Odkryj kraj kontrastów, obok którego nie przejdziesz obojętnie - wybierz swoją wyprawę do INDII »
Katarzyna Wujda Katarzyna Wujda

Katarzyna Wujda

Najpiękniejsze podróże to te po świecie odmiennych kultur i pięknych opowieści.

Jestem absolwentką religioznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moją pasją jest poznawanie świata ze wszystkimi jego aspektami, dlatego w czasie podróży staram się jak najbardziej wsiąknąć w codzienne życie mieszkańców. Fascynuje mnie kultura oraz życie duchowe Azji (religie i systemy filozoficzne m.in. hinduizm, buddyzm, joga, tantryzm), które stale zgłębiam od 2006 roku. Dzięki wieloletnim podróżom, zarówno z grupami jak i prywatnie, Azja stała się moim drugim domem, do którego z radością powracam.

Od kilku lat fascynuje mnie Afryka, jej przyroda, niezapomniane widoki i siła Ziemi.

Pilotuję grupy po Azji Południowo Wschodniej oraz Keni, Tanzanii i Zanzibarze.

W Polsce zawodowo zajmuję się Medycyną Chińską oraz masażami.

Praca z ludźmi jest moim życiowym powołaniem, a każda podróż jest nowym bezcennym doświadczeniem.

 Uczestnicy wypraw o Kasi

 "Kasia Wujda jest niesamowita!!! Bardzo zorientowana na uczestników, stawiająca na ich wygodę, komfort i zadowolenie i dopiero na koncu dbająca o siebie. Fenomentalnie odnajdywała się w roli pilota i widać, że robi to co lubi. Dodatko świetnie opowiadała o religii, zabytkach i miejscach, które zwiedzaliśmy."

 "Pilot bardzo kompetentny, doświadczenie, znajomość kraju na najwyższym poziomie. Do tego inteligentny dowcipny i bardzo komunikatywny. Kasia to bardzo pozytywny człowiek , potrafiący z uśmiechem na ustach załatwiać trudne sprawy nie dając odczuć człowiekowi ze może za bardzo marudzi z hotelem czy tam innymi drobiazgami. Słowem szóstkę z plusem wystawiam."

Opinie

Przeczytaj o podróżach ze mną

Pojedź ze mną na wyprawę