Zobacz na własne oczy ZAĆMIENIE SŁOŃCA w USA - najdłuższe i najbardziej widoczne od 100 lat! Sprawdź program »
Maciej Maciej

Maciej

Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym

Jestem podróżnikiem z zamiłowania - od wczesnego dzieciństwa. W podróżach najbardziej lubię podziwiać dziką przyrodę, gdyż uważam, że natura jest najwspanialszym architektem i budowniczym. Lubię też obserwować ludzi, którzy żyją w odległych krajach, nieraz w skrajnie niekorzystnych warunkach naturalnych i materialnych, zachowując przy tym pogodę ducha i życzliwość dla innych. Moją wielką pasją są góry, dlatego z wielką chęcią chodzę po górskich ścieżkach całego świata. Wolny czas najchętniej spędzam uprawiając amatorsko różne dyscypliny sportu: bieganie, tenis, narty, jazda na rowerze, kajaki czy żeglarstwo.  

Uczestnicy wypraw o Macieju

"Maćkowi należą się podziękowania za cierpliwość, rzeczowość, odpowiedzialność, życzliwość, chęć pomocy, poczucie humoru. W dużej mierze dzięki Niemu atmosfera wyjazdu była naprawdę sympatyczna."

"Uważnie słuchał i obserwował. Poza tym nie narzucał swojego zdania, rekomendowal a decyzje pozostawial nam.. nawet co do czosnku:-) dbał o dobrą atmosferę w grupie, o motywację (co było potrzebne przed wejściem) i jak widać okazało się skuteczne."

"Maciej od samego początku nawiązał dobry kontakt z grupą, z anielską cierpliwością i uśmiechem na ustach wysłuchiwał narzekań uczestników. Z chęcią i zaangażowaniem dzielił się swoją wiedzą, pokazywał miejsca, nie zawsze dostępne dla turystów. Ponadto starał się jak najlepiej wypełnić czas wolny, organizująć dodatkowe atrakcje. Nawet męczące i żmudne podróże pociągami, samochodami pełne były jego opowieści, nauki gry w karty czy konkursy."

"Kontakt Maćka z uczestnikami nie budził żadnych zastrzeżeń. Na uwagę zasługuje jego opanowanie w każdej sytuacji i umiejętność wsłuchiwania się w sugestie uczestników wyprawy. W miarę możliwości starał się spełniać nasze zachcianki odwiedzenia miejsc na trasie, które nie były ujęte w programie. Umiał słuchać i doradzać, wiele opowiadał o miejscach, w których się znajdowaliśmy. Był otwarty na nasze sugestie i pomysły, jednocześnie cały czas służył radą czy warto się wybrać w miejsca, o które prosiliśmy. Jednak zawsze decyzję pozostawiał uczestnikom."

"Mistrzostwo świata. Najkrótsza recenzja: będę dążył do tego by pilotował grupę na następnym wyjeździe."

"Pilot - świetny kierowca, rewelacyjny przewodnik; grupa pod opieką w 100% - niech o tym świadczy fakt, że zawsze odbierał nas "spod drzwi", zwłaszcza po aktywnościach górskich, chociaż parkingi czasami były oddalone - szacunek za formę!" Norwegia, lipiec 2017

"Jestem pod dużym wrażeniem osobowości Macieja - świetne wyczucie pomiędzy byciem pilotem, a "kumplowaniem" się z ekipą , cudowny człowiek. Osobiście jestem mu bardzo wdzięczna za wsparcie na szlaku: to moralne - "dasz radę" i to konkretne, w trudnych momentach podanie ręki." Norwegia, lipiec 2017

Opinie

Przeczytaj o podróżach ze mną

Pojedź ze mną na wyprawę