.

Joanna Antkowska

Joanna Antkowska

Kim jestem?

Podróżniczką, pilotką, organizatorką.

Jestem podróżniczką - to znaczy lubię odkrywać świat, cieszyć się piękną chwilą i stawiać czoła kłopotom i przeciwnościom w podróży. Podróż jest jak życie. Kochamy je, czekamy na wspaniałe momenty. One zawsze przychodzą. Ja wtedy uśmiecham się do siebie i myślę po cichutku - to właśnie DLA TYCH CHWIL PODRÓŻUJĘ.

Jestem pilotką. Poprowadziłam po świecie już sporo grup w swoim życiu. To wspaniałe doświadczenie poznawać ludzi o tych samych pasjach co moje!

Jestem organizatorką. Od zawsze lubiłam organizować. Zależało mi na zadowoleniu wszystkich: i moich klientów, i ludzi z którymi współpracujemy. To jest bardzo trudne. Nieustannie próbuję sprostać temu zadaniu. Takie podjęłam wyzwanie :)

Świat jest piękny. Spieszmy się go poznawać. Odnajdźmy siebie podczas podróży.

Nie wszystko jest ważne. Ważni jesteśmy my i otaczający nas ludzie. Popatrzmy na nich jak żyją, o czym myślą, jakie mają radości,  smutki i zmartwienia.

Mam wszędzie swoich przyjaciół, dzięki którym wiem natychmiast, co się dzieje w danej chwili na innym kontynencie. Marzę o tym, żebyśmy znaleźli sposób jak pomagać światu. Może małymi kroczkami?

Mój kolor to zieleń - kocham obcowanie z naturą i przestrzenią.

Uczestnicy wypraw o Joannie:

 "Mieliśmy szczęście, że naszym pilotem była urocza, inteligentna, kontaktowa, opiekuńcza, pełna pasji i ciekawości świata kobieta, która nas w ten egzotyczny świat wprowadziła. Dzięki temu nasze przeżycia wzmocniły się i stały się bardzej kolorowe. Prawdziwe są stwierdzenia, że o Afryce, kiedy się z nią  zetknęło nawet na krótko nie sposób zapomnieć. Teraz Afryka oprócz wielu twarzy będzie miała twarz twoją i naszych fajnych towarzyszy podróży."

"Pilotka nad wyraz kontaktowa osoba wszystko załatwiła i rozwiązała każdy problem."

"Asia to wspaniały pilot, bardzo jej zależy, by każdy uczestnik był zadowolony. Lubię z nią jeździć."

"Asia poradziła sobie świetnie nie tylko z trudnościami, które pojawiały się w trakcie, ale również z rozbieżnymi oczekiwaniami uczestniczek." Salsa Verde 24.02. - 12.03.2016

"Pilotka robiła zdecydowanie więcej niż bym oczekiwała, aby każda z nas zrealizowała swoje plany i była zadowolona." Salsa Verde 24.02. - 12.03.2016

"Organizacja bardzo dobra - potrafi wybrnąć z trudnych sytuacji pisanych przez życie." Salsa Verde 24.02. - 12.03.2016

"Pełny profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z uczestnikami." Czekolada pochodzi z Gwatemali, listopad 2017

"Generalnie: Aśka jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu czyli pilot dbający o wszystkich razem i każdego z osobna, nieba przychyli jeśli tylko może a jednocześnie jest częścią grupy i z zachwytem odkrywa świat, który na bieżąco też grupie tłumaczy." Czekolada pochodzi z Gwatemali, listopad 2017

Przeczytaj o podróżach ze mną

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności