Co powiesz na MAJÓWKĘ w Nowym Jorku? Złap ostatnie miejsca na wyprawę! »

Filipiny

Filipiny – kraina ponad 7000 wysp

Filipiny to wymarzone miejsce na udane wakacje. Znajdziesz tu rajskie plaże otoczone błękitną wodą i piękne kolorowe rafy koralowe, które przyciągają amatorów nurkowania. Nasze wyprawy na Filipiny przybliżą klimat tego miejsca i pozwalają odkryć jego niesamowite piękno.

Inne kierunki w Azji, które mogą Cię zainteresować:  Arabia Saudyjska   Armenia   Bhutan   Chiny   Gruzja   Hong Kong   Indie   Indonezja   Iran   Izrael   Japonia   Jemen   Jordania   Kambodża   Kirgistan   Korea Południowa   Laos   Malediwy   Malezja   Mjanma (Birma)   Mongolia   Nepal   Oman   Pakistan   Singapur   Sri Lanka   Tajlandia   Uzbekistan   Wietnam

Filipiny - wyprawy z pilotem

Dołącz do grupy
AzjaFilipiny

AZJATYCKI SEKRET - FILIPINY

15-16 dni
23.11 - 08.12.2024
  • 08.02.2025 - 23.02.2025
  • 04.01.2025 - 19.01.2025
  • 23.11.2024 - 08.12.2024

Filipiny - wyjazdy na zamówienie

Wyprawa na Filipiny – relaks na rajskich plażach

Filipiny to kierunek, który doskonale się sprawdzi jako miejsce wakacyjnego wypoczynku. Podczas wycieczki na Filipiny będziesz mógł odprężyć się na najpiękniejszych plażach Azji i otoczony zachwycającym błękitem oceanu. Oczywiście wyspy mają również wiele interesujących miejsc do zwiedzania. Zobaczysz piękne parki, tropikalne lasy i rafę koralową. Posmakujesz też filipińskiej kuchni, która jest niezwykłym połączeniem kuchni lokalnej, japońskiej, amerykańskiej i hiszpańskiej.

Z nami odkryjesz sekrety Filipin

Nasza miłość do podróży i pasja do docierania do najodleglejszych miejsc świata pozwoliła nam przygotować wyjątkowy program wycieczek na Filipiny. Odwiedzisz piękne tarasy ryżowe i jaskinie, zobaczysz Wzgórza Czekoladowe na wyspie Bohol i poznasz urocze wyraki z nienaturalnie wielkimi oczami. Będziesz kąpać się u stóp wodospadu i pływać jedną z najdłuższych podziemnych rzek na świecie, która skryła się pod górami. Zwiedzisz również Manilę – największe miasto i stolicę Filipin, oraz wyjątkowe więzienie Iwahig w Puerto Princesa. Zobaczysz wiszące trumny, które są tradycyjnym miejscem pochówku w tym regionie i poznasz inne zwyczaje tubylców. Nasza wyprawa na Filipiny pomoże Ci poznać kulturę i zwyczaje rdzennych mieszkańców, którzy zauroczą Cię swoją uprzejmością i gościnnością.

Wycieczka na Filipiny i do Hongkongu

Filipiny to ponad 7000 wysp, z których zamieszkanych jest 880. Wyprawa na Filipiny – Wyspy obiecane odkryje przed Tobą różne oblicza Filipin i wpływ różnych kultur. Na klimatycznej wyspie Pamilacan oderwiesz się od cywilizacji i poznasz sympatycznych mieszkańców, którzy nie mają stałego dostępu do prądu i bieżącej wody. Odwiedzisz też wyspę Batan należącą do archipelagu najdalej wysuniętego na północ i rzadko odwiedzaną przez turystów. Poznasz kulturę i język rdzennych mieszkańców. Będziesz mieć też dużo możliwości aktywnego spędzania czasu. Island hopping na tradycyjnych łodziach i zjeżdżanie na linie to popularne atrakcje na Filipinach. Na koniec odwiedzisz Hongkong i Makau.

Doświadczaj razem z nami!

Wycieczka na Filipiny to zawsze wyjątkowe przeżycie. Rajskie plaże z białym piaskiem, tropikalne lasy i ogromne jaskinie otoczone turkusową wodą zawsze robią na Europejczykach niesamowite wrażenie. Jednak naszym zdaniem każdy wyjazd powinien również pozwolić zanurzyć się w egzotycznej kulturze i umożliwić poznanie rdzennych mieszkańców. Zespół doświadczonych pilotów zadba o to, żebyś mógł poczuć niesamowity klimat Filipin i odkryć z nami to, co nie zawsze jest dostępne dla turystów. Poznaj opinie osób, które towarzyszyły nam w podróżach do różnych zakątków świata. To nasza najlepsza rekomendacja.       

Wycieczki na Filipiny na zamówienie

Nasze biuro podczas każdej wycieczki stara się uwzględnić indywidualne zainteresowania i preferencje podróżników. Możesz również zdecydować się na specjalny wyjazd na Filipiny na zamówienie. To doskonała propozycja dla klientów indywidualnych oraz dla firm, które chcą nagrodzić swoich pracowników wyjątkowym prezentem. Wystarczy skontaktować się z nami, wybrać kierunek i znaleźć odpowiedni termin wyprawy. Organizujemy wyjazdy do wielu azjatyckich krajów i w każdy inny zakątek świata.

Sprawdź też inne kierunki na Twoją wymarzoną wyprawę:  Ameryka Północna   Ameryka Środkowa   Ameryka Południowa   Afryka   Europa   Australia i Oceania   Antarktyda   Arktyka   Dookoła Świata