.

Podróże z Kiribati Club – opinie o nas

Staramy się realizować Wasze marzenia podróżnicze. Dlatego przygotowaliśmy starannie zaplanowane i różnorodne programy wyjazdów do najpiękniejszych miejsc na całym świecie. Dużą popularnością cieszą się wyprawy do Ameryki Południowej i Środkowej, równie często organizujemy wyjazdy do Azji i w głąb Afryki oraz wycieczki do Stanów Zjednoczonych. Zobaczcie, co uczestnicy wypraw mówią o naszych wyjazdach:

 • avatar

  Dziękuję całej ekipie Hakuna Matata (Kiribati Club) z Kasią na czele – za to, że tam z nami byliście, za wspaniałe towarzystwo!
  *Grażyna*

  Relacja Grażyny z safari tu: https://grazynabezobciachu.pl/2021/03/31/przytul-slonia-czyli-tanzanskie-safari/

 • avatar

  "Chcielibyśmy wystawić opinię naszej przewodniczce Uli Kupińskiej, ponieważ okazała się być jedną z najlepszych przewodniczek jaką dotychczas mieliśmy.
  Ula jest osobą bardzo profesjonalną wkłada w swoją pracą dużo serca i potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. Dba o bardzo dobry kontakt z całą grupą, potrafi doskonale zadbać o potrzeby uczestników wycieczki i chęć zobaczenia wszystkich miejsc (nawet tych, które nie były ujęte w programie). Doskonała znajomość języków to kolejny plus dla Uli. Wspaniale spisała się w każdej sytuacji i myślę że wszyscy uczestnicy grupy wycieczki są tego samego zdania."
  *Ania i Paweł*

 • avatar

  Chciałabym bardzo gorąco podziękować za fantastyczny wyjazd do Nowej Zelandii. To był zdecydowanie najlepszy wyjazd grupowy na jakim byłam!
  Nowa Zelandia jest pięknym krajobrazowo i bardzo różnorodnym krajem. Program był pozwolił na zwiedzenie go dość kompleksowo i był atrakcyjny, z dużą ilością spacerów. Jednocześnie nie był przeładowany i był czas na lunch w ciagu dnia i czas wolny wieczorami na odpoczynek.
  *Kasia*

 • avatar

  Pan Kazimierz jest doskonałym pilotem, znajomość kraju, umiejętności profesjonalne i interpersonalne wyróżniają go wśród innych przewodników, których do tej pory poznałem. Należy zaznaczyć bardzo wysoką kulturę osobistą i opanowanie. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie w czasie całej podróży.
  *Igor*

 • avatar

  Ola ma cudowną umiejętność budowania relacji z uczestnikami, bardzo jej zależy aby ludzie byli zadowoleni, pięknie pokazuje Patagonię przez pryzmat swojego zachwytu tym miejscem. To duża wartość. Po za tym jest niezwykle ciekawym człowiekiem, jestem pod wrażeniem jak umiejętnie odnajduje się wśród osób o dekady od niej starszych. Będę wszystkim polecała Patagonię z Olą!
  *Urszula*

 • avatar

  Doskonałe rozeznanie w terenie , bardzo dobra sprawność organizacyjna, zaangażowanie i chęć zaspokojenia indywidualnych potrzeb i oczekiwań uczestników. Doskonałe przygotowanie merytoryczne i duża wiedza dotycząca miejsc w których przebywaliśmy. Interesująca jest u Piotra otwartośc i chęć nawiązywania kontaktów. Do tego znakomite przygotowanie językowe.
  Chciałbym na swoich wędrownych szlakach spotykać ludzi tego pokroju.
  *Jerzy*

 • avatar

  Piotr był pod każdym względem doskonały. Świetnie znał miejsca, w których byliśmy. Wszystko mieliśmy zorganizowane na czas, żadnych spóźnień, wpadek czy nerwowej atrmosfery. Sam biegał, sprawdzał, czy jest wejście i dopiero nas prowadził.
  Przy tym zawsze miły, uśmiechnięty, chętny do rozmowy. Przekazywał nam całą swoją wiedzę na temat zwiedzanych miejsc w sposób bardzo interesujący. Często podziwiałam jego spokój i opanowanie, ale także i dowcip. To artysta w " miejscu pracy".
  *Lidia*

 • avatar

  Jestem pełen podziwu dla umiejętności organizacyjnych Piotra a szczególnie w łatwości nawiązywania kontaktów z miejscowymi mieszkańcami jak i osobami obsługującymi naszą wyprawę.
  Piotr posiada to "coś" czego życzyłbym wszystkim pilotom. Piszę to z perspektywy osoby która brała udział w wielu wyprawach i wyjazdach. Ogromna wiedza, umiejętności organizacyjne i kultura osobista, to to czym imponował wszystkim uczestnikom. Zawsze gotów spełnić każdą prośbę czy życzenie a cierpliwość z jaką tłumaczył, każdemu z osobna, menu przy wyborze dań w restauracjach wręcz niespotykana. Ogromny udział Piotra, w tym że po trzech tygodniach, staliśmy się grupą przyjaciół planujących dalsze wspólne wyjazdy.
  *Sławomir*

 • avatar

  Świetne umiejętności organizacyjne. Zobaczyliśmy więcej niż zakładał program, a nigdy nie miałam poczucia, że nas pospiesza, że musimy szybciej, sprawniej itp. Bardzo dobry kontakt z grupą i to w bardzo przyjaznej atmosferze. Poczucie humoru. Potrafił uwzględnić prośby grupy, tam gdzie nie było to absolutnie niezbędne - nie narzucał swojego zdania. 

 • avatar

  Pan Michał Antkowiak to profesjonalista w swoim "fachu", kulturalny, taktowny i bardzo komunikatywny. Z niezwykłą starannością dbający o uczestników wyprawy.

 • avatar

  W czasie wyprawy wszystko było zorganizowane w stopniu spełniającym moje oczekiwania. Wszystkie przejazdy były dobrze skoordynowane i program był w pełni zrealizowany. Mogę tylko wyrazić moje uznanie dla umiejętności organizacyjnych pilota.
  Pilot był bardzo profesjonalny, a jednocześnie niezwykle troskliwy o każdego uczestnia wyprawy. Posiadał bardzo dużą wiedzę na temat regionu, a nawet po realizacji punktów programu zawsze proponował dodatkowe miejsca do zwiedzania lub spaceru i był gotowy towarzyszyć.

 • avatar

  Dariusz to profesjonalista. Jestem bardzo zadowolona z jego wsparcia, tym bardziej, że był to mój pierwszy wyjazd do Stanów. Dzięki niemu udało mi się zobaczyć ulubiony lombard :) Wielki szacunek dla jego pracy.

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Dariusz Wiejaczka

 • avatar

  Tomek ma bardzo dobry kontakt z wszystkimi uczestnikami i potrafi w świetny sposób zadbać o potrzeby wszystkich uczestników i chęć zobaczenia przez nich poszczególnych zabytków. Czyni to podróż łatwą i przyjemną.

 • avatar

  Witam Panie Mateuszu!

  Na wstępie bardzo przepraszam, że tak późno piszę, ale jednak szara codzienność wzięła górę i juz nas pochłonęła :)

  Było... cudnie!!! 

 • avatar

  Kontakt z pilotem był bardzo dobry. Krzysiek starał się uwzględniać potrzeby wszystkich uczestników, co przy tak zróżnicowanej grupie (zarówno pod względem wiekowym, jak i wymagań) jest naprawdę ciężkim zadaniem. Jako, iż preferowałem bardziej aktywne formy zwiedzania typu trekkingi, czasem odłączałem się od grupy żeby w pełni oddać się tej rozrywce. Krzysiek zawsze zapewniał mi potrzebne informacje organizacyjne dzięki którym zawsze o czasie byłem w stanie spotkać się z grupą. Doceniam swobodę, którą pilot oferował, gdyż zdecydowanie poprawiło to ogólne doznania z wyjazdu.

