W 30 dni DOOKOŁA ŚWIATA! Sprawdź program wyprawy »

Dlaczego wybrać wyjazd na zamówienie?

Szukasz prywatnej wycieczki? Masz swoją ekipę, z którą podróżujesz? Zamów swój wyjazd z Kiribati Club! Wyruszysz w podróż w swoim gronie, a organizacją całego wyjazdu zajmiemy się my.

Możesz wybrać opcję wyjazdu na zamówienie z pilotem lub samodzielnie, skorzystać z gotowych programów lub zamówić program szyty na miarę. Sprawdź, czym charakteryzują się nasze wyjazdy na zamówienie.

 • Podróż w znajomym gronie

  Podróż w znajomym gronie

  Ruszasz w podróż w swoim gronie – z ukochanym/ukochaną, z rodziną czy przyjaciółmi.

  Ruszasz w podróż w swoim gronie - z ukochanym lub z ukochaną, z pociechami na wakacje życia lub z tatą na 60 urodziny, z paczką przyjaciół albo… w pojedynkę. Towarzystwo w podróży zależy tylko od Ciebie!

  Ceny wyjazdów na zamówienie na naszej stronie internetowej są skalkulowane przeważnie na 2 lub 4 osoby podróżujące bez pilota. Programy są ułożone tak, że mogą je realizować zarówno osoby podróżujące w pojedynkę jak i grupy podróżników.

 • Sprawdzony, autorski program

  Sprawdzony, autorski program

  W programach znajdziesz: przygodę, najważniejsze atrakcje regionu i jego „smaczki”.

  Programy wyjazdów na zamówienie są autorskie - ułożone przez nas, a trasy przetestowane przez doświadczonych pilotów i nasze grupy. W programach znajdziesz: przygodę, najważniejsze atrakcje regionu i smaczki – te mniej znane miejsca, które zachwyciły nas podczas naszych podróży. Programy dostosowujemy do Twoich potrzeb i zainteresowań. Jeśli masz swój własny pomysł na podróż, skontaktuj się z nami - uszyjemy ją dla Ciebie.

 • Plan podróży w wygodnej aplikacji

  Plan podróży w wygodnej aplikacji

  Przed wyprawą otrzymujesz od nas plan Twojego wyjazdu dzień po dniu w aplikacji Vamoos.

  Przed wyprawą otrzymujesz od nas plan Twojego wyjazdu dzień po dniu z propozycjami zwiedzania, praktycznymi wskazówkami i poradami w formie wygodnej aplikacji Vamoos. W Planie Podróży znajdziesz też wszystkie niezbędne informacje dotyczące zakwaterowania, transportu, wykupionych wycieczek czy atrakcji dla chętnych, ale również prognozę pogody i mapy. Dzięki aplikacji plan podróży jest czytelny i przejrzysty, a informacje o każdym dniu łatwo dostępne.

  Dla preferujących tradycyjną formę planu podróży na życzenie wysyłamy również wersję wydrukowaną.

 • Pod opieką miejscowych

  Pod opieką miejscowych

  Nasi lokalni kontrahenci czuwają nad przebiegiem Twojej podróży na miejscu.

  Podczas naszych wyjazdów na zamówienie jesteś pod opieką naszych lokalnych znajomych. Tych samych, którzy od lat opiekują się naszymi grupami! Emmanuel, Leoncio, Prabhat czy Micheal dbają, aby Wasza podróż przebiegała sprawnie i bezproblemowo.

 • Świadoma turystyka

  Świadoma turystyka

  Twoja podróż na zamówienie jest projektowana z poszanowaniem lokalnej kultury i zwyczajów i ze wsparciem dla lokalnych przedsiębiorców.

  Kochamy świat – dlatego podróżujemy świadomie. Szanujemy lokalną kulturę i zwyczaje, korzystamy z usług lokalnych przedsiębiorców i nie traktujemy zniewolonych zwierząt jako atrakcji turystycznej. Świadoma i odpowiedzialna turystyka jest dla nas ważnym tematem. Bardzo. I dlatego zaczęliśmy od siebie.

  • Piloci z misją Nasz zespół łączy nie tylko wspólna pasja, ale również podejście do podróżowania. Kochamy świat, więc naturalnie chcemy o niego dbać. Podczas szkoleń i warsztatów rozmawiamy o tym, jak podróżować odpowiedzialnie, i jak budzić tą świadomość w innych podróżujących.
  • Wspieramy lokalsów Dbamy, aby nasze pieniądze wsparły lokalną gospodarkę, a nie wielki międzynarodowy koncern. Dlatego podczas naszych wypraw śpimy w lokalnych hotelach, jadamy w lokalnych restauracjach i korzystamy z usług lokalnych przedsiębiorców. Z niektórymi z nich nawiązaliśmy długoletnie przyjaźnie! (Hola Leoncio! Hola Evelin!)
  • Zwierzęta tylko na wolności Unikamy miejsc, które traktują zwierzęta jako atrakcję turystyczną. Nasze programy zakładają, że odwiedziny w takich miejscach są zawsze opcjonalne – wybór należy do Ciebie. Jeśli masz wątpliwości, czy dane miejsce dobrze traktuje zwierzęta, nasz pilot udzieli Ci szczegółowych informacji.
  • Podróżujemy z refleksją Podróżujemy świadomie, a więc z refleksją na temat naszego wpływu na otaczającą nas kulturę, ludzi, środowisko. Analizujemy nasze zachowanie i jego konsekwencje.
  • Działamy! Refleksja budzi w nas chęć działania! Pomagamy w różnych częściach świata, zwłaszcza tych, które są nam szczególnie bliskie. Wspieramy sierocińce, szkoły, fundacje, ale organizujemy też akcje pomocy poszkodowanym podczas kataklizmów. Ważne jest dla nas to, aby pomoc była dedykowana i trafiona – zamiast przywozić cukierki czy długopisy zrealizować faktyczne potrzeby dzieci i osób, które spotykamy na naszej drodze w podróży.

