Odkryj kraj kontrastów, obok którego nie przejdziesz obojętnie - wybierz swoją wyprawę do INDII »
Adam Banach Adam Banach

Adam Banach

Jestem człowiekiem, który ciągle uczy się podróżować, który chciałby być bardziej podróżnikiem niż zwiedzającym, który przestał być turystą i został pilotem wycieczek. 
Chcę mieć oczy ciągle szeroko otwarte, w miarę możliwości, głowę do góry, a najważniejsze nie bać się i lęk ten pokonywać. 
Od dziecka jestem w podróży, ukończyłem dwujęzyczną szkołę podstawową w Meksyku. Obroniłem licencjat z europeistyki. Otrzymałem 3 stypendia na studiach: do Madrytu, do Budapesztu i na Wyspy Kanaryjskie. Ponadto odbyłem praktyki w Ambasadzie i Konsulacie RP w Hiszpanii. Byłem łącznie na 5 kontynentach, pracuję jako tour leader od 2009 r. Specjalizuję się w krajach Ameryki Łacińskiej. W 2012 r. byłem przewodniczącym koła naukowego studiów latynoamerykanskich. Od 2013 r. jestem w zespole redakcyjnym czasopisma naukowego "Indigena. Przeszłość i współczesność tubylczych kultur amerykanskich". W 2014 r. za działalność edukacyjną w Fundacji Inż. E. Malinowskiego otrzymałem medal honorowego obywatela provincji Caylloma w Peru. Pracę magisterską poświęconą Argentynie Juana D. Perona obroniłem w 2016 r. w Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2017 r. Wystąpiłem w jednym z odcinków serialu "Misja Eksplorer" Canal + Discovery. 
 
Jesteście gotowi na niezapomnianą podróż ze mną?

Opinie

Pojedź ze mną na wyprawę