 • avatar

  Bardzo dziękuję Natalii za spełnienie mojego marzenia - przejazdu malowniczą trasą pociągiem - nie było tego w programie, super była też wycieczka wozami zaprzężonymi w woły, pływanie łodzią i wizyta na małej farmie - też dodatkowo.
  Natalia jest wyjątkową, wspaniałą, bardzo profesjonalną i zaangażowaną pilotką. Program dostosowywała do potrzeb wszystkich uczestników, starała się by każdy był zadowolony - udało Jej się to w 100%.
  *Beata*
  marzec 2019

 • avatar

  Bardzo udana wyprawa, świetnie zorganizowana, rzeczywiście można zobaczyć Antarktydę z bliska. Pogoda „w kratkę” ale to nie przeszkadzało w wyprawach zodiakiem, a ponadto śnieg i wiatr to specyfika polarna, której należy doświadczyć.
  pozdrawiam
  *Mateusz*
  marzec 2019

 • avatar

  Witam ,

  Dopiero teraz złapałam oddech po powrocie z Cejlonu.

  Pragnę podziękować w imieniu swoim i męża za wspaniałą organizację wyjazdu i troskę biura o to , by wszyscy czuli się na nim cudownie .

  Dziękuję za prezenty urodzinowe dla męża i wspaniałe niespodzianki , jakie zorganizowała Natalia dla Niego w tym dniu.Celebrację Dnia Urodzin Jacka zaczęliśmy od rana jednego dnia , a skończyliśmy wieczorem kolejnego - wszyscy cudownie się bawili, dało to nam ogromnie dużo radości i pięknych wspomnień.

  Proszę o przekazanie podziękowań wszystkim , którzy się do tej radości przyczynili

  Pozdrawiamy serdecznie,
  *Beata i Jacek*
  marzec 2019

 • avatar

  Chciałam podziękować za pomoc w organizacji wyjazdu. Wszystko zagrało, a Wietnam bardzo nam się podobał :) 
  *Iza*

 • avatar

  Jest świetnie, Wietnam cudowny i bardzo dziękuję za perfekcyjną ogranizację. Nie pozbędzie się Pani nas na długo ;)
  *Marcin*

 • avatar

  Jesteśmy zachwyceni i bardzo dziękujemy z współpracę i dobre przygotowanie wycieczki. Na pewno do Stanów wrócimy, a i nie wykluczamy kolejnych wyjazdów z Państwem w egzotyczne rejony.

 • avatar

  Wszystko, ale to wszystko odbyło się idealnie.

  Jeszcze nigdy nie udało mi się brać udziału w tak doskonale zaplanowanym przedsięwzięciu.

  Było super. Mogłoby oczywiście być jeszcze lepiej, gdybym odważyła się skoczyć do słonej arktycznej wody, a może wtedy właśnie wszystko okazałoby się porażką.....

  Nie lubię zimna (chyba, że na nartach i na Antarktydzie oczywiście!!!).

  Bardzo dziękujemy i przepraszam za momenty zwątpienia.

  Człowiek uczy się całe życie.

  *Joanna*

 • avatar

  Było fajnie, intensywnie i trochę ekstremalnie ale to na własne życzenie . Martwiłam się o dzieci, ale były dzielne i bardzo im się podobało. A teraz czytam w internecie jest jeszcze zimniej!
  *Małgorzata*

 • avatar

  Panie Wojtku,

  bardzo nam się podobała wyprawa po Far West - niezależnie od ilości km, a było ich sporo ;) Przepiękna natura i ta przestrzeń niesamowita . Hotele bardzo fajne (poza ostatnim), samochód się dobrze sprawował, ludzie przyjaźni i życzliwi.

  Bardzo dziękujemy za zorganizowanie całości. Szczególne podziękowania za szybkie odpowiadanie na różne moje pytania na Whatsappie :) Bardzo uprzejmie z Pana strony.

 • avatar

  Zgłaszam, że szczęśliwie wróciliśmy do domu po naszej wspanialej wyprawie. Wszystko udało nam się zrealizować w punkt i jesteśmy mega zadowoleni.
  *D.*

 • avatar

  Chcieliśmy naprawdę BARDZO podziękować za super przygotowaną wyprawę :) Właśnie weszliśmy do domu...i padamy na pyszczki będąc jednocześnie niesamowicie zadowoleni ze spędzonego czasu...

 • avatar

  Panie Wojtku wszystko gra. Nie pisaliśmy bo nie ma zasięgu. Wszystko idzie jak po maśle, wspaniały plan! Dopiero tutaj możemy go docenić. Z programu do tej pory nie udało sie nam zrealizować skaczących krokodyli bo spotkała nas niespodzianka w postaci zalanej drogi do poziomu 1,6m, ale nie żałujemy . Spotykamy bardzo przyjaznych ludzi z całego świata (w tym z Poznania )

 • avatar

  Jeszcze w sumie dochodzimy do siebie. Jednak szara rzeczywistość w porównaniu z klimatem w Railay to duży kontrast. Generalnie wycieczka była super. Zobaczyłem to co chciałem czyli z jednej strony Bangkok, który jest w sumie brudny, zakorkowany a wszystkie słupy uginają się pod ogromną ilością kabli, ale ma swój urok, jest bardzo ciekawy i doskonale skomunikowany.

  Najlepsze wrażenia mam z China Town oraz podróży łodzią przez rzekę. Świątynie oraz Pałac Królewski to zupełnie inny świat.

  Co do plaży w Railay to widoki są niesamowite, dodatkowo komunikacja łodziami dodaje uroku.

  Mimo drobiazgów jesteśmy bardzo zadowoleni z wycieczki oraz organizacji. Dziękujemy bardzo.
  *Karina i Maciej*

 • avatar

  Bardzo dziękuję za przygotowanie wyjazdu. Wszystko poszło bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Nawet udało nam się zaliczyć kilka dodatkowych punktów (wygospodarowaliśmy trochę czasu). Sam kraj i ludzie robią niesamowite wrażenie. Na pewno skorzystamy jeszcze z Państwa ofert wyjazdu.
  *Artur*

 • avatar

  Wyjazd byl wspanialy i dajemy 6+ za koncepcje, organizacje, dobor firm wykonawczych, ich punktualność, wiedzę i podejście anglojęzycznych przewodników, dobor hoteli i linie Ado. Wszystko przebiegło płynnie i wielokrotnie komentowaliśmy, że wyjazd zorganizowaliście Państwo bardzo dobrze!

 • avatar

  Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za zorganizowanie naszej podróży, niesamowite wrażenia, super organizacja, jesteśmy zachwyceni.

 • avatar

  Spędziliśmy cudowne wakacje. Bardzo dziękuje za super organizacje, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dziękujemy za wycieczkę do Machu Picchu z Leonciem, jesteśmy nim zauroczeni, wspaniały człowiek!

 • avatar

  Cristo Redentor, duchy indian, afrykanerów i dobrzy ludzie z Polski, Brazylii i Argentyny nad nami czuwali. Cały program wyprawy udało się zrealizować w 100 %. Po raz kolejny wnaszym podróżowaniu sprawdziła się formuła wyjazdu indywidualnego. Jesteśmy oczarowani Brazylią. Pogoda, przyroda, ludzie, kuchnia, obyczaje w tym kraju są wspaniałe. W Rio najbardziej niebezpieczne okazały się studzienki kanalizacyjne.
  Zostają niezapomniane wrażenia, wspomnienia, piękne zdjęcia ... a jak znam życie, za jakiś czas wróci potrzeba podróżowania. Do Brazylii będziemy wracać. Z Kiribati i Panem Maciejem jako sprawdzonym biurem podróży będziemy w kontakcie, myślę, że to nie ostatnia wyprawa z Wami. Obrigado. Do usłyszenia.

 • avatar

  Pani Katarzyno, To były piękne egzotyczne wakacje. Bardzo dziękuje za organizacje pobytu - wszystko było super.
  Pozdrawiam serdecznie, PURA VIDA.

 • avatar

  Chciałbym podziękować serdecznie za sprawne zorganizowanie naszej 6cio osobowej wyprawy do Kostaryki/Nikaragui. Wszystko było według planu i wszyscy byli zadowoleni.

 • avatar

  Piotr jest wspaniałym pilotem. Sprawdził się w każdej sytuacji. Wszystko było zorganizowane na medal.
  Ma dużą wiedzę na temat zwiedzanych miejsc i chętnie się nią dzieli.
  Bardzo dobry kontakt z uczestnikami wyprawy. Piotr dbał o każdego z grupy. Z pełną empatią reagował na wszystkie pojawiające się problemy i sprawnie je rozwiązywał.

