Odkryj kraj kontrastów, obok którego nie przejdziesz obojętnie - wybierz swoją wyprawę do INDII »

Wsparcie dla świata

W podróży rodzą się refleksje - na temat naszego wpływu na otaczającą nas kulturę, ludzi, środowisko... Dlatego uważamy, że podróżując po świecie, zostawiając nasze odciski stóp w miejscach, które inni nazywają domem, mamy pewien dług do spłacenia.

Pomagamy w różnych częściach świata, zwłaszcza tych, które są nam szczególnie bliskie. Wspieramy sierocińce, szkoły, fundacje, ale organizujemy też akcje pomocy poszkodowanym podczas kataklizmów. Ważne jest dla nas to, aby pomoc była dedykowana i trafiona – zamiast przywozić cukierki czy inne słodycze zrealizować faktyczne potrzeby dzieci i osób dorosłych, które spotykamy na naszej drodze w podróży. Sprawdźcie jak pomagamy i jak możecie się do tej pomocy przyłączyć.

 

Poprzez poniższe inicjatywy, chcemy i możemy nieść pomoc bezpośrednio do tych, którzy najbardziej jej potrzebują. To małe kroki – krople w oceanie potrzeb. Jednak to właśnie kropla drąży skałę. Głęboko wierzymy, że przy wspólnym wysiłku uda nam się uczynić świat lepszym dla jego domowników!

A może Wy macie pomysły na wsparcie dla świata?

Dzielcie się z nami pomysłami na kolejne projekty, które możemy realizować podczas naszych wypraw. Każda pomoc jest potrzebna. Podróżując przy okazji naszej przyjemności możemy coś zrobić. Zmieniajmy świat na lepszy, nawet małymi kroczkami!