Odkryj kraj kontrastów, obok którego nie przejdziesz obojętnie - wybierz swoją wyprawę do INDII »

Iran

Iran – piękna architektura na pustyni

Marzysz o wyprawie do innego świata? Iran jest idealnym kierunkiem. Wycieczka do Iranu to przede wszystkim piękne atrakcje, które pozostały po starożytnej Persji, orientalna architektura i majestatyczne meczety. To także kraj ogromnych przestrzeni, gór i pustyni oraz serdecznych i uczynnych ludzi, którzy na długo zostaną w Twojej pamięci.

Inne kierunki w Azji, które mogą Cię zainteresować:  Arabia Saudyjska   Armenia   Bhutan   Chiny   Filipiny   Gruzja   Hong Kong   Indie   Indonezja   Izrael   Japonia   Jemen   Jordania   Kambodża   Kirgistan   Korea Południowa   Laos   Malediwy   Malezja   Mjanma (Birma)   Mongolia   Nepal   Oman   Pakistan   Singapur   Sri Lanka   Tajlandia   Uzbekistan   Wietnam

Iran - wyprawy z pilotem

Dołącz do grupy
AzjaIran

IRAN: ŚLADAMI PERSKICH SZACHÓW

16 dni
05.10 - 20.10.2024
  • 05.10.2024 - 20.10.2024

Iran - wyjazdy na zamówienie

Wycieczka do Iranu śladami perskich szachów

Podczas wyjazdu do Iranu zobaczysz perskie ogrody Fin i piękną tradycyjną architekturę w mieście Kashan. Odwiedzisz podziemne miasto sprzed 1500 lat z labiryntem tuneli i kanałów oraz Isfahan uważany za numer jeden wśród najpiękniejszych miast Iranu. Zobaczysz tu niezwykłe mosty, które są symbolem miasta i zapierające dech w piersiach meczety. Isfahan to także klimatyczne herbaciarnie i cudowny tętniący życiem plac Imama. W Iranie znajdują się również ruiny starożytnego miasta Persepolis. Chociaż po perle dawnego imperium pozostało zaledwie kilkadziesiąt kolumn, Brama Narodów i płaskorzeźby, to już na podstawie tych pamiątek będziesz mógł sobie wyobrazić, jak niesamowicie musiało prezentować się miasto dawnych władców w czasach swojej świetności. 

Historyczne Shiraz i najdłuższa jaskinia wodna

Trudno wyobrazić sobie wyjazd do Iranu bez możliwości zobaczenia Shiraz, czyli dawnej stolicy Persji, która słynie z pięknych meczetów, parków i ogrodów. Podczas naszej wyprawy zwiedzisz także Ali Sadr najdłuższą wodną jaskinię na świecie, która zachwyca obszernymi korytarzami i podziemnymi jeziorami. W czasie wycieczki do Iranu zawitamy również do prawdziwej oazy, która wygląda jak zielona wyspa otoczona oceanem piasku. Wyjazd do Iranu byłby niepełny, gdybyś nie miał możliwości poznać mieszkańców tego niezwykłego kraju, dlatego w programie przewidzieliśmy również nocleg w tradycyjnym irańskim domu. Szczegółowy program wycieczki znajduje się na naszej stronie.

Wyjazd do Iranu na zamówienie

Iran to interesujący kierunek podróży, szczególnie dla osób zainteresowanych starożytną historią i architekturą. Pustynny krajobraz połączony z pamiątkami dawnej świetności legendarnego państwa to doskonały sposób na wypoczynek. Na naszej stronie znajdziesz ofertę wycieczki do Iranu, która jest organizowana na zamówienie dla dowolnej liczby osób. To doskonała propozycja dla firm, które szukają oryginalnego pomysłu na prezent dla swoich pracowników i świetny pomysł na wyprawę w kameralnym gronie. Nasi piloci to podróżnicy pasjonaci, przed którymi dawna kraina Persów nie ma tajemnic, dlatego będziesz mógł razem z nimi odkrywać piękno tego wyjątkowego kraju. Możesz nam zaufać, bo najlepszym dowodem na wysoką jakość naszych usług są opinie osób, które z nami podróżowały, wybierając się w wyprawy marzeń. 

Wyprawy do Azji z naszym biurem

Wycieczka do Iranu to tylko jedna z wielu naszych propozycji wypraw do Azji. Możesz się z nami wybrać również do Wietnamu, na Filipiny i do Korei Południowej. Podczas naszych wypraw poznasz historię i kulturę Arabii Saudyjskiej lub tajemnicze tradycje indonezyjskich plemion. Możesz zdecydować się na trekking w Nepalu lub poddać zabiegom ajurwedy w południowych Indiach. Organizujemy wyjazdy na wszystkie kontynenty i dokładamy wszelkich starań, aby podróż z nami była wyjątkowa – pełna lokalnych smaków, kolorów i niezapomnianych przeżyć. Program naszych wycieczek jest elastyczny i pozwala na udział w różnych lokalnych wydarzeniach. Nasze kameralne wyprawy to także możliwość dotarcia do tych zakątków, które często są niedostępne dla turystów.

Sprawdź też inne kierunki na Twoją wymarzoną wyprawę:  Ameryka Północna   Ameryka Środkowa   Ameryka Południowa   Afryka   Europa   Australia i Oceania   Antarktyda   Arktyka   Dookoła Świata