 • avatar

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Michał Antkowski

 • avatar

  Pilot pierwsza klasa! Poukładany luzak-mozna zwariować! Po prostu wszystko było jak trzeba. Żadnego napiecia, mnóstwo wrażeń, świetne zgranie w czasie. Empatyczny i inteligentny. Żadnej rutyny. Duży entuzjazm. Podziwiałam także kondycję fizyczną-tyle kilometrów. Czułam się komfortowo. Świetny towarzysz podróży, mogę z Nim jechać dokądkolwiek.

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Marcin Kuś

 • avatar

  Grzegorz miał przed sobą nie lada wyzwanie, bo miał grupę złożoną z samych kobiet, ale w mojej opinii podołał zadaniu: cierpliwie spełniał nasze liczne zachcianki, znosił humory, pomagał nosić bagaże no i pokazał kawał Islandii, w tym miejsca, do których niewielu dotarło. Wyjazd był naprawdę świetny.

 • avatar

  W rzeczywistości zobaczyliśmy dużo więcej niż w programie, z czego jestem bardzo zadowolona, bo Islandia jest przepiękna i ma dużo do zaoferowania. Praktycznie całe dnie mieliśmy wypełnione, nie było czasu na nudę, każda chwila była wykorzystana.

 • avatar

  Super, przy różnorodności oczekiwań każdego z uczestników, trzeba przyznać że Kazik potrafi dostosować się do każdego i do każdej sytuacji. Nie byliśmy wprawdzie narzekająca grupą, ale dzięki szybkiej reakcji pilota w Kyoto wszyscy skorzystali : i z muzeum kolei i z rynku i ze świątyń. Te dodatkowe świątynie były wyjątkowo urokliwe, wielkie dzięki. Szkoda tylko, że nie zawsze daje się zaczarować pogodę.

 • avatar

  p. Tomasz Karolak zrealizował program wyjazdu w 100%, a nawet znalazł czas na pokazanie nam dodatkowych miejsc. Ponadto jest bardzo dobrym kierowcą, dzięki czemu przez całą trasę czułem się bezpiecznie.
  Jestem pod wrażeniem umiejętności interpersonalnych pilota: prowadził z nami przez całą drogę bardzo ciekawe rozmowy, dostosowywał się do naszych potrzeb i ani razu nie pokazał, że jest czymkolwiek zdenerwowany.

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Tomasz Karolak

 • avatar

  Napisanie świetna robota to tak jakby nic nie napisać, naprawdę jestem zmotywowany że można tak świetnie zorganizować wyjazd, pomijając już same walory Afryki to widać że czujecie pasję w tym co robicie. Na pewno sama specyfika biura powoduje że przyciąga dużo pozytywnych ludzi, co miałem przyjemność doświadczyć. Sama impreza była rewelacyjna, patrząc przez pryzmat miejsc, zorganizowania, ludzi. No i oczywiście nie da się w tym miejscu pominąć Kasi Wujdy, naprawdę szacunek że taka osoba była z nami, od załatwiania rzeczy mniejszych i większych, towarzystwo, wymianę spojrzeń na świat, pozytywną aurę, my z córką byliśmy zachwycenie, zresztą myślę że reszta grupy też tak myśli.

  wyprawa: KRÓL LEW

 • avatar

  Program bardzo intensywny, ale rewelacyjny, a dzięki zaangażowaniu Kazika zrealizowaliśmy go nawet z dodatkowymi aktywnościami. Bardzo łatwo nawiązał kontakt z grupą. Bardzo elastyczne podejście do naszych sugestii i próśb. Po prostu najwyższy poziom zawodowsta, połączony z ogromną wiedzą o Japonii

 • avatar

  Świetny kierowca, bardzo zorganizowany, sprawnie docieraliśmy na noclegi, pomocny w rozładowywaniu bagaży, bardzo dbający o nasze żołądki, bo w miarę możliwości była ciepła knajpkowa obiadokolacja. Otwarty na propozycje zwiedzenia interesujących miejsc. Dzięki Grzegorzowi zobaczyliśmy dużo więcej niż było zapisane w programie.
  Po prostu fajny pilot.

 • avatar

  Grzegorz świetnie zna Islandię i widać że się w niej dobrze czuje. Dzięki jego organizacji udało się bardzo dobrze zrealizować program i sporo ponad. Również jako kierowca - znakomity.
  Mógłby trochę więcej opowiadać o odwiedzanych miejscach (pełnić również rolę "przewodnika" a nie tylko pilota).

 • avatar

  Dobry organizator, świetny kierowca i co ważne umiejetność słuchania uczestników i wybrania najlepszej alternatywy na różnego rodzaju pomysły uczestników.

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Krzysztof Skocki

 • avatar

  Rewelacja. Świetnie wiedza o Islandii i umiejętności pilota/kierowcy pozwalały zobaczyć wszystko (a nawet więcej) i jeszcze zostało trochę czasu na sen :)

 • avatar

  (Dariusz i Kamila) zrealizowali program, pokazali jeszcze dużo, dużo więcej i odpowiadali pozytywnie na nasze indywidualne potrzeby, a nieraz i zachcianki. Indywidualne podejście do każdego z uczestników w przypadku trudności w uczestniczeniu w trekingach.

  wyprawa: HAWAJE

  pilot: Dariusz Wiejaczka

 • avatar

  Maciek to mistrz dyplomacji. Unika konfliktów i umiejętnie wychodzi z trudnych sytuacji.

 • avatar

  Maciek wart jest każdych pieniędzy jakie zarabia. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • avatar

  Proszę serdecznie podziękować PILOTOM (Dariusz i Kamila). Z tak dobrymi nie miałam dotąd możliwości podróżować! Bardzo proszę o informowanie mnie o wyjazdach z tymi PILOTAMI - zawsze chętnie skorzystam z takich wyjazdów.
  Hawaje, maj 2018

  wyprawa: HAWAJE

  pilot: Dariusz Wiejaczka

 • avatar

  Młody człowiek z bardzo dużą wiedzą oraz umiejętnością przekazywania jej. Super Pilot.

 • avatar

  Klasa światowa. Mateusz był świetnie przygotowany i bardzo dobrze przekazywał informacje, cierpliwie odpowiadał na powtarzające się pytania i zbierał i uwzględniał inne pomysły od wszystkich uczestników.

 • avatar

  Na miejscu wszystko było dopięte na ostatni guzik i jako uczestnicy mogliśmy się skupiać na programie i wakacjach :)
  Mateusz momentalnie zapamiętał, że Tosia jest wegetarianką i zawszę brał to pod uwagę gdy organizował nadprogramowe wyjścia żywieniowe, wielki plus za to.

 • avatar

  Świetna znajomość historii i realiów Ameryki Południowej, świetna znajomość języka hiszpańskiego, doskonale tłumaczenie opowieści lokalnych przewodników, ponad planowe atrakcje zorganizowane zgodnie z oczekiwaniem.

 • avatar

  Bardzo dobry kontakt z uczestnikami, duża empatia, otwartość i uważność na drugiego człowieka, a do tego jeszcze naturalny urok osobisty. Dobre samopoczucie uczestników podczas wyprawy to w pewnym stopniu także zasługa pilota, a w towarzystwie Mateusza naprawdę świetnie się podróżuje - jego luz i pozytywna energia udzielają się innym i sprawiają, że nawet cięższy dzień / męcząca podróż są całkiem przyjemne.
  Podsumowując, pilot - marzenie! ;)

 • avatar

  Wysokie umiejętności organizacyjne to na pewno jedna z wielu mocnych stron Mateusza jako pilota. Sprawnie i skutecznie reagował w problematycznych sytuacjach, dbał o to, by uczestnicy mogli realizować swoje pomysły i oczekiwania podczas wyprawy, a w międzyczasie czuwał, abyśmy ani na chwilę nie zapomnieli, że jesteśmy na wakacjach.
  Mateo był także bardzo profesjonalny pod względem merytorycznym - dzielił się swoją niemałą wiedzą na temat Peru i Boliwii, wyczerpująco odpowiadał na nasze liczne pytania (czy też tłumaczył je i kierował do lokalnych przewodników), odznaczając się przy tym dużą cierpliwością i wysoką kulturą wypowiedzi.

 • avatar

  Marzy mi się, żeby moja wypowiedź była szczególnie zauważona, a to ze względu na temat, który mam wielką potrzebę poruszyć.

