Iwona Rasińska Iwona Rasińska

Iwona Rasińska

Mam na imię Iwona. Mogę napisać o sobie, że od prawie 10 lat prowadzę jogę. Myślę, że Nauczycielem można stać się tylko w oczach Ucznia, dlatego nie potrafię sama nazwać się w ten sposób.

Joga nie tylko wypełnia moje życie, ona jest jego istotą, treścią, jest sposobem w jaki patrzę na świat. Często powtarzam na zajęciach słowa: „ciesz się pozycją” i w taki sposób staram się żyć, chcę cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą, zwykłym byciem w codzienności.

Wcześniej pracowałam przez 15 lat w pracy korporacyjnej, w branży usług finansowych, jako dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu. Przygodę z jogą rozpoczęłam w 2006 roku, od praktyki własnej, zgłębiania filozofii i poszukiwania spokoju w życiu. Pierwsze zajęcia poprowadziłam w 2008, a w 2011 uzyskałam uprawnienia Ministra Sportu do prowadzenia zajęć psychofizycznych, jako nauczyciel jogi.

Do roku 2017 prowadziłam zajęcia hatha jogi, ashtanga jogi, medytacji oraz jogi nidry w Poznaniu. W 2017 roku wyprowadziłam się z Poznania, zmieniając swoje życie. Zamieszkałam na Rancho wśród łąk. Rozpoczynając swoje życie blisko natury stworzyłam Samadhi Szkołę Jogi>> w Dzierżoniowie, gdzie w zupełnie nowym środowisku szybko znalazłam liczną grupę uczestników zajęć.

Od lat prowadzę bloga, publikuje artykuły i wywiady na łamach miesięcznika Joga. Prowadzę liczne warsztaty oraz wyjazdy z jogą, jednocześnie sama nadal szkoląc się pod okiem najbardziej znanych nauczycieli w Polsce i na świecie.

Prowadzę proste życie, bo w prostocie przegląda się Wszechświat.

Zapraszam Was do wspólnej podróży, i na matę.

Opinie

Przeczytaj o podróżach ze mną

Pojedź ze mną na wyprawę