OSTATNIE MIEJSCA na wakacyjny wyjazd do Sri Lanki! Zarezerwuj miejsce i zobacz słonie na Cejlonie »

Indonezja

Indonezja – rajskie plaże i tarasy ryżowe

Wyprawa do Indonezji to gwarancja niezwykłej przygody i niezapomnianych wrażeń. Ten wyspiarski kraj ma bardzo dużo do zaoferowania. Odkryjesz z nami piękne plaże, endemiczną faunę i florę oraz ogromną różnorodność kulturową, ponieważ niemal na każdej wyspie celebruje się inne zwyczaje. Wybierając się na wyspę, dotrzemy do najciekawszych zakątków regionu oraz poznamy lokalne tradycje i oryginalne smaki indonezyjskiej kuchni.

Inne kierunki w Azji, które mogą Cię zainteresować:  Arabia Saudyjska   Armenia   Bhutan   Chiny   Filipiny   Gruzja   Hong Kong   Indie   Iran   Izrael   Japonia   Jemen   Jordania   Kambodża   Kirgistan   Korea Południowa   Laos   Malediwy   Malezja   Mjanma (Birma)   Mongolia   Nepal   Oman   Pakistan   Singapur   Sri Lanka   Tajlandia   Uzbekistan   Wietnam

Indonezja - wyprawy z pilotem

Dołącz do grupy
AzjaIndonezja

POWRÓT DO SIEBIE: SLOW TRAVEL Z JOGĄ NA BALI

PODRÓŻE Z JOGĄ
16-17 dni
20.09 - 06.10.2024
  • 14.11.2024 - 30.11.2024
  • 20.09.2024 - 06.10.2024
Dołącz do grupy
AzjaIndonezja

NA WYSPACH INDONEZJI

BARDZIEJ AKTYWNIE
17-18 dni
09.07 - 26.07.2024
  • 17.11.2024 - 04.12.2024
  • 30.10.2024 - 16.11.2024
  • 24.08.2024 - 09.09.2024
  • 09.07.2024 - 26.07.2024
Dołącz do grupy
AzjaIndonezja

ŚWIĘTA WODA BALI

13 dni
16.09 - 28.09.2024
  • 16.09.2024 - 28.09.2024

Wycieczka do Indonezji dla ciekawych świata

Wyprawa do Indonezji z naszym biurem zawsze bazuje na poszanowaniu lokalnych zwyczajów. Małe grupy pozwalają na podróżowanie w zupełnie inny sposób. Tworzymy elastyczny program z możliwością wyboru dodatkowych atrakcji i staramy się uwzględniać potrzeby i zainteresowania uczestników wyjazdu. Podczas wyprawy do Indonezji poznasz ważne dla Balijczyków tradycje plemienne, zobaczysz dziewicze krajobrazy oraz piękne rafy koralowe. Będziemy wędrować przez papuaskie wyżyny i odwiedzać oddalone od cywilizacji wioski ludu Dani. Poznamy niezwykłe Tana Toraja znane z unikalnej kultury związanej z ceremonią pogrzebową. Odwiedzimy lokalne targowiska i archipelag Raja Ampat uważany za najlepsze miejsce do nurkowania na świecie. 

Aktywny wypoczynek na indonezyjskich wyspach

Oferowane przez nas wycieczki do Indonezji to propozycje dla osób, które lubią aktywnie spędzać wakacje. Program wyprawy Na wyspach Indonezji zakłada zwiedzanie pięciu indonezyjskich wysp i wędrówki po czynnych wulkanach. Daleko w Indonezji to podróż na najdalszy kraniec regionu i trekking w dziewiczych terenach Papui. Z kolei podczas wyprawy Święta woda Bali poznasz ważne dla Balijczyków świątynie wodne, w tym najsłynniejszą Tirta Empul oraz weźmiesz udział w tradycyjnym balijskim rytuale oczyszczania. Indonezja to także idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych. Na pięknych plażach będziesz mieć doskonałe warunki do surfowania i nurkowania.

Wyprawa do Indonezji w wersji slow

W Indonezji można też zwolnić tempo, cieszyć się pięknem przyrody oraz towarzystwem pogodnych i życzliwych ludzi. Program Slow travel z jogą na Bali pozwala wtopić się w balijską rzeczywistość i zanurzyć w lokalnej kulturze, która jest przesiąknięta duchowością i obcowaniem z bogami. Ta wycieczka sprawi, że czas na chwilę się zatrzyma: wypoczniesz, oddasz się codziennej praktyce jogi i medytacji. Wolne tempo zwiedzania to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają wyciszenia i oderwania się od codziennych obowiązków. Podczas naszej wyprawy do Indonezji Powrót do siebie odwiedzisz urokliwe miasteczko Ubud zwane kulturalną stolicą Bali, Małpi Gaj zamieszkany przez makaki, przenocujesz w domu rdzennego mieszkańca wyspy i nauczysz się gotować balijskie potrawy. Będziesz spacerować po zachwycających tarasach ryżowych i poznasz górski kompleks świątyń Pura Besakih wzniesiony na zboczu wulkanu. 

Tarasy ryżowe i księżycowy krajobraz

Tarasy ryżowe ciągnące się kilometrami są charakterystycznym krajobrazem Indonezji. Te olbrzymie połacie zieleni koją wzrok, pozwalają odpocząć i cieszyć się kontaktem z przyrodą. Indonezja może się również poszczycić największą liczbą i gęstością aktywnych wulkanów, które tworzą niezapomniany księżycowy krajobraz. Wycieczka do Indonezji to także możliwość poznania egzotycznej kuchni, która jest różnorodna, tak jak różnorodne są poszczególne wyspy. Na ulicach sprzedaje się świeże kokosy do picia, natomiast potrawą narodową jest smażony ryż z warzywami, mięsem, rybą lub owocami morza. 

Wycieczki do Indonezji na zamówienie

Indonezja to interesujący kierunek podróży. W czasie jednej wyprawy trudno będzie zobaczyć wszystkie ciekawe miejsca, dlatego oferujemy kilka różnych programów wycieczek. W naszej ofercie znajdziesz także wycieczki do Indonezji organizowane na zamówienie, które mogą trwać od kilku do kilkunastu dni. To doskonała propozycja dla firm, które szukają oryginalnego pomysłu na nagrodę dla pracowników, a także świetny sposób na wakacje w kameralnym gronie.

Sprawdź też inne kierunki na Twoją wymarzoną wyprawę:  Ameryka Północna   Ameryka Środkowa   Ameryka Południowa   Afryka   Europa   Australia i Oceania   Antarktyda   Arktyka   Dookoła Świata