  Chcę opowiedzieć o wspaniałości Pilotów Biura Podróży Kiribati Club, a są to: Joanna Antkowska,  Zuzanna Komuda, Wojciech Chomicz, Dariusz Wiejaczka. Ich empatia, troskliwość i zaangażowanie oraz umiejętności organizacyjne - krótko mówiąc profesjonalizm jest wyjątkowy.

  A teraz dowód świadczący o prawdziwości mojej wypowiedzi.

  Byłam uczestniczką wycieczki do Nowej Zelandii. Wyjazd ten to spełnienie moich kilkuletnich marzeń, a realizacja dużym wysiłkiem finansowym. W 8-mym dniu zwiedzania podczas trekkingu uległam wypadkowi - była to niedziela. Skutki wypadku okazały się niebanalne. Dzięki niebywałej akcji Pilotów znalazłam się w szpitalu, gdzie stwierdzono konieczność zabiegu operacyjnego niestety w zupełnie innym szpitalu, innej miejscowości. Dodatkowym utrudnieniem dla Pilotów było to, że nie znam języka angielskiego. W tej trudnej sytuacji, otoczona opieką ani przez moment nie odczułam niezadowolenia z powodu mojej bezradności językowej.

  Tylko empatia ze strony Pilotów, zrozumienie jak bardzo mi zależy, żeby w miarę możliwości jak najmniej stracić z „wymarzonej” Nowej Zelandii, mimo oczywistego zmęczenia po dniu niełatwej pracy zostałam dowieziona do szpitala już o północy, gdzie miałam mieć operację. Odległości =wypadek-jeden szpital-drugi szpital były znaczne (300 kmx2+150km).

  Skuteczność załatwiania w szpitalach ,”zarażenie” lekarzy swoją troską o mój „los”, bardzo trudne z wielu powodów załatwienie jedynego z możliwych samolotów ,”dostarczenie” mnie na lotnisko - to wszystko uratowało moje zwiedzanie Nowej Zelandii. We wtorek rano byłam z grupą bardzo szczęśliwa i wdzięczna Pilotom za to, że uczynili „rzecz niemożliwą”. W typowym trybie mogłam stracić swoje oszczędności nie zwiedzając Nowej Zelandii, w najlepszej wersji miałam szansę dołączyć do grupy po 6 dniach/po najpiękniejszych miejscach/psychicznie ”zniszczona”. Tymczasem  wróciłam do Polski z mnóstwem wrażeń, szczęśliwa i pełna wdzięczności dla Pilotów.

  Dziękuję. Lida

 • avatar

  Oaza spokoju i opanowania. Duża elastyczność i kreatywność w sytuacjach losowych jak na przykład zamknięty szlak w Kirishimie.

 • avatar

  Kazik potrafił wspaniałe zarządzać grupą oraz programem wycieczki w zależności od pogody i możliwości kondycyjnych grupy. Żadne wyzwanie nie stanowiło dla niego problemu.

 • avatar

  Program w całości spełnił moje i męża oczekiwania. To, ze mogliśmy ostatniego dnia zwiedzić Colombo i przed odlotem ogarnąć się w hotelu było bardzo dobrym pomysłem.

 • avatar

  Pilotem naszym był pan Piotr Ciesla. Organizacja całej wyprawy była super. Wszystko zagrało bezbłędnie. Pod czas wyprawy były moje urodziny i byłam w szoku. Super niespodzianka.

 • avatar

  Pilot był rewelacyjny, bardzo kontaktowy. Zawsze starał się dostosować program do prób uczestników. Jednocześnie chętnie odpowiadał na wszystkie pytania i miał dużą wiedzę na temat regionu. Na wyprawie panowała fantastyczna atmosfera, w dużej mierze dzięki pilotowi.

 • avatar

  Generalnie: Aśka jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu czyli pilot dbający o wszystkich razem i każdego z osobna, nieba przychyli jeśli tylko może a jednocześnie jest częścią grupy i z zachwytem odkrywa świat, który na bieżąco też grupie tłumaczy.

 • avatar

  Czekolady jakoś było mało :)
  Cała wyprawa pełna wydarzeń, ale to moje drugie zetknięcie z Gwatemalą pozwoliło mi na jej odkrycie od nowa, cała wyprawa a szczególnie Semuk Champey to roller coaster przeżyć i wrażeń ... w Gwatemali można się zakochać ! :) Odrobina adrenaliny związana z niebezbiecznymi Hondurasem i Salwadorem tylko podkręca atmosferę.

 • avatar

  Pełny profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z uczestnikami.

 • avatar

  Piotr ...cudowny człowiek ... łagodne usposobienie z jednoczesną stanowczością i wspaniałą umiejętnością kompromisu i osiągania zamierzonego celu... przyjacielski, opiekuńczy, zaangażowany w życie grupy.

 • avatar

  Piotr to pilot doskonale znający miejsca odwiedzane, a co za tym idzie wspaniale pilotujący grupą...szeroka wiedza i łatwość przekazu ... wielka łatwość organizacyjna.

 • avatar

  Dowcipny, usmiechnięty, chętny do pomocy. Dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przy okazji, bardzo dziękuję Kiribati za życzenia i upominki na moje urodziny oraz za miłą kolację. Pan Piotr zorganizował wszystko z wielką klasą.

 • avatar

  Pana Piotra można słuchać godzinami,a jego wiedza na temat historii,kultury,polityki itp. jest ogromna.

 • avatar

  Świetna pilotka doskonale opiekowała się grupą i każdym z uczestników. Reagowała na nasze potrzeby małe i duże. Dobrze przygotowana. Polecam.

  wyprawa: SŁONIE NA CEJLONIE

  pilot:

 • avatar

  Mega wysoki poziom organizacyjny i proby dostosowania sie do kazdego z uczestnikow co jak wiadomo nigdy nie jest latwe.
  Duza elastycznosc w dopasowywananiu sie do potrzeb no i absolutne chapeau bas za pokonane kilometry w nogach/rekach w bardzo dobrym stylu pomimo narastajacego zmeczenia!
  Do tego wiedza na temat regionu, tak wiec ogolnie same pozytywy.

 • avatar

  Jestem pod dużym wrażeniem osobowości Macieja - świetne wyczucie pomiędzy byciem pilotem, a "kumplowaniem" się z ekipą, cudowny człowiek. Osobiście jestem mu bardzo wdzięczna za wsparcie na szlaku: to moralne - "dasz radę" i to konkretne, w trudnych momentach podanie ręki.

 • avatar

  Pilot - świetny kierowca, rewelacyjny przewodnik; grupa pod opieką w 100% - niech o tym świadczy fakt, że zawsze odbierał nas "spod drzwi", zwłaszcza po aktywnościach górskich, chociaż parkingi czasami były oddalone - szacunek za formę!

 • avatar

  Doskonałe umiejętności organizacyjne. Darek ma niesamowitą pasję, dużą wiedzę, poczucie humoru oraz niebanalną osobowość. Znając Jego pracę i zaangażowanie, jestem przekonana że jest osobą która sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej ambitnego klienta.

 • avatar

  Darek to wspaniały pilot! Bardzo dobrze zorganizowany, nigdy się nie spóźniał, odpowiadał na wszystkie pytania uczestników. Cierpliwy, zorganizowany a przede wszystkim z dużym poczuciem humoru! Dzielił się wiedzą na temat odwiedzanych miejsc oraz spotykanych po drodze zwierząt.

 • avatar

  Darek naprawdę starał się wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom. Poza tym, był naprawdę opanowany i nie stracił głowy ani nerwów w przygodach z samochodami, tłokiem na drogach, naszych narzekań ani gdy sie spóźnialiśmy. Można było na nim polegać. Poza tym podchodził do wszystkiego z dużą dozą humoru

 • avatar

  Pilot bardzo kompetentny i doświadczony. Profesjonalny pod każdym względem. Pogodny, cierpliwy i opanowany w każdej sytuacji. W razie potrzeby umiał rozwiązać każdy problem. Umiejętnie wsłuchiwał się w sugestie uczestników wyprawy i bardzo dbał o dobrą atmosferę w grupie. Po prostu świetny, profesjonalny pilot.

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Tomasz Karolak

 • avatar

  Wyprawa po USA rewelacyjna. Organizacja wycieczki na najwyższym poziomie. Dobrze przemyślany, nasycony atrakcjami i bogaty program pozwolił mi zobaczyć fantastyczne miejsca i dostarczył cudownych przeżyć. Dziękuję za niezapomnianą podróż i wspomnienia przecudnej Ameryki, które zostaną ze mną na zawsze.

