.

Projekt Gwatemala

Wyprawy do Gwatemali należą do naszych ulubionych. Program "Czekolada pochodzi z Gwatemali" cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych turystów. Z dala od utartych szlaków - to jest to, co z miejsca przypadło do gustu podróżnikom. A w Gwatemali takich miejsc nie brakuje.

W tym roku (2018) kraj nawiedził straszliwy kataklizm - o swej niszczycielskiej sile dał znać wulkan El Fuego, pozbawiając życia setki ludzi i równając z ziemią całe wsie w pobliżu wulkanu. Zniszczenia zostały usunięte, ulice wysprzątane, ale setki ludzi, którzy stracil wszystko, a nieraz i wszystkich, dalej potrzebują pomocy.

Chcemy nieść pomoc poszkodowanym i dlatego we współpracy ze studentami Wydziału Resocjalizacji na Uniwersytecie w Antigua powołaliśmy do życia Projekt Gwatemala.

20% zysku z każdej tegorocznej wyprawy w ten region świata przekażemy na pomoc poszkodowanym w wyniku wybuchu wulkanu.

Zwłaszcza teraz, kiedy Gwatemalczycy potrzebują pomocy, chcemy jeździć do Gwatemali, dawać im pracę, możliwość zarobienia i wsparcie.

Dodatkowo, podróżując w grupach lub indywidualnie, podczas naszych wypraw do Gwatemali będziecie mieli możliwość spotkania się z rodzinami poszkodowanymi w wyniku erupcji wulkanu El Fuego i przekazania swojej cegiełki na odbudowę ich zawalonych światów. Każdy uczestnik wyprawy będzie mógł zadeklarować na specjalnym certyfikacie Kiribati Club Projekt Gwatemala kwotę wpłaty na pomoc konkretnej rodzinie lub osieroconemu dziecku na okres od 1 do 3 lat. Pieniądze te będą przekazywane bezpośrednio od uczestnika na konto osieroconego dziecka, samotnej matki lub poszkodowanej rodziny. Pieniądze przekazywane cykliczne wspomogą wyjście na prostą osób, których świat runął w kilka sekund.

Kiribati Club zobowiązuje się utrzymywać stały kontakt z rodzinami i relacjonować dalsze ich losy, problemy i sukcesy.

Dowiedz się więcej o Gwatemali i wybuchu wulkanu na naszym blogu: Czarny Bohater z Gwatemali - Jak nie pozostać obojętnym>>

wyprawa

BLOG

CZYTAJ
wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności

zapisz się do newslettera