Odkryj kraj kontrastów, obok którego nie przejdziesz obojętnie - wybierz swoją wyprawę do INDII »

Salwador

Salwador – kraina surferów i wulkanów

Salvador to najmniejszy kraj w Ameryce Środkowej. Nie jest najpopularniejszym kierunkiem wybieranym przez turystów, ale z pewnością warto zaplanować tu wakacje. Naszą wyprawę do Salwadoru realizujemy na zamówienie dla dowolnej liczby osób. Możesz wybrać wycieczkę w gronie przyjaciół lub rodziny albo zorganizować oryginalny wyjazd dla swoich pracowników.

Inne kierunki w Ameryce Środkowej, które mogą Cię zainteresować:  Belize   Dominika   Gwadelupa   Gwatemala   Jamajka   Kostaryka   Kuba   Martynika   Meksyk   Nikaragua   Panama   Saint Lucia  
Niestety obecnie nie oferujemy podróży do wybranego miejsca, możesz się z nami skontaktować i zapytać o możliwość realizacji podróży w wybrane miejsce.

Wyprawa do Salwadoru z Kiribati Club

Wycieczka do Salwadoru to wyjątkowe doświadczenie. Ten mały kraj ma wiele do zaoferowania. Znajdziesz tu przede wszystkim piękne wulkany, wodospady i szerokie plaże nad Pacyfikiem. Plaże Salwadoru słyną z doskonałych warunków do surfowania i wielu turystów właśnie tutaj zaczyna przygodę z tym sportem. Jednym z najsłynniejszych miejsc jest wioska surfingowa El Tunco, która oferuje wiele atrakcji turystom z całego świata. Słynie z małych fal do surfowania, bogatego nocnego życia i malowniczych zachodów słońca.

Santa Ana, Jezioro Coatepeque i Ruta de las Flores

Santa Ana to kolonialne miasteczko na północy Salwadoru, w którym znajduje się kilka ciekawych zabytków skoncentrowanych wokół parku w centrum. Tę samą nazwę ma najwyższa góra i wulkan w Salwadorze o wysokości 2 138 m n.p.m., który znajduje się na terenie Parku Narodowego Cerro Verde. Podczas naszej wyprawy do Salwadoru zobaczysz też Jezioro Coatepeque, które znajduje się w kalderze wulkanu i przejedziesz się słynną drogą Ruta de las Flores przez kolorowe kolonialne miasteczka schowane wśród gór. Znajdziesz tu także mnóstwo stoisk targowych z tradycyjnym ulicznym jedzeniem. Szczegółowy program wycieczki do Salwadoru prezentujemy na naszej stronie.

Wycieczki do Ameryki Środkowej

Wycieczka do Salwadoru to jedna z wielu propozycji naszego biura wyjazdów do Ameryki Środkowej. Z nami możesz odwiedzić również Kubę, Gwatemalę, Meksyk, Nikaraguę i Panamę oraz wiele innych ciekawych miejsc, w których nasi piloci odkryją przed Tobą niezwykły świat innych tradycji i zwyczajów. Ameryka Środkowa gwarantuje niepowtarzalne przeżycia i zapierające dech widoki, a nasze doświadczenie i pasja podróżowania sprawią, że będziesz mógł zanurzyć się w niezwykłej kulturze tego regionu. Posmakujesz lokalnych specjałów, poznasz najciekawsze tradycje rdzennych mieszkańców i najważniejsze atrakcje turystyczne. Oferujemy wyjazdy dla zarówno osób, które preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, jak i wyprawy slow travel, podczas których można głębiej wejść w lokalną kulturę, wyciszyć się i cieszyć się kontaktem z przyrodą.

Podróże inne niż zwykle

Wycieczka do Salwadoru na zamówienie to możliwość dopasowania programu wyjazdu do swoich zainteresowań i preferencji. Oferujemy wycieczki na zamówienie w różne rejony świata. Z nami możesz odwiedzić każdy kontynent. Organizujemy wyjazdy w kameralnych grupach, które pozwalają na zebranie wyjątkowych doświadczeń z podróży. Wyprawa z nami jest pełna lokalnych smaków, kolorów i niezapomnianych przeżyć. Programy wycieczek – tak jak w przypadku wyprawy do Salwadoru – są dość elastyczne i uwzględniają możliwość wyboru dodatkowych atrakcji. Z nami stworzysz wspomnienia, które będą Ci towarzyszyć do końca życia. Jeśli marzysz o jakiejś podróży – skontaktuj się z naszym biurem. Organizujemy wycieczki w najdalsze rejony świata i uwielbiamy spełniać podróżnicze marzenia. Z nami poczujesz się bezpiecznie i pewnie na każdym wyjeździe. Możesz nam zaufać. Naszą rekomendacją są opinie podróżników, którzy wybrali się z nami w różne zakątki świata.

Sprawdź też inne kierunki na Twoją wymarzoną wyprawę:  Ameryka Północna   Ameryka Południowa   Azja   Afryka   Europa   Australia i Oceania   Antarktyda   Arktyka   Dookoła Świata