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Tomasz Karolak

 • avatar

  Michał Wróblewski zasługuje na wysokie uznanie. Podziwialiśmy jak szybko posługiwał się gadżetami elektronicznymi by trafnie i na czas dotrzeć do dodatkowych atrakcji czy ominąć korki.

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Michał Wróblewski

 • avatar

  Profesjonalizm w każdym calu!!! NAJLEPSZY PILOT POD SŁOŃCEM!!!!!

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Michał Wróblewski

 • avatar

  Trasa urozmaicona-moja ukochana przyroda i mniej miasta!
  Jestem bardzo zadowolona z wyprawy! Polecę ja zawsze znajomym. Warto było!

  wyprawa: CROSS USA

 • avatar

  Super, mieliśmy świetną atmosphere. Dariusz ma bardzo dużą wiedzę o trasie, był w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Respektował wymagania i potrzeby każdego uczestnika, a jednocześnie potrafił stworzyć bardo przyjacielską atmosphere. Po prosty świetny facet :-)

 • avatar

  Dariusz był bardzo zorganizoway, zrealizowalismy 100% program, wszystko zawsze było dla nas przygotowane. Byliśmy naprawdę pod wrażeniem.

 • avatar

  Leonor była cały czas przy nas, otwarta na każdą prośbę czy sugestię. Reagowała na potrzeby grupy, potrafiła też łagodzić powstałe konflikty. Była w 100% zaangażowana.

 • avatar

  Mieliśmy szczęście podróżować pod opieką Leonor Sagermann Bustinza. Program zostal zrealizowany w 100%, drobne zmiany (np. kolejność zwiedzania) zawsze były dla nas korzystne.

 • avatar

  Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z Magdą, zawsze pomagała nam nawet w najdrobniejszych sprawach i wg naszych obserwacji miała dużo wyczucia i taktu w kontaktach ze wszystkimi uczestnikami.

 • avatar

  Wyprawa super zaplanowana. Po intensywnym zwiedzaniu był czas na wypoczynek, gdzie można było trochę się zrelaksować i nacieszyć widoczkami.

 • avatar

  Nigdy nie było problemów z komunikacją. Zawsze o wszystkim pamiętała. Przy każdym wjeździe do danego kraju lub miejsca które zwiedzaliśmy opowiadała różne ciekawostki z nim związane.

 • avatar

  Karolina załatwi WSZYSTKO. Pilot idealny :):)

 • avatar

  Wspaniałe!!! I tak wiele dzięki uważności, wrażliwości, wielkiemu doświadczeniu Joanny, także w kontaktach z ludźmi!!! Bardzo dziękuję za tyle cudnych chwil i przeżyć.

 • avatar

  Doskonałe i skuteczne reakcje w trudnych chwilach i przeciwnościach - dzięki temu wycieczka nie straciła uroku i była BARDZO UDANA; podziękowania dla pilota !!!

 • avatar

  Piotr Neumann to człowiek przez duże C , świetny przewodnik, ciepła i pełna szacunku dla innych osoba, pełen profesjonalizm i dbanie w każdym calu o nas jako ludzi będących pod Jego opieką. Jak do tej pory (a wypraw mam za sobą sporo) muszę potwierdzić, iż nie maiłem nigdy takiego przewodnika.

 • avatar

  Cała grupa świetnie się dogadywała i spora w tym zasługa pilota który unikał tworzenia sytuacji konfliktowych. Piotrek robił wszystko aby każdy z uczestników był zadowolony, pomagając spełniać nawet te najdziwniejsze pomysły.

 • avatar

  Program wycieczki był bardzo dobrze przygotowany. Spokojne momenty przeplatały się z ekstremalnymi doznaniami.

 • avatar

  Piotr Neuman dbał o całą grupę bez zastrzeżeń. Był świetnie rozeznany w programie oraz zawsze spełniał nasze dodatkowe życzenia. Podczas moich wielokrotnych wyjazdów był to jeden z najlepszych pilotów .Brawo dla firmy za takiego pilota.

 • avatar

  Zuzanna jest wzorem cierpliwości i wyrozumiałości. Nie traciła spokoju wewnętrznego w trudnych sytuacjach i respektowała potrzeby wszystkich uczestników wyprawy. Jak dla mnie : mistrzostwo świata!

 • avatar

  Magda była bardzo dobrze zorganizowana, zna trasę wycieczki i "pułapki na trasie" bardzo dobrze!!!!! Wszystko było zorganizowane na piątkę.

 • avatar

  Najlepszy pilot, jakiego miałam przyjemność poznać! Konkretny, rzeczowy, perfekcyjnie zorganizowany, super współpraca z grupą, zawsze chętny do pomocy. Ten wyjazd bez Maćka nie byłby tak udany!

  wyprawa: SMAKI AZJI

  pilot: Maciej Talarczyk

 • avatar

  Pilot z powołania. Nie wyobrażam sobie lepszego kontaktu i współpracy.

 • avatar

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Pilot na 5 z plusem.

 • avatar

  Maciek to wspaniały ciepły człowiek. Doskonale integrował grupę. Wspaniale spędzony miesiąc dzięki osobie Maćka!

  wyprawa: SMAKI AZJI

  pilot: Maciej Talarczyk

 • avatar

  Doskonałe umiejętności i ponadprzeciętne zaangażowanie! Maciek to doskonały organizator- pilot!

  wyprawa: SMAKI AZJI

  pilot: Maciej Talarczyk

 • avatar

  Ula bardzo dobrze się nami wszystkimi opiekowała i była jednocześnie wspaniałą uczestniczką. Dziękuję także za prezent urodzinowy z Kiribati w postaci masażu, to świetny relaks. Otrzymałam także w dniu urodzin tort i był to miły wieczór spędzony z całą naszą grupką.

 • avatar

  Michał to bardzo sympatyczny młody pilot o dużych kompetencjach, potrafiący scalić grupę. Potrafił sprostać wszystkim naszym oczekiwaniom a niekiedy były one nietypowe. Nie było rzeczy której by nie mógł załatwić.

 • avatar

  Super przewodnik i miły gość. Wyczerpująco opowiadał o historii i obyczajach. Świetny kontakt z miejscowymi.

 • avatar

  Pani Kamila była super! Bardzo dobrze radziła sobie w każdej sytuacji. Miła, pogodna, żywiołowa oraz uśmiechnięta osoba :)

 • avatar

  Pilotka to fajna dziewczyna, bystra, kontaktowa, z poczuciem humoru. Jest inteligentną osobą, z gatunku "człowiek- orkiestra". Miło było z nią podróżować.

 • avatar

  (O lokalnym przewodniku Emmanuelu) Byliśmy w naprawdę dobrych rękach!

   

   

 • avatar

  Pilotka wspaniała, walcząca o nas !!! Lepszej nie znajdziecie.

 • avatar

  Super, to za mało powiedziane. Maciej był po prostu rewelacyjny. Każde miejsce wycisnął jak cytrynę. Program i trasę dostosowywał do pogody, a nawet do oświetlenia, tak żeby wyszły najlepsze zdjęcia o określonej porze dnia. Jeśli coś zmieniał w programie, to zawsze z nami te zmiany ustalał.

 • avatar
  Maciej to klasa sama w sobie!
 • avatar
  • za dużo śmiechu
  • za mało stresu
  • za dużo gwiazd na niebie
  • zbyt dużo funu

 • avatar

  Wszystko doskonale zorganizowane a nasz pilot Michał Wróblewski to najlepsza wizytówka tego biura. Tak uroczego , życzliwego, pomoconego o każdej porze dnia i nocy a przede wszystkim kompetentnego we wszystkim co robi przewodnika nigdy dotychczas nie spotkałam. Szczery i serdeczny uśmiech Michała czyni każdy dzień naszej wyprawy fantastycznym.

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Michał Wróblewski

 • avatar

  Miła, sympatyczna, kompetentna z ogromną wiedzą o Sri Lance i ludziach tam żyjących. Pilotka szybko nawiązała kontakt z wszystkimi uczestnikami wyprawy. Grupa bardzo się polubiła i wspólnie spędzała czas również po obowiązkowym programie.

