.

Transport na wyprawie

W zależności od wybranej podróży i kierunku, formy transportu się zmieniają:

1. Większość wypraw odbywa się w duchu "prawdziwej podróży", a więc podróżujemy lokalnymi środkami transportu (autobus, taksówka, metro, pociąg itd.). Na krótszych dystansach korzystamy z typowych lokalnych środków transportu dla pełnego doświadczenia i zbliżenia się do rzeczywistego klimatu danego kraju. Czasami wynajmujemy prywatny transport (minibus tylko dla naszej grupy). Jeśli w programie zawarty jest przejazd nocny, wówczas odbywa się on wygodnym i zazwyczaj klimatyzowanym autokarem lub pociągiem z wagonem sypialnym. 

2. W niektórych krajach, np. USA, Australia, Nowa Zelandia, Norwegia, Islandia, na całej trasie korzystamy z jednego prywatnego środka transportu. Jest to minibus lub wynajęty samochód osobowy. Są to typowe roadtripy, a własne auto daje nam dużą swobodę podróżowania.

3. Są miejsca, gdzie optymalny, lub jedyny możliwy, sposób zwiedzania to prywatny transport z lokalnym kierowcą. Najczęściej w ten sposób organizujemy wyjazdy na Sri Lankę, Safari czy do Gwatemali. Nadal jednak podróżujemy w małej grupie.

4. W naszej ofercie znajdują się również rejsy. W cenie takiej wycieczki zawsze jest zakwaterowanie, wyżywienie i program edukacyjny na statku. Bilet lotniczy najczęściej trzeba zakupić osobno.

Autokarowe wyjazdy dużymi zorganizowanymi grupami nie są w naszym stylu. Jeśli preferujesz taki typ wycieczki, być może nasz styl podróżowania nie przypadnie Tobie do gustu.

Jeśli jednak lubisz doświadczać odwiedzanego miejsca bliżej, zapraszamy do wspólnej podróży!

wyprawa

BLOG

CZYTAJ
wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności

zapisz się do newslettera