OSTATNIE MIEJSCA na wakacyjny wyjazd do Sri Lanki! Zarezerwuj miejsce i zobacz słonie na Cejlonie »
Karolina Nowicka Karolina Nowicka

Karolina Nowicka

Solo w lokalnym transporcie na sąsiednim kontynencie, All excuse me z rodziną w tropikach, samochodem z psem po Europie, czy pieszo w promieniu 50 km od domu - każda forma podróżowania ma coś w sobie i biorę z niej to, co się da.

Przez niemal pół roku Tajwan był moją bazą wypadową na mniejsze i większe podróże po Azji Południowo-Wschodniej, która oczarowała mnie widokami, zadziwiła różnorodnością i zafundowała wiele przygód. Lubię wyszukiwać miejsca i aktywności, które na długo zapadają w pamięci, bo ta jest szczególnie krótka i dziurawa. Hotel z infinity pool i widokiem na Petronas Towers, weekend w buddyjskiej świątyni pod Seulem, czy opuszczony park rozrywki gdzieś pośrodku Wietnamu - you name it, I google it!

Dzień idealny w podróży? Dziesiątki kilometrów w nogach, zapchana karta pamięci w aparacie i brzuch wypełniony tym, co świeże i lokalne.

W Kiribati łączę marzenia z ich ludźmi (którzy nie zawsze wiedzą jaki jest ich kolejny kierunek, dopóki im go nie podpowiemy:)). Dbam o to, żebyście znaleźli aktualne informacje na naszej stronie i w innych zakątkach internetu, a nasz zespół miał odpowiednie warunki i narzędzia do pracy nad Waszymi wyprawami.