.

Katarzyna Wujda

Katarzyna Wujda

Najpiękniejsze podróże to te po świecie odmiennych kultur i pięknych opowieści.

Jestem absolwentką religioznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moją pasją jest poznawanie świata ze wszystkimi jego aspektami, dlatego w czasie podróży staram się jak najbardziej wsiąknąć w codzienne życie mieszkańców. Fascynuje mnie kultura oraz życie duchowe Azji (religie i systemy filozoficzne m.in. hinduizm, buddyzm, joga, tantryzm). Jestem zakochana w Indiach, w których, zostawiłam część mojego serca. Uwielbiam przyrodę, piesze wędrówki górskie (szczególnym sentymentem darzę Bieszczady, Pireneje oraz Kauakaz). Często podróżuję autostopem. Tym sposobem zwiedziłam Europę zachodnią, część wschodniej, Turcję i Gruzję. Co więcej? Kocham ludzi.

 Uczestnicy wypraw o Kasi

 "Kasia Wujda jest niesamowita!!! Bardzo zorientowana na uczestników, stawiająca na ich wygodę, komfort i zadowolenie i dopiero na koncu dbająca o siebie. Fenomentalnie odnajdywała się w roli pilota i widać, że robi to co lubi. Dodatko świetnie opowiadała o religii, zabytkach i miejscach, które zwiedzaliśmy."

 "Pilot bardzo kompetentny, doświadczenie, znajomość kraju na najwyższym poziomie. Do tego inteligentny dowcipny i bardzo komunikatywny. Kasia to bardzo pozytywny człowiek , potrafiący z uśmiechem na ustach załatwiać trudne sprawy nie dając odczuć człowiekowi ze może za bardzo marudzi z hotelem czy tam innymi drobiazgami. Słowem szóstkę z plusem wystawiam."

Przeczytaj o podróżach ze mną

Pojedź ze mną na wyprawę

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności

zapisz się do newslettera