Co powiesz na MAJÓWKĘ w Nowym Jorku? Złap ostatnie miejsca na wyprawę! »
Jest tylko relaks

Piloci polecają: Kuba w Rytmie Salsy

30 kwietnia 2015
Kuba? Warto! Oto kilka powodów dlaczego.

Dlaczego warto pojechać na wyprawę na Kubę?

1. Spędzisz kilka dni w miasteczku, które wygląda jak wyjęte z filmu historycznego: kolonialne kolorowe domy, ludzie przesiadujący na gankach, uśmiechający się do Ciebie mimo ciężkiej sytuacji ekonomicznej, urokliwe uliczki i kościoły.

 

 

2. Zamieszkasz w domu z kubańską rodziną, poznasz ich codzienne problemy ale i radości, zobaczysz jak bujają się w fotelu, grają w domino, a dzieci bawią się na ulicy.

3. Wycieczki konne po okolicy  wśród plantacji trzciny cukrowej przeniosą Cię w czasie i poczujesz jak można żyć inaczej, z dala od naszego świata.

4. Przejdziesz się ulicami najbardziej klimatycznej stolicy na świecie,  skosztujesz wszystkich kubańskich drinków - Mojito, Daiquiri, Pina Colada i oczywiście Cuba libre - przy dźwiękach salsy, merengue, cha cha cha... To tu mieszkał Hemingway i pisał swoje słynne opowiadania - może i Tobie przyjdzie do głowy jakaś myśl, która zmieni Twoje dotychczasowe życie?

5. Zrozumiesz dlaczego Kuba nazywana jest wyspą jak wulkan gorącą!!!

6. Nauczysz się tańczyć salsę z prawdziwymi fachowcami, którzy taniec mają we krwi, a nauczanie sprawia im taką sama frajdę jak Tobie nauka.

7. Codziennie zabawa! To jest możliwe tylko na Kubie.

8. Słuchając ballady o Che Guevarze w rytmie salsy poznasz historię kraju i porozmawiasz z ludźmi o ich losie.

9. Znajdziesz czas by posiedzieć na skwerach i po prostu popatrzeć na ludzi, a oni odwzajemnią ci uśmiechem, ciepłym słowem i oczywiście z Tobą zatańczą.

10. Wreszcie będziesz mieć okazję wykapać się w trójkolorowym morzu i poleżeć pod palmą na białym piasku. Pełen relaks!

 

Polecam,

Joanna Antkowska

Przeczytaj także: