Leć złapać zorzę polarną na Islandii! Ostatnie miejsce na wyjazd 09-14.01.2024 czeka właśnie na Ciebie! Kliknij i sprawdź »
Przemysław Przemysław

Przemysław

Podróże to moja największa pasja odkąd w wieku 12 lat urwałem się rodzicom na pierwszą samodzielną wyprawę pociągiem do Wrocławia. Ciekawość świata towarzyszy mi od dziecka. Dlatego podróżuję i dlatego tak dobrze czuję się, gdy jestem w nieznanym miejscu. Choćby to była ścieżka tuż za moim miastem, której jeszcze nie przeszedłem. Ciekawi mnie nowe miejsce, ludzie, których widzę po raz pierwszy i wszystko, co z początku wydaje mi się obce i niezrozumiałe. Próbując zrozumieć innego człowieka w dalekim kraju i jego tak odmienne nieraz zwyczaje, widzę, że świat nie jest tak mały, jak wielu mówi. Dla mnie z każdą podróżą jest coraz większy.

Jestem współtwórcą i organizatorem Opolskiego Festiwalu Podróżniczego, autorem bloga SuperGlob, autorem przewodników rowerowych oraz pasjonatem fotografii. O swoich doświadczeniach z podróży opowiadam na licznych festiwalach podróżniczych, w domach kultury i w szkołach.

Opinie