OSTATNIE MIEJSCA na wakacyjny wyjazd do Sri Lanki! Zarezerwuj miejsce i zobacz słonie na Cejlonie »
Mateusz Stachniuk Mateusz Stachniuk

Mateusz Stachniuk

Cenię Zachód za tradycję i historię, ale to Wschód jest bardziej ekscytujący, barwny i żywy.

Ukończyłem religioznawstwo, studiowałem arabistykę, rzuciłem doktorat, a potem wyjechałem i obserwowałem to czego nauczyłem się z książek przez blisko 5 lat...

Fantastyczny czas, który pozwolił cieszyć się poczuciem wolności i nieograniczonej niczym przestrzeni na mauretańskich pustkowiach, czy za sterem Fryderyka Chopina. Filiżanka aromatycznej brazylijskiej i wietnamskiej kawy, wyborne steki w Kapsztadzie i zawsze świeże owoce morza na karaibskich wysepkach pozwalają cieszyć się każdą chwilą w tych odległych miejscach. Niezliczone ilości irańskiego czaju pomagają w rozmowie o poezji z najbardziej gościnnymi mieszkańcami tego kolorowego świata. Wspaniała kraina mitów i rytuałów, czyli amazońska dżungla, jej rdzenni mieszkańcy i wolno płynący czas.

Dziś wraz z całą ekipą Kiribati staram się, by każdy Wasz wyjazd (pierwszy, czy już kolejny) był niepowtarzalny i wyjątkowy. Byście czerpali radość z każdej chwili spędzonej w odległych krainach pośród odmiennych kultur, zwyczajów i smaków !:)

Opinie

Przeczytaj o podróżach ze mną