 • avatar

  W mojej opinii, ale również w opinii mojej żony, jest to najlepszy pilot w naszej dotychczasowej historii podróżowania od 1995 r. Jest profesjonalnie przygotowana, skłonna spełniać oczekiwania uczestników, w szerokim zakresie ich potrzeb zwiedzania , posiłków czy nawet potrzeb kultu religijnego ( to wprost ewenement wśród wszystkich pilotów, znanych nam biur podróży!!). Mógłbym jeszcze długo opisywać zalety i zdolności pani pilot, na każdy dzień przebywania na tej imprezie. W przeciwieństwie do miejscowego przewodnika, dzieliła się z nami wiedzą o kulturze i życiu codziennym na Sri Lance. Będę bardzo miło wspominał te imprezę , właśnie z powodu panującej na niej miłej atmosferze w grupie - a to dzięki, w głównej mierze, Pani Anecie.

 • avatar

  Jestem pełen uznania dla kwalifikacji zawodowych i umiejętności organizacyjnych Pani Anety Głogowskiej. Potrafiła wybrnąć zarówno z sytuacji konfliktogennych ( tzn. które mogłyby się przerodzić w konflikt) zarówno z przewodnikiem jak i z uczestnikami wycieczki. Natychmiast reagowała na propozycje dot. czasu posiłków czy postoju , miejsc widokowych. Proponowała, ale taktownie, spróbowanie miejscowych specjałów, owoców, posiłków. (...) I tak wspaniale się nami opiekowała do przylotu na Okęcie.

 • avatar

  Aneta zachwyciła pod każdym względem: pomocna każdemu uczestnikowi, pełna empatii, taktu, wdzięku, zawsze uśmiechnięta, skora do pomocy, zawsze do dyspozycji, z ogromną wiedzą na temat Sri Lanki, ale także innych krajów Azji, nie było dla niej rzeczy niemożliwych do załatwienia.

 • avatar

  Bardzo dobry pilot; spokojny,cierpliwy, dbał o nas naprawdę przez cały czas wyjazdu.

 • avatar

  Michał, to bardzo kompetentny, przemiły, uroczy młody człowiek. Pomocny w każdej chwili. Uśmiech na twarzy 24 godziny. Godny polecenia.

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Michał Wróblewski

 • avatar

  Bartosz był rewelacyjny. Miał klasę a tego nie można nauczyć się na żadnych kursach czy szkoleniach. To co prezentował sobą i jak wyrażał się o firmie którą reprezentuje jest pełne podziwu. Na podstawie tego co sami doświadczyliśmy od Was /tak celowo w liczbie mnogiej, bo dzięki Bartoszowi utożsamiamy się też z Wami..../ jesteśmy pełni podziwu i ciekawi poznania bliżej Państwa. Rzadko się zdarza taki profesjonalizm a jeśli już to trzeba go pielęgnować.

 • avatar

  Program wycieczki był bardzo przemyślany i co najważniejsze logiczny. Nie musieliśmy się cofać, nadrabiać trasy, wykonywać zbędne kilometry. Co w tym też było ciekawe, że był też bardzo elastyczny - stwarzał przynajmniej takie wrażenie że nie czuliśmy się skrępowani albo, że czegoś nie zwiedziliśmy, pominęliśmy. Super.

  wyprawa: SALSA VERDE

 • avatar

  Leonor jest bardzo dobrze zorganizowana i zawsze bardzo dobrze przygotowana. Umiejętności kontaktu super, umiała porozumieć się z każdym uczestnikiem, i jednocześnie przeciwdziałać napięciom.

 • avatar

  Była to moja druga wyprawa z Kazikiem Pawłowskim jako pilotem. I po raz kolejny jego profesjonalizm i chęć pokazania jak najwięcej uczestnikom wyprawy sprawiły, że wyprawa okazała się fantastyczną przygodą.

 • avatar

  "Ojciec Piotrek" - tak Go nazywaliśmy - stworzył fantastyczną atmosferę. Okazało się że byliśmy z przyjaciółmi na wspaniałej wyprawie.

  wyprawa: ŚLADEM PUMY

  pilot: Piotr Neumann

 • avatar

  Piotr ma świetny kontakt z tubylcami. Radzi sobie w trudnych sytuacjach. Super cierpliwy, ma spore wiadomości i znajomości co ułatwiało nam życie.

  wyprawa: ŚLADEM PUMY

  pilot: Piotr Neumann

 • avatar

  Bardzo sympatyczny, duża wiedza, świetny hiszpański, uczynny i zawsze do dyspozycji, z ciągłą inicjatywą, w dobrych relacjach z przewodnikami i partnerami tubylczymi.

  wyprawa: ŚLADEM PUMY

  pilot: Piotr Neumann

 • avatar

  Piloci bardzo pracowici i zaangażowani, nie było rzeczy niemożliwych. Wykonywali swoje zadanie z pasją ,dzielili się wiedzą - dużą wiedzą. Starali się pokazać jak najwięcej. Zawsze dostępni.

 • avatar

  W sumie brak takich górnolotnych słów aby wyrazić najwyższy podziw dla pilotki !!!

 • avatar

  Organizacja bardzo dobra - potrafi wybrnąć z trudnych sytuacji pisanych przez życie.

  wyprawa: SALSA VERDE

  pilot: Joanna Antkowska

 • avatar

  Asia poradziła sobie świetnie nie tylko z trudnościami, które pojawiały się w trakcie, ake również z rozbieżnymi oczekiwaniami uczestniczek. Pilotka robiła zdecydowanie więcej niż bym oczekiwała, aby każda z nas zrealizowała swoje plany i była zadowolona.

  wyprawa: SALSA VERDE

  pilot: Joanna Antkowska

 • avatar

  Trasa wyprawy była zaplanowana w taki sposób, że po najbardziej intensywnych dniach były trochę luźniejsze. Był czas i na zwiedzanie, i na odpoczynek, i na rozmowy z mieszkańcami, i na niespiesznego drinka ;)

  wyprawa: SALSA VERDE

  pilot: Joanna Antkowska

 • avatar

  Pilot(ka) posiada znakomite umiejętności organizacyjne - było szybko, sprawnie i pewnie. Na pewno znaczenie miała świetna znajomość hiszpańskiego - żadnych barier.

 • avatar

  Ela Wiejaczka już na lotnisku nawiązała świetny kontakt z uczestnikami wycieczki i tak już było do samego końca. A nawet lepiej. Serdeczna, empatyczna, pomocna, otwarta. Wydaje mi się, że dała siebie więcej niż wymagały tego jej obowiązki. Gratulacje, że macie taką świetną Pilotkę!

 • avatar

  Po raz kolejny jestem bardzo zadowolony z kontaktu przed wyjazdem. Odpowiedzi na wszystkie moje pytania były udzielane szybko i wyczerpująco. Chciałem też zmodyfikować końcówkę mojego pobytu i bardzo sprawnie udało się zorganizować bilety lotnicze jakie mi odpowiadały.

 • avatar

  Umiejętności organizacyjne pilotki były rewelacyjne. Napotkaliśmy na problem z lotem, który bardzo dobrze rozwiązała. Cały czas były wsłuchana w potrzeby uczestników i w olbrzymiej części sukces tego wyjazdu jest jej zasługą.

 • avatar

  Rzadko spotyka się osobę tak kontaktową, pełną dobrego humoru i z mnóstwem energii. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy oraz otwartości. Najprościej chyba napisać, że niezwykle miło spędzać czas w jej towarzystwie - nawet w oczekiwaniu na transport o szóstej rano. Z całą pewnością każdemu polecałbym wyjazd z Anetą.

 • avatar

  Pilotka była bardzo sympatyczna i dzięki jej otwartości grupa szybko się zintegrowała. Dbała nie tylko o kwestie organizacyjne, ale również dzieliła się swoją bogatą wiedzą na temat Ameryki Południowej. Interesowała się każdą osobą w grupie i zawsze była dostępna, aby pomóc z różnymi sprawami - od wysłania kartek, czy kupienia magnesu, do zorganizowania dodatkowej atrakcji. Z całą pewnościa z wielką przyjemnością pojechałbym w jej towarzystwie na kolejną wyprawę.

 • avatar

  Umiejętności organizacyjne pilota były na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze zachcianki były spełnione. W kilku miejscach były problemy z rezerwacją zakwaterowania, ale sprawnie i bezstresowo nasza pilotka umiała rozwiązać. Koszystaliśmy z wyjazdu nie martwiąc się organizacją.

