.

Transport na wyprawie

W zależności od stylu wybranej podróży zmieniają się formy transportu:

1. Większość wypraw odbywa się w stylu "Po prostu podróż": Podróżujemy lokalnymi środkami transportu (autobus, taksówka, metro, pociąg itd.). Na krótszych dystansach korzystamy z typowych lokalnych środków transportu, nie tylko ze względu na ich niską cenę, ale przede wszystkim dla pełnego doświadczenia i zbliżenia się do rzeczywistego klimatu danego kraju. Czasami wynajmujemy prywtany transport (minibus tylko dla naszej grupy). Jeśli w programie zawarty jest przejazd nocny, wówczas odbywa się on wygodnym i zazwyczaj klimatyzowanym autokarem lub pociągiem z wagonem sypialnym. 

2. W niektórych krajach np. USA, Australia, Nowa Zelandia, Norwegia, Islandia na całej trasie korzystamy z jednego prywatnego środka transportu. Jest to minibus lub wynajęty samochód osobowy. Styl takiej podróży określamy mianem "Jeden transport".

3. Są miejsca, gdzie jedyny możliwy i optymalny sposób zwiedzania to pobyt w dużej części zorganizowanym przez lokalnego organizatora. Wykupujemy wówczas pakiet świadczeń wraz z wyżywieniem, obsługą lokalnych przewodników i prywatnym transportem. Najczęściej w ten sposób organizujemy wyjazdy na Safari, wyprawy do dżungli lub wspinaczkę na Kilimandżaro. Styl tej podróży nazywamy "Pakietem".

4. W naszej ofercie znajdują się również "Rejsy polarne". Są to rejsy specjalnie przystosowanym statkiem polarnym. W cenie wycieczki zawsze jest zakwaterowanie, wyżywienie i program edukacyjny na statku. 

wyprawa

BLOG

CZYTAJ
wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności