W 30 dni DOOKOŁA ŚWIATA! Sprawdź program wyprawy »
Tomasz Białek Tomasz Białek

Tomasz Białek

Everything has beauty, but not everyone sees it. Konfucjusz

Z wykształcenia jestem magistrem sinologii, tłumaczem języka chińskiego i rosyjskiego. Mam to szczęście, że wykształcenie i praca pokrywają się z moją największą pasją: nieustannym poznawaniem Dalekiego Wschodu, Rosji i krajów b. ZSRR.

Po kilku latach spędzonych na studiach i pracy w Chinach (Xi`An, Szanghaj) i Rosji (głównie Moskwa) nieustannie cieszą mnie powroty do znanych miejsc i odkrywanie kolejnych przestrzeni.

Lubię poznawać i uczestniczyć we wschodniej codzienności; rozmawiać z ludźmi, czytać, oglądać telewizję. Interesuję się rosyjskim kinem i muzyką rockową… oraz jedzeniem. Największą satysfakcję sprawia mi przekazanie choć części swojego zainteresowania Wschodem.

Uważam się za osobę energiczną i otwartą. Sens wspólnego podróżowania widzę nie w ograniczeniach i przekazie encyklopedycznej wiedzy, a w możliwości ciekawszej i głębszej eksploracji miejsc, do których wybieramy się razem. Z przyjemnością spotkam się z Państwem by wspólnie odkryć Wschód na nowo, zarówno od strony turystycznej, jak i codziennej!

 

Opinie