą radość podróżowania i poznawania nowych miejsc w tempie slow travel. Jeśli lubisz ten typ podróżowania, zapraszamy również na praktykę jogi w Kostaryce na łonie niezwykłej przyrody.

Wyprawy do Ameryki Środkowej na zamówienie

Podczas każdego wyjazdu staramy się wziąć pod uwagę zainteresowania i ulubiony sposób spędzania wolnego czasu osób, które z nami podróżują. Program często jest dość elastyczny i pozwala na udział w różnych atrakcjach i aktywnościach indywidualnie. Oferujemy także wyjazdy do Ameryki Środkowej na zamówienie, dzięki którym możesz się udać w wymarzoną podróż w kameralnym gronie.

Nasze biuro to gwarancja niezapomnianych wrażeń i możliwość dotarcia do tych zakątków, które często są niedostępne dla turystów. Kochamy podróże i największą rekomendacją są dla nas opinie podróżników, którzy przeżyli z nami swoją przygodę życia. Jeśli jesteś zainteresowany indywidualnym wyjazdem lub wyjazdem firmowym, możesz zaufać naszemu doświadczeniu. Organizujemy wyprawy na wszystkie kontynenty i uwielbiamy spełniać podróżnicze marzenia. Gwarantujemy przeżycie przygody, którą zostanie z Tobą do końca życia. Wystarczy się z nami skontaktować, wybrać kierunek i znaleźć termin podróży.

Sprawdź też inne kierunki na Twoją wymarzoną wyprawę:  Ameryka Północna   Ameryka Południowa   Azja   Afryka   Europa   Australia i Oceania   Antarktyda   Arktyka   Dookoła Świata