Co powiesz na MAJÓWKĘ w Nowym Jorku? Złap ostatnie miejsca na wyprawę! »

Wietnam

Zakochaj się w Azji – wycieczki do Wietnamu

Jeśli uwielbiasz zwiedzanie, chcesz chłonąć świat wszystkimi zmysłami i pociągają Cię kultury Azji, nasze wyjazdy do Wietnamu powstały właśnie dla Ciebie! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, przejrzyj propozycje poniżej i wybierz najlepszą podróż dla siebie. Każda wycieczka do Wietnamu z Kiribati Club to gwarancja niezapomnianych wrażeń i doskonałej zabawy.

Inne kierunki w Azji, które mogą Cię zainteresować:  Arabia Saudyjska   Armenia   Bhutan   Chiny   Filipiny   Gruzja   Hong Kong   Indie   Indonezja   Iran   Izrael   Japonia   Jemen   Jordania   Kambodża   Kirgistan   Korea Południowa   Laos   Malediwy   Malezja   Mjanma (Birma)   Mongolia   Nepal   Oman   Pakistan   Singapur   Sri Lanka   Tajlandia   Uzbekistan  

Wietnam - wyprawy z pilotem

Dołącz do grupy
AzjaWietnam

WIETNAM: W KRAINIE SMOKA

17 dni
31.10 - 16.11.2024
  • 27.12.2024 - 12.01.2025
  • 23.11.2024 - 09.12.2024
  • 31.10.2024 - 16.11.2024
Dołącz do grupy
AzjaKambodża, Laos, Tajlandia, ...

TAJLANDIA, LAOS, WIETNAM, KAMBODŻA: SMAKI AZJI

30 dni
28.10 - 28.11.2024
  • 23.11.2024 - 22.12.2024
  • 28.10.2024 - 28.11.2024
Dołącz do grupy
AzjaWietnam

WIETNAM ZE SMAKIEM

SLOW TRAVEL
16 dni
05.10 - 20.10.2024
  • 29.11.2024 - 14.12.2024
  • 05.10.2024 - 20.10.2024
Dołącz do grupy
AzjaWietnam, Kambodża, Laos, ...

WIETNAM, KAMBODŻA, LAOS: KOLORY AZJI

19 dni
27.09 - 15.10.2024
  • 29.11.2024 - 17.12.2024
  • 27.09.2024 - 15.10.2024

Dlaczego warto wyjechać do Wietnamu?

Nie bez powodu Wietnam przyciąga co roku setki tysięcy turystów z całego świata. Niejednorodne ukształtowanie terenu, zróżnicowany klimat, egzotyczna fauna i flora oraz fascynująca kultura czynią z tego kraju idealny cel podróży – szczególnie dla osób poszukujących niezwykłych wrażeń.

Wśród naszych wyjazdów do Wietnamu coś dla siebie znajdą wszyscy miłośnicy przygód, wschodniej kuchni, bajecznych krajobrazów, a także spokojnego, refleksyjnego zwiedzania. Decydując się na którąś z dostępnych wycieczek, zapewnisz sobie niezapomniane przeżycia. Podróżując, w ciągu kilkunastu godzin przeniesiesz się do zupełnie innego świata. Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, poczytaj, co o naszych wyjazdach sądzą inni uczestnicy.

Wycieczka do Wietnamu – najważniejsze atrakcje

Podczas każdej z naszych wypraw będziesz mieć okazję doświadczyć czegoś innego. Zależnie od wybranej opcji możesz liczyć na nieco inny rodzaj przygody. Zafunduj sobie niezapomniane wrażenia i udaj się na wycieczkę do Wietnamu! Możesz też zabrać ze sobą ukochaną osobę, całą rodzinę lub nawet zorganizować niezwykły wyjazd integracyjny dla Twojej firmy.

Jedną z naszych propozycji jest podróż zaplanowana z myślą o wszystkich smakoszach. Odnajdą się tu szczególnie te osoby, które nie lubią się spieszyć, pragną się w spokoju delektować nowymi smakami i aromatami oraz poznawać świat wszystkimi zmysłami. Jeśli i Ty do nich należysz, zdecyduj się na wycieczkę Wietnam ze smakiem. Dzięki temu zakosztujesz azjatyckiej kuchni, nie tylko w restauracjach, ale także z ulicznych straganów, dowiesz się jak przyrządzać niektóre dania i nabędziesz egzotyczne składniki. Ta wycieczka do Wietnamu wiąże się też ze zwiedzaniem wielu atrakcji i podziwianiem malowniczych widoków.

Jeżeli do życia potrzebujesz dużej dawki adrenaliny, prawdopodobnie zaciekawi Cię wycieczka na zamówienie Wietnam przygodowy. Nocleg na tradycyjnym stateczku (dżonka), trekking ryżowymi tarasami, kąpiel w rzece, przejażdżka motorem i zwiedzanie malowniczego Hanoi – z Kiribati Club wszystko to masz na wyciągnięcie ręki.

Nasza najchętniej wybierana wycieczka do Wietnamu nosi nazwę W Krainie Smoka. Jeśli i Ty ją wybierzesz, czeka Cię między innymi rejs po zatoce Bai Tu Long, spacer przez bambusowy las i zwiedzanie jaskiń w parku narodowym Phong Nha-Ke Bang. Podczas ponad dwutygodniowej wyprawy poznasz lokalne zwyczaje mieszkańców odwiedzanych wiosek, skosztujesz tradycyjnych wietnamskich potraw i zwiedzisz najważniejsze miejsca w stolicy kraju.

Wycieczki do Wietnamu – praktyczne wskazówki

Kiedy wybierzesz już odpowiednią dla siebie wyprawę, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wspólnie ustalimy niezbędne szczegóły. Aby jak najlepiej przygotować się do wyjazdu, zwróć uwagę na kilka najważniejszych kwestii: podobnie jak przed każdą inną podróżą zagraniczną, trzeba zadbać o dokumenty. W przypadku wycieczki do Wietnamu niezbędne będą ważny minimum 6 miesięcy paszport, a także wiza. Aktualnie możliwe jest uzyskanie e-wizy 30-dniowej lub 90-dniowej, uprawniającej do wielokrotnego wjazdu.

Z Kiribati Club nie musisz się martwić o takie formalności jak przeloty, noclegi, organizowanie przejazdów na miejscu, opiekę pilota, a także ubezpieczenie. W ramach organizowanego wyjazdu zajmujemy się tymi kwestiami za Ciebie. Dołącz do wybranej grupy wyjazdowej lub skontaktuj się z nami w sprawie wycieczki na zamówienie i już dziś spełnij swoje marzenie o azjatyckiej przygodzie!

Sprawdź też inne kierunki na Twoją wymarzoną wyprawę:  Ameryka Północna   Ameryka Środkowa   Ameryka Południowa   Afryka   Europa   Australia i Oceania   Antarktyda   Arktyka   Dookoła Świata