   Sierociniec w Mto Wam Mbu w Tanzanii otoczyliśmy stałą opieką. Przychód ze sprzedaży naszych książek Historie z Podróży i Podróże w Piątą Stronę Świata oraz magazynu Biuro w Podróży przeznaczyliśmy w całości dla dzieciaków z sierocińca. Do działania przyłączają się również uczestnicy wyjazdów!
 • Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie jest zarezerwowane i opłacone. Śpisz w dobrych, sprawdzonych hotelach.

  Zakwaterowanie jest zarezerwowane i opłacone. Śpisz w wygodnych, sprawdzonych przez nas hotelach. Tam gdzie to tylko możliwe staramy się wplatać nietypowe noclegi – homestay u lokalnej rodziny, obozowisko w dżungli, hotel solny czy urokliwa lodge. Informacje o rodzaju zakwaterowania na danym wyjeździe znajdziesz w programie na naszej stronie, a szczegóły dotyczące zakwaterowania znajdziesz w Planie Podróży w aplikacji.

  Jeśli masz specjalne życzenia co do zakwaterowania, daj nam znać – uszyjemy program, który uwzględni Twoje potrzeby.

 • Transport

  Transport

  Jest zarezerwowany i opłacony. Podróżujesz optymalnym transportem dla danego regionu z uwzględnieniem lokalnego kolorytu.

  Transport jest zarezerwowany i opłacony. Staramy się korzystać z różnych środków transportu, aby Twoja podróż przybliżała Cię do realiów danego kraju. W zależności od kierunku mogą zdarzyć się przejazdy pociągami, autobusami liniowymi czy przeprawy promami. Podczas niektórych wyjazdów wynajmujemy tylko prywatny transport. Podyktowane jest to lokalnymi realiami i swobodą poruszania się. Informacje o rodzaju transportu na danym wyjeździe znajdziesz w programie na naszej stronie, a szczegóły dotyczące każdego przejazdu znajdziesz w Planie Podróży w aplikacji.

  Na wyjazdach Fly&Drive (np. po USA, Australii czy Nowej Zelandii) całą trasę pokonujesz wynajętym samochodem osobowym lub minibusem, a nasz Plan Podróży z mapą jest Twoim przewodnikiem.

  Jeśli wolisz wybrać się w roadtrip w towarzystwie pilota-kierowcy, daj nam znać, uszyjemy taki wyjazd dla Ciebie.

 • Doświadczenie i bezpieczeństwo

  Doświadczenie i bezpieczeństwo

  Jadąc z nami wiesz, że korzystasz z legalnego biura z wieloletnim doświadczeniem.

  Zabieramy Was na wyprawy na 7 kontynentów już od 2002 roku! Posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu wypraw, a autorskie programy opieramy na naszych własnych podróżach w najróżniejsze zakątki świata. To dlatego w każdym z naszych programów znajdziecie dodatkowe „smaczki” - mniej turystyczne miejsca, które zachwyciły nas podczas naszych podróży, i chcemy się nimi z Wami podzielić. Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas wyjazdu są najważniejsze, dlatego:

  • Nad programowym przebiegiem wyprawy czuwa doświadczony pilot - opiekun, znawca lokalnych realiów. Dzięki niemu Wasz pobyt, pomimo całego mnóstwa wrażeń, przebiegał będzie bezpiecznie i sprawnie.
  • Każdy uczestnik wyjazdu jest ubezpieczony na okres trwania wyprawy w   Signal Iduna TU S.A..

  Działamy w 100% legalnie - jesteśmy formalnym organizatorem imprez turystycznych, posiadamy niezbędne ubezpieczenie organizatora turystyki oraz wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych.

 • Ubezpieczenie

  Ubezpieczenie

  Korzystamy z usług sprawdzonego Towarzystwa Ubezpieczeń

  Każdy uczestnik naszych wypraw objęty jest ubezpieczeniem podróżnym Signal Iduna Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. wliczonym w koszty wyprawy

  • w Europie: Koszty Leczenia 40 000 EUR (w tym następstwa chorób przewlekłych), NNW 15 000 PLN, bagaż 2 000 PLN
  • poza Europą: Koszty Leczenia 100 000 EUR (w tym następstwa chorób przewlekłych), OC 50 000 EUR, NNW 15 000 PLN, bagaż 2 000 PLN

  Istnieje możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej i przerwania imprezy turystycznej. Koszt to 5%, w przypadku imprezy o wartości do 34 000 PLN (na osobę) lub 7,5%, w przypadku imprezy o wartości od 34 000 PLN do 60 000 PLN (na osobę). Ubezpieczenie może być zawarte w ciągu 7 dni od wystawienia umowy, a w przypadku, gdy do rozpoczęcia imprezy jest mniej niż 30 dni, tylko i wyłącznie w dniu wystawienia umowy.

 • Zestaw podróżnika

  Zestaw podróżnika

  Na wyprawie otrzymujesz od nas koszulkę klubową i worek sportowy.

  Każdy uczestnik wyprawy otrzymuje od nas: kolorową bawełnianą koszulkę klubową, bawełniany worek sportowy, etui na bilety oraz kartę ubezpieczeniową.