 • avatar

  Program był bardzo ciekawy. Osobiście bardzo odpowiada mi formuła, gdzie ze zwiedzaniem połączonych jest tyle różnych aktywności. Zdecydowanie mógłbym polecać ten program osobą, które chcą polączyć egzotykę z adrenaliną.

   

 • avatar

  Nie miałem żadnego problemu, żeby skontaktowac się z biurem. Zawsze uzyskiwałem odpowiedzi na moje pytania i moje ewentualne sprawy były rozwiązywane błyskawicznie. Kontakt z biurem jest przyjemnością, a podejście do klienta jest tak sympatyczne, że już przed wyjazdem można się zrelaksować wiedząc, że wszystko będzie załatwione.

 • avatar

  Szczegóły organizacyjne jak: przejazdy, objaśnienia trasy,przewodnicy lokalni były dograne perfekcyjnie. Robi również wrażenie przygotowanie merytoryczne i językowe p. Piotra.

  wyprawa: TROPEM JAGUARA

  pilot: Piotr Neumann

 • avatar

  Jeżeli chodzi o osobę Michała i jego umiejętności organizacyjne to oceniam je bardzo wysoko. Michał był zawsze zaangażowany, pomocny i na pewno jego osoba miała wpływ na moją wysoką ocenę tego wyjazdu.

   

 • avatar

  "Asia to wspaniały pilot, bardzo jej zależy, by każdy uczestnik był zadowolony. Lubię z nią jeździć."

  wyprawa: KRÓL LEW

  pilot: Joanna Antkowska

 • avatar

  "Bardzo atrakcyjny program zrealizowany perfekcyjnie."

 • avatar

  "Trasa wyprawy przez Iran skomponowana ciekawie i różnorodnie. Przez 3 tygodnie pobytu można było zobaczyć miasta o różnym charakterze (stare miasta z zabytkami, jak i ośrodki miejskie o innym charakterze - bardziej współczesne Hamadan i Tabriz)."

 • avatar

  "Pilot zadowalająco przygotowany do wyprawy. Sprawnie realizował program, niejednokrotnie przedstawiał i proponował dodatkowe punkty programu, które można było zrealizować. Opowiadał o kraju, ludziach, zabytkach i historii bardziej "żywo", nie prezentując tylko jedynie wiedzy dostępnej wszystkim w przewodnikach, książkach historycznych, internecie, itd."

 • avatar

  "Kontakt b. dobry, Piotr starał się być pomocny wszystkim uczestnikom, bardzo wyważony w kontaktach z poszczególnymi osobami , nawet w sytuacjach "gorących"

  wyprawa: ŚLADEM PUMY

  pilot: Piotr Neumann

 • avatar

  "Pełen profesjonalizm. Umiejętności organizacyjne na światowym poziomie."

 • avatar

  "Super gość! Jest przedsiębiorczy i zaradny, doskonale orientuje się w realiach USA i często wykorzystuje to na korzyść grupy."

 • avatar

  "Kontakty z biurem, były rzeczowe i miłe. Wszystko było na czas. Dodatkowo dzięki uprzejmości Kiribati nawiązaliśmy wyprzedzająco kontakty z innymi uczestnikami wyprawy, co pozytywnie zaowocowało w USA."

  wyprawa: CROSS USA

 • avatar

  "No nie wiem czy znaleźlibyście lepszego. Chciałbym mieć zawsze takiego pilota na wycieczkach."

 • avatar

  PIKNIK ZIELONY

   

  "Moim zdaniem organizowanie przez Was takich właśnie spotkań, dają możliwość poznania ciekawych ludzi, miejsc oraz okazję do wymiany bogatych doświadczeń w zakresie przygotowania się do wypraw ich przebiegu i powrotu do domu. Miejsce, w którym zorganizowany był piknik bardzo urokliwe, wygodne pokoje, smaczna kuchnia no i ta atmosfera!" Marek

   

  "Jak dla mnie piknik był bardzo sympatyczny i wszystko było ok!  No może spływać można było dłużej....  ale cieszę się z tych pięknych chwil,  które były." Beata

   

  "Piknik był naprawdę świetnie zorganizowany i bardzo milo spędziłem czas." Mariusz

   

  "Miło spędziłam ten weekend, w miłym otoczeniu, poznałam wkilkoro sympatycznych osób, i przde wszytskim miałam okazję posłuchać ciekawych wykładów." Renata

   

  "Nie uczesticzyłam jeszcze w tego typu piknikach ale bardzo mi się podobało, był czas aby porozmawiać z nowymi znaomymi, cas na spacery, jedzienie spanie i oczywiście ciekawe prezentacje różnych stron świata." Dorota

 • avatar

  "Chciałbym w imieniu grupy podziękować na gorąco za zaplanowanie i zorganizowanie wspaniałej wyprawy do zachodniej części USA. Jesteśmy w szczególności pod wrażeniem zaangażowania i profesjonalności naszego pilota - Marcina. Przez bez mała 3 tygodnie "nie odpuszczał" i dawał z siebie wszystko żebyśmy mogli zobaczyć i przeżyć jak najwięcej. Udało to mu się w 100 % , a nawet więcej :) "

 • avatar

  "Kolejna rewelacja, już sama osoba pilota sprawia, że znowu chcę jechać z Biurem. Niesamowite kompetencje i stosunek do uczestników."

  wyprawa: ŚLADEM PUMY

  pilot: Piotr Neumann

 • avatar

  "Darek był bardzo dobrym pilotem, potrafił ogarnąć wybrednych i marudzących uczestników. Dobrze organizował czas realizacji programu i miał dobry kontakt z uczestnikami wyprawy."

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Dariusz Wiejaczka

 • avatar

  "Pan Piotr wykazał się świetnymi umiejętnościami organizacyjnymi, dużą elastycznością, bardzo dużą wiedzą oraz opanowaniem i umiejętnością rozwiązywania nieprzewidzianych sytuacji."

  pilot: Piotr Cieśla

 • avatar

  "Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu. Wszystkie elementy się cudownie zgrały:

  - program biura

  - cudowne miejsca , które zobaczyliśmy

  - świetna grupa ludzi, która się zebrała, no i pilot , który się nami zajmował"

 • avatar

  "Chciałbym podziękować organizatorom oraz naszej liderce Asi Perzynie za fajne zorganizowanie moich urodzin podczas pobytu w Rio. Lekcja samby i wieczór w klubie Scenarium były mocnym akcentem na koniec naszej wyprawy."

   
 • avatar

  Co zadecydowało o wyborze tej wyprawy?

  "Forma trekkingu, chcieliśmy dotknąć kraju nie tylko z okna autobusu i niekoniecznie poprzez wymuszony shopping."

 • avatar

  "Kompetentny, bardzo sprawny organizator, umiejętność podejmowania decyzji."

 • avatar

  "Kuba był otwarty na wszelkie sugestie uczestników i organizował wszelkie aktywności zarówno zawarte w programie, jak i proponowane przez uczestników."

 • avatar

 • avatar

  "Trasa była ciekawa a urozmaicenia fajnym dodatkiem. Ważna dla mnie jest możliwość zmian i modyfikacjia na miejscu. "

 • avatar

  "Trasa ciekawa, dobrze przemyślana na początku aktywna fizycznie kończy się na odpoczynku."

 • avatar

  "Wszystko dla mnie było w porządku, ponieważ miałam wybór dotyczący długości i intensywności trekkingów i spacerów"

 • avatar

  "Dziękujemy, wrażenia po podróży są niesamowite! :) wspaniałe miejsca, piękne widoki, niezwykła różnorodność "klimatów" w krótkim czasie - trasa podróży była doskonale zaplanowana i ogromnie nam się podobała."

   

 • avatar

  "Wyprawa środka. Ani nie tramping 3 tygodnie pod namiotem, ani nie objazdówka i wypasione hotele."

 • avatar

  "Jego po prostu nie da się nie lubić :) Na wszystkie 100 pytań zadanych w minutę zawsze dawał odpowiedź i nic nie było po nim widać co o nas myśli :)" 

 • avatar

  "Pilot taktownie odnosił się do uczestników, nikogo nie faworyzował, jednakowo traktował cała grupę i co ważne, o każdej porze znajdował dla nas czas. Szczególnie podobało mi się, że dzięki swojej wiedzy potrafił zaproponować uczestnikom alternatywne miejsca zwiedzania (udostępniane nieodpłatnie lub przy niskich kosztach)."

