W 30 dni DOOKOŁA ŚWIATA! Sprawdź program wyprawy »

Indie

Indie – mieszanka kultur i religii

Wyprawa do Indii to gwarancja niezapomnianych wrażeń i niesamowitych wspomnień na zawsze. Indie to kraj kontrastów, obok których trudno przejść obojętnie. W tym niesamowitym regionie doskonale widać jak głęboko przenikają się tradycja i nowoczesność, bieda z bogactwem i wymiar duchowy z cielesnym. Indii można doświadczać wszystkimi zmysłami, ale zrozumie to tylko ten, kto chociaż raz odwiedził ten wyjątkowy kraj. 

Inne kierunki w Azji, które mogą Cię zainteresować:  Arabia Saudyjska   Armenia   Bhutan   Chiny   Filipiny   Gruzja   Hong Kong   Indonezja   Iran   Izrael   Japonia   Jemen   Jordania   Kambodża   Kirgistan   Korea Południowa   Laos   Malediwy   Malezja   Mjanma (Birma)   Mongolia   Nepal   Oman   Pakistan   Singapur   Sri Lanka   Tajlandia   Uzbekistan   Wietnam

Indie - wyprawy z pilotem

Dołącz do grupy
AzjaIndie

INDIE POŁUDNIOWE: JOGA I AJURWEDA

PODRÓŻE Z JOGĄ
14-15 dni
16.09 - 29.09.2024
  • 16.09.2024 - 29.09.2024
Dołącz do grupy
AzjaIndie

NIESAMOWITE INDIE: ZŁOTY TRÓJKĄT I GOA

17 dni
04.09 - 20.09.2024
  • 10.11.2024 - 26.11.2024
  • 05.10.2024 - 21.10.2024
  • 04.09.2024 - 20.09.2024
Dołącz do grupy
AzjaIndie

INDIE PÓŁNOCNE: LADAKH - MAŁY TYBET

18 dni
28.08 - 14.09.2024
  • 28.08.2024 - 14.09.2024
Dołącz do grupy
AzjaIndie

INDIE: JOGA JEST PODRÓŻĄ

PODRÓŻE Z JOGĄ
14 dni
02.09 - 15.09.2024
  • 07.10.2024 - 20.10.2024
  • 02.09.2024 - 15.09.2024

Indie - wyjazdy na zamówienie

Wycieczki z Kiribati Club – różne oblicza Indii

Indie są siódmym co do wielkości krajem świata, zajmują więc ogromny obszar Azji. Wyróżniają się zróżnicowaną roślinnością i niejednorodną kulturą. Indie to miejsce, w którym – zależnie od regionu – hinduizm miesza się z buddyzmem, islamem, sikhizmem i chrześcijaństwem. Także kuchnia indyjska zachwyca różnorodnością i bogactwem smaków. Na południu trzeba szczególnie uważać na piekielnie ostre potrawy, a w hinduskich i buddyjskich częściach kraju wiele potraw stanowi doskonałą propozycję dla wegan i wegetarian. Organizowane przez nas wycieczki do Indii to trzy wyjątkowe podróże w różne rejony kraju, z których każdy jest niesamowity i klimatyczny.

Indie środkowe: Niesamowite Indie: Złoty Trójkąt i Goa

Podczas tej wyprawy zobaczysz najpiękniejsze miejsca środkowych Indii. Zwiedzisz Złoty Trójkąt: Delhi – różowe miasto Jaipur i Pałac WiatrówAgra z Taj Mahal i Czerwonym Fortem. Będziesz mógł podziwiać grobowiec Humajuna uważany za pierwowzór Taj Mahal oraz kompleks pałacowo-obronny Amber Fort. Zobaczysz grupę niesamowitych hinduistycznych świątyń, które słyną z erotycznych rzeźb i odwiedzisz Park Narodowy Panna w poszukiwaniu tygrysów. Na koniec czeka Cię odpoczynek na plaży otoczonej palmami oraz zwiedzanie Bombaju. 

Indie północne: wycieczka do Indii Ladakh – Mały Tybet

Wyprawa do Indii północnych to propozycja dla amatorów górskich wędrówek i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Podróż do Ladakhu to podróż do buddyjskich świątyń i klasztorów. Podczas tej wyprawy zwiedzisz również Delhi i najświętsze miejsce religii sikhijskiej – Złotą Świątynię. Przejedziesz też jedną z najwyższych dróg świata.

Indie Południowe: Joga i Ajurweda

Nasza oferta wycieczek do Indii jest zróżnicowana. Możesz zdecydować się na wyprawę do Indii połączoną z procesem uzdrowienia ciała i ducha, który bazuje na naturalnych metodach leczniczych i najstarszym systemie medycznym, czyli ajurwedzie. Podczas tej wyprawy będziesz mieć okazję skonsultować się z ajurwedyjskim lekarzem, który wybierze dla Ciebie odpowiednią terapię i dietę. Zostaniesz też wprowadzony w tajniki jogi, medytacji i sesji oddechowych, a kolejne dni pobytu będą podporządkowane harmonogramowi zaleconych zabiegów takich jak masaże, kąpiele ziołowe czy aromatyczne sauny. Ta wyjątkowa wycieczka do Indii to doskonały sposób na reset i regenerację.

Wyprawy do Indii – bogactwo smaków i feeria kolorów

W Indiach z pewnością warto zwrócić uwagę na piękną architekturę świątyń i pałaców, które zachwycają swoją monumentalnością. Także pomniki przyrody zrobią na Tobie ogromne wrażenie. Nasi przewodnicy zadbają o to, żebyś doświadczył Indii w każdy możliwy sposób. Będziesz uczestniczyć w ceremoniach religijnych i rozkoszować się smacznym jedzeniem danego regionu, zobaczysz pokazy hinduskich tańców i popłyniesz Gangesem, żeby móc przyjrzeć się życiu mieszkańców. Wszystko po to, żeby poczuć klimat Indii i poznać ludzi, którzy żyją w tym wyjątkowym kraju. Nasze doświadczenie i pasja podróżowania to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Możesz nam zaufać. Poznaj opinie podróżników, którzy zwiedzali z nami różne zakątki świata i sprawdź nasz terminarz. Z pewnością znajdziesz w nim kierunek, którego szukasz. 

Sprawdź też inne kierunki na Twoją wymarzoną wyprawę:  Ameryka Północna   Ameryka Środkowa   Ameryka Południowa   Afryka   Europa   Australia i Oceania   Antarktyda   Arktyka   Dookoła Świata