Co powiesz na MAJÓWKĘ w Nowym Jorku? Złap ostatnie miejsca na wyprawę! »

VOUCHER PREZENTOWY

Najlepszy prezent dla podróżnika... to oczywiście kolejna podróż!

Bliższa lub dalsza, byle była pełna przygód, dobrych ludzi i pięknych miejsc.

Przygotowaliśmy spersonalizowane vouchery prezentowe na podróże, którymi możecie obdarować swoich bliskich. Taki podarunek to nie tylko wakacje - to również zastrzyk pozytywnej energii, unikalne doświadczenie i piękne wspomnienia, które przetrwają dużo dłużej niż do kolejnych urodzin czy świąt.

Jak zamówić voucher?

telefonicznie +48 513 051 310

lub mailowo info@kiribaticlub.pl

Vouchery personalizujemy - wpisujemy dedykację, dobieramy odpowiednie zdjęcie, dodajemy nazwę i termin wybranej wyprawy lub określoną kwotę. Wydrukowany i elegancko zapakowany voucher wysyłamy na podany adres - gratis! Czas realizacji to ok. 3 dni robocze + przesyłka.

Opcja dla tych, którzy zakup prezentów zostawiają na ostatnią chwilę - voucher możemy wysłać również mailowo, dzięki czemu dotrze jeszcze tego samego dnia!

Dlaczego warto wybrać voucher prezentowy na wyprawę?

A gdyby tak zamiast kolejnej książki o Ameryce Południowej podarować bliskiej osobie voucher na wyprawę do Kolumbii, Peru, Boliwii lub Ekwadoru? Coraz więcej osób decyduje się na prezenty w postaci doświadczeń, a nie przedmiotów. Bo przecież to właśnie doświadczenia kształtują naszą osobowość i budują nasze wspomnienia.

Zalety voucherów na wyprawę:

„Podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi” – wybierając voucher na wyprawę, wzbogacasz życie bliskich osób i odmieniasz je w najpiękniejszy z możliwych sposobów.

Voucher na wyprawę – unikalny prezent dla pracownika

Szukasz pomysłu na prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę? Organizujesz konkurs, w którym główną wygraną ma być zagraniczna wycieczka? A może chcesz nagrodzić pracownika, który w danym roku/miesiącu/kwartale osiągnął najlepsze wyniki?  Voucher prezentowy na wyprawę to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie znajdziesz wyprawy do najdalszych zakątków świata, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla codziennej pracy w biurze.

Dlaczego warto się zdecydować na voucher podróżniczy? Wyjazdy incentive polegają na nagradzaniu i motywowaniu pracowników – wręczając pracownikowi voucher na wyprawę, motywujesz go do dalszych działań na rzecz firmy, a także zwiększasz efektywność pozostałych pracowników, którzy mogą otrzymać taką nagrodę w przyszłości. Nasza oferta dla firm obejmuje również wycieczki zorganizowane, które polecamy jako wyjątkową formę integracji pracowników.

Voucher prezentowy na wyprawę z doświadczonym organizatorem

Jeśli planujesz nabyć voucher na wyprawę, z pewnością zależy Ci na tym, by skorzystać z oferty rzetelnego organizatora. Kiribati Club już od 2002 roku pomaga podróżnikom docierać do najciekawszych zakątków świata. Kochamy podróże i mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wypraw – zarówno tych grupowych (z pilotem), jak i indywidualnych (na zamówienie).

Wspieramy świadome podróżowanie z poszanowaniem lokalnej kultury i zwyczajów. Korzystamy również z usług lokalnych przedsiębiorców i szanujemy zarówno faunę, jak i florę danego miejsca. Zależy nam na tym, by osoby z nami podróżujące mogły przeżyć niezapomniane doświadczenia, dlatego kładziemy nacisk na indywidualne potrzeby uczestników. Na naszych wyjazdach pokazujemy świat takim, jakim jest – bez upiększania i koloryzowania. Sprawdź opinie podróżników, którzy zwiedzili z nami świat i przekonaj się, że voucher na wyprawę z Kiribati Club to strzał w dziesiątkę!

REGULAMIN VOUCHERÓW

  1. Voucher wystawiamy na określoną kwotę lub konkretny termin wybranego przez kupującego wyjazdu.
  2. Voucher wystawiony na określoną kwotę posiada datę ważności (24 miesiące od daty zakupu).
  3. Data realizacji vouchera to data podpisania umowy na wyjazd. Sam wyjazd może odbywać się w późniejszym terminie. 
  4. Każdy voucher możesz wymienić na dowolną wyprawę marzeń z oferty Kiribati Club.
  5. Jeśli Twoja wyprawa marzeń jest droższa - dopłacisz różnicę.
  6. Jeśli Twoja wyprawa marzeń jest tańsza - wystawimy voucher pokrywający różnicę.
  7. Voucher imienny możesz zrealizować po potwierdzeniu tożsamości.
  8. Vouchera nie możesz wymienić na gotówkę.