Odkryj kraj kontrastów, obok którego nie przejdziesz obojętnie - wybierz swoją wyprawę do INDII »
Szymon Michalak Szymon Michalak

Szymon Michalak

Hej! Jestem Szymon aka Pan Przygoda.

Na co dzień opowiadam ludziom o świecie przyrody, podróżach i nurkowaniu. Możecie mnie spotkać w całej Polsce gdy prowadzę warsztaty lub w jakimś odległym zakątku jak prowadzę nurkowanie lub pilotuję. Uwielbiam być z ludźmi, mam dobrą intuicję i ogromną empatię.

Kocham świat przyrody który nas otacza i moim zdaniem nie ma nic ciekawszego, niż wielka machina życia na ziemi. Zasilany tą pasją pomagałem w wielu ośrodkach rehabilitacji zwierząt na całym świecie, pracowałem jako nurek lub po prostu szlajałem się gdzieś autostopem lub rowerem.

W trakcie swoich podróży staram się być blisko ludzi, miejsc, zwierząt, jedzenia i tego, z czego składa się "tutaj i teraz". 

Dla mnie podróż to wejście w życie danego miejsca, dlatego najczęściej miksuje odkrywanie z pracą na wolontariatach. Dzięki temu możemy realnie poznać, tak od kuchni, i być zaangażowanym w lokalne życie. Pracowałem jako wolontariusz na 5 kontynentach od Japonii po Gwatemalę i każdemu szczerze to polecam.

Podróż, nawet taka kilkugodzinna, może być dla nas kluczem do tego co jest w nas samych. Dlatego podróżujmy! Odkrywajmy! Bawmy się i uczmy.

Życie to podróż a podróż to życie ;)

Pojedź ze mną na wyprawę