 • avatar

  "Program intensywny, częste zmiany miejsca - akurat tego oczekiwałam. Ewentualnie dodatkowy dzień w kanionie Colca wzbogaciłby program i pozwolił nasycić się tym wspaniałym miejscem."

 • avatar

  "Bez żadnych zarzutów. Maciek wszystko organizował bez zarzutów, profesjonalnie i tak, abyśmy nie musieli się niepotrzebnie pewnymi sprawami zajmować.  Wszystko było zawsze na czas, hotele zarezerwowane, auto zatankowane. Wiedział dokąd nas zaprowadzić, nie błądził, orientował się doskonale w miejscach, które odwiedzaliśmy."

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Maciej Danielewicz

 • avatar

  "Trasa była bardzo zróżnicowana, mądrze przemyślana i bardzo intensywna. Ale nie brakowało momentów kiedy można było chwilę odpocząć. Co prawda nie było możliwości relaksu cały dzień, ale też nie  na takie wakacje mi chodziło. Nie mam do tego żadnych zastrzeżeń. "

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Maciej Danielewicz

 • avatar

  "Po takiej ilości wspaniałych wrażeń z wyprawy trudno zdecydować co podobało się najbardziej. Każdy dzień był i inny i każdy wspaniały."

  wyprawa: Ciepło o przyrodzie

  pilot:

 • avatar

  "Odwiedzanie miejsc bez zmasowanego ataku turystów."

 • avatar

  "Cały program z drobnymi modyfikacjami jest ciekawy, pozwala dotknąć prawie całej Ameryki Środkowej i dostrzec różnice kulturowe, etnograficzne, historyczne, przyrodnicze, etniczne itp. w poszczególnych krajach."

 • avatar

  "Program oceniam jako obejmujący maksimum atrakcji jakie można było zawrzeć w okresie trwania wyprawy z uwzględnieniem różnorodności i odmienności poszczególnych regionów odwiedzanego kraju. Potrzeby aktywnych i mniej aktywnych godziło dwóch pilotów wyprawy."

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Kuba Hetmańczyk

 • avatar

  "Łukasz i Kuba to świetni kierowcy. Perfekcyjna organizacja i realizacja programu, ogromna odpowiedzialność za ludzi, stosowanie alternatywnych rozwiązań programowych w grupie, wspaniały kontakt z uczestnikami wyprawy, niezwykłe wyczucie i doskonała umiejętność rozwiązywania problemów."

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Łukasz Szczęsny

 • avatar

  "Powód wyprawy "Taniec Sziwy" - Taj Mahal i Nepal, wybór biura podrózy podyktowany był z kolei formą organizacji wyprawy: mała grupa osób, sposób podróżowania i zwiedzania, dodatkowe formy atrakcji, brak wykupionego wyżywienia w restauracjach, możLiwość dostosowania programu do potrzeb i oczekiwań grupy. Biuro dało możliwość poznania prawdziwych Indii, a nie tylko "bieganie" za pilotem i odhaczanie zabytków."

 • avatar

  "Bardzo dobra trasa; urozmaicony program (np.: trekking, wycieczka konna, zwiedzanie). Byly elementy bardzo wakacyjne, czyli plażowanie"

 • avatar

  "Program realizowany od A do Z od rana do wieczora, wielkie zaangażowanie, oaza spokoju a zarazem konsekwencji "

 • avatar

  "Pilot mieszkał przez kilkanaście lat w Afryce i posiada ogromną wiedzę na ten temat."

 • avatar

  "Nie umiem się zdecydować na jeden - największe emocje wywołały wydmy, zjazd rowerkiem drogą śmierci oraz park linowy w Coroico, jednak widoki nad jeziorem Titicaca i Machu Picchu też były wspaniałe."

 • avatar

  "Nocleg "na dziko" na Lofotach (super miejsce na szczycie fiordu)."

 • avatar

  "Wszystko grało - wspólnie decydowaliśmy co chcemy zobaczyć i jak spędzać czas."

 • avatar

  "Trasa naszym zdaniem optymalna jak na czas trwania wycieczki. Zobaczyliśmy maksimum tego, co można było przy zachowaniu proporcji - zwiedzanie/odpoczynek. Do tego nasz pilot-przewodnik był otwarty na zmiany w trakcie podróży."

  wyprawa: CROSS USA

  pilot: Maciej Danielewicz

 • avatar

  "Nic ponad siły..."

 • avatar

  "Trasa OK, może tochę za dużo czasu w Delhi. Aktywność odpowiednia - zresztą można w małych grupach zmieniać sobie według uznania uczaestników."

 • avatar

  "Bartosz jest super organizatorem, ale najważniejsze jest to że ma wielką i rzadką umiejętność słuchania innych i rozumienia ich potrzeb."

 • avatar

  "Panie opiekujące się grupą dołożyły wszelkich starań by informować nas o wszystkim. Najbardziej podobał mi się sms w przeddzień wyjazdu przypominający o miejscu i terminie spotkania oraz podane numery telefonu zarówno do pilota jak i do biura. To sprawiało, że czułam się pewnie i bezpiecznie."

 • avatar

  "Komunikacja z biurem była bardzo zadowalająca. Wszystko wiedziałam przed wyjazdem. Niczego nie musiałam pilnować, że czegoś nie wiem lub o czymś zapomniałam. W natłoku zajęć życia codziennego ciężko o wszystkim pamiętać, szczególnie o wakacjach:)"

 • avatar

  "spokojny, nie stwarza nerwowych sytuacji i potrafi rozładować nerwy uczestników spowodowane zmęczeniem czy różnymi oczekiwaniami. ciekawie przedstawia propozycje zagospodarowania wolnego czasu"

 • avatar

  "Dobrze przygotowana, przemyślana trasa, bardzo konpetentni, mili, życzliwi prowadzący (Wojtek i Grzegorz), otwarci na propozycje modyfikacji, które uwzględniali."

 • avatar

  "Wybrane bardzo dobrze: trasa i obiekty do zwiedzania. Aktywnosc bardzo duza, ale jednoczesnie  mozliwosc  indywidualnej modyfikacji trasy przez uczestnika /duza wygoda/."

 • avatar

  "Wszystko grało -  wspólnie decydowaliśmy co chcemy zobaczyć i jak spędzać czas."

 • avatar

  "Sinior Dawidero znakomicie sobie rodzi zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych (zwłaszcza w kontaktach z boliwijskimi szpitalami :). No i oczywiście jego opowieści o roztoczach i licznych żołądkach krowy przeszły jak sądzę do historii :) Czasami tylko potrzebuje czasu, żeby się nieco rozbujać ;)"

  wyprawa: W OKU KONDORA

  pilot: Dawid Diduszko

 • avatar

  "Parę rzeczy bym wywalił. Nie specjalnie podobała mi się wycieczka na Taquilę. 3,5h w każdą stronę to jak dla mnie zdecydowanie za długo wolałbym lepiej poczuć klimat Puno. Dżungla super, ale pampa - 3 dni spacerów w łopianach jak dla mnie średnio. Downhill super!. Uyuni Super! La Paz super!!"

  wyprawa: W OKU KONDORA

  pilot: Dawid Diduszko

 • avatar

  "Aktywności świetnie dostosowane do przebiegu trasy. Po ciężkich dniach było kilka dni na złapanie oddechu, jak i na kompletną labę na plaży na koniec. Jedyne takie miejsce na ziemi i program świetnie zrobiony do terenu."

 • avatar

  "Maciek pod każdym względem był świetny, jeszcze nigdy nie byłem pod opieką tak doskonałego pilota, który podczas podróży był także naszym przyjacielem. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miał szczęście być z Maćkiem na wspólnej wyprawie"

 • avatar

  "Bardzo dobrze zorganizowany, cierpliwy, posiadający dużą wiedzę na temat Iranu. Na bieżąco modyfikował plan trasy, wprowadzając nowe punkty. Pilot miał bardzo dobry kontakt z uczestnikami wyprawy. Wykazywał dużo cierpliwości w stosunku do uczestników."

   

wyprawa

BLOG

CZYTAJ
wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności

zapisz się do newslettera