.

Indywidualne potrzeby

Opowiedz nam o swoich zainteresowaniach i oczekiwaniach, a dzięki temu będziemy mogli zaplanować podróż uwzględniającą Twoje potrzeby. Proponujemy niezobowiązującą rozmowę telefoniczną lub zachęcamy do wypełnienia krótkiej (nieobowiązkowej) ankiety. Chcemy dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne podczas podróżowania.

  • Masz jakieś wyjątkowe zainteresowania np. interesują Cię motyle, pasjonują rośliny albo zegarki - postaramy się wyszukać na naszej trasie miejsca, które będą dla Ciebie ciekawe.
  • Może jest jakieś szczególne muzeum, które chciałbyś spokojnie, bez pośpiechu zwiedzić? Uwzględnimy czas dla Ciebie w rozplanowaniu danego dnia lub pobytu w jakimś mieście.
  • Jeśli jesteś osobą aktywną i chcesz korzystać z jak największej ilości atrakcji związanych z ulubioną aktywnością, uwzględnimy czas na nią w naszym programie
  • Lubisz muzykę i rozrywkę? Zorientujemy się, które miejsca mogą Cię zainteresować i gdzie można w czasie wyjazdu spędzić zabawowy wieczór bądź wziąć udział w jakimś koncercie.
  • Jeśli lubisz próbować przeróżnych owoców zaplanujemy wizytę na prawdziwym owocowym targu lub w innym miejscu, gdzie będziemy mogli zaopatrzyć się w produkty na wielką owocową ucztę.
  • Poszukujesz kulinarnych ciekawostek? Zaprowadzimy Cię do wybranych interesujących miejsc lub restauracji serwujących lokalną kuchnię. A może chciałbyś odbyć kulinarną podróż do Meksyku albo skosztować smaku prawdziwego cygara podczas wyprawy na Kubę?
  • A może chcesz zorganizować podczas wyprawy urodziny lub rocznicę ślubu dla swojej partnerki/partnera? Daj znać, pomożemy Ci w przygotowaniach!
wyprawa

BLOG

CZYTAJ
wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności

zapisz się do newslettera