W 30 dni DOOKOŁA ŚWIATA! Sprawdź program wyprawy »
Anna Maria Cybińska Anna Maria Cybińska

Anna Maria Cybińska

Jestem absolwentką Turystyki i Rekreacji na poznańskim AWFie, instruktorem narciarskim, ratownikiem WOPR. W czasie studiów spędziłam pół roku na kursie Adventure Education na północy Finlandii, gdzie trenowałam wspinaczkę, kajakarstwo, orientację w terenie i biwakowanie w zimowych warunkach. 

Dwukrotnie rzuciłam wszystko i wybrałam się na wędrówkę po świecie: za pierwszym razem objechałam świat dookoła w czasie 15-miesięcznej podróży poślubnej odwiedzając w tym czasie 5 kontynentów i 24 kraje. Druga podróż to 8 miesięcy w Afryce południowo-wschodniej i półroczny przejazd przez USA, Kanadę aż na Alaskę. W podróżach najbardziej doceniam naturę oraz spotkania z ludźmi - im dalej od cywilizacji tym lepiej. Mój ukochany obszar świata to Afryka południowo-wschodnia. 

Specjalizuję się w wyjazdach do Afryki na safari oraz turystyce trekkingowej (Annapurna Circuit, Annapurna Base Camp w Himalajach, Torres del Paine w Patagonii, najwyższe szczyty Ukrainy, Rumunii, Czarnogóry, Bułgarii, Bośni i Hercegowiny, Maroka, Kuby, Francji: Mount Blanc, Tanzanii: Kilimandżaro, Malawi, Zimbabwe). 

W Kiribati Club zajmuję się tworzeniem ofert na zamówienie, a także prowadzeniem wyjazdów grupowych. W wolnych chwilach oprócz chodzenia po górach, wspinam się, robię zdjęcia, gram na gitarze i ukulele. 

Opinie

Pojedź ze mną na wyprawę