Odkryj kraj kontrastów, obok którego nie przejdziesz obojętnie - wybierz swoją wyprawę do INDII »

Nikaragua

Wyprawa do Nikaragui, Kostaryki i Panamy – niesamowita przyroda i wulkaniczny krajobraz

Ameryka Środkowa przyciąga wielu turystów. Zobaczysz tu urocze miasta i cuda natury oraz poznasz niezwykłą historię i kulturę. Organizowana przez nas wyprawa do Nikaragui, Kostaryki i Panamy to gwarancja niezapomnianych przeżyć oraz ogromne bogactwo kolorów i smaków. Program wycieczki jest wyważony, dlatego będą z niego zadowoleni zarówno wielbiciele aktywnego wypoczynku, jak i amatorzy wylegiwania się na plaży.

Inne kierunki w Ameryce Środkowej, które mogą Cię zainteresować:  Belize   Dominika   Gwadelupa   Gwatemala   Jamajka   Kostaryka   Kuba   Martynika   Meksyk   Panama   Saint Lucia   Salwador

Wycieczka do Nikaragui pełna niespodzianek

W Ameryce Środkowej zachwyca przede wszystkim przyroda. Zobaczysz tu aktywne wulkany oraz lasy tętniące życiem i urzekające niesamowitymi kolorami. Piękne plaże nad Pacyfikiem i Morzem Karaibskim kojarzą się z rajskim krajobrazem, a kolorowe rafy koralowe zanurzone w turkusowych wodach zachęcają do nurkowania. Nasza wycieczka do Nikaragui to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Będziesz mieć okazję wybrać się na konną wycieczkę wzdłuż plaży, zjedziesz na linach wśród gigantycznych drzew nad lasem chmurowym i przeżyjesz niesamowity rafting rzeką Pacuare. 

Volcano Boarding dla odważnych w Nikaragui 

Podczas wyprawy do Nikaragui możesz się zdecydować na zjazd na desce po zboczu najmłodszego wulkanu w Ameryce Środkowej – Cerro Negro obok miasta Leon. Ta niecodzienna jazda to ogromna dawka adrenaliny – poczujesz wiatr we włosach i wciskający się wszędzie pył wulkaniczny. Nikaragua to jedyne miejsce na świecie, gdzie można uprawiać ten ekstremalny sport na czynnym wulkanie, dlatego nie brakuje chętnych, którzy marzą o pobiciu rekordu prędkości i nie zraża ich wspinaczka z deską po wulkanicznej grani na wysokość 728 m n.p.m.   

Co jeszcze zobaczysz podczas podróży?

Wyprawa do Nikaragui, Kostaryki i Panamy to wiele ciekawych punktów programu. Z pewnością warto zobaczyć nikaraguańskie miasteczko Granada, które zachwyca atmosferą i kolonialną zabudową. W jego pobliżu znajduje się również kilka wulkanów. W Kostaryce Rezerwat Monteverde i jego wiszące w koronach drzew mosty zrobią na Tobie niesamowite wrażenie. Nocą będziesz mógł wybrać się z przewodnikiem do lasu i poobserwować żyjące w nim zwierzęta. Kostaryka zaprosi Cię również na ekscytujący rafting rzeką Pacuare i odkryje przed nami ulubione miejsce surferów słynące z największej fali nad Morzem Karaibskim. W Panamie odpoczniesz na pięknych plażach archipelagu Bocas Toro. Zwiedzisz też stolicę i Kanał Panamski

Kiribati Club – wycieczki do Ameryki Środkowej

W naszej ofercie znajdziesz również wycieczkę do Nikaragui na zamówienie. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają podróżować w gronie przyjaciół lub rodziny i szukają niezapomnianych wrażeń. Wyprawa do Nikaragui na zamówienie może być również zrealizowana jako integracyjny wyjazd firmowy dla dowolnej liczby osób. Jednak wycieczka do Nikaragui to tylko jedna z propozycji wypraw do Ameryki Środkowej. Możesz z nami odwiedzić również Meksyk, Jamajkę, Kubę i Gwatemalę oraz wiele innych krajów. W naszej ofercie znajdziesz typowe propozycje dla podróżników lubiących aktywny wypoczynek oraz wycieczki dla osób ceniących slow travel. 

Odkrywaj świat z Kiribati Club

Biuro Kiribati Club stworzyli pasjonaci podróży, co sprawi, że dzięki nam dotrzesz do wielu niezwykłych miejsc na wszystkich kontynentach. Opinie podróżników, którzy przeżyli z nami swoje wymarzone wakacje, są dla nas największą rekomendacją. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany indywidualnym lub firmowym wyjazdem. Nasze doświadczenie i miłość do podróżowania to idealny sposób na realizację wyprawy w każdym kierunku.

Sprawdź też inne kierunki na Twoją wymarzoną wyprawę:  Ameryka Północna   Ameryka Południowa   Azja   Afryka   Europa   Australia i Oceania   Antarktyda   Arktyka   Dookoła Świata