.

BLISKIE PODRÓŻE: JAPONIA W SUDETACH

Drukuj stronę
3 dni
Polska
wielkość grupy: kameralna 8-12 os.
 • BLISKIE PODRÓŻE: JAPONIA W SUDETACH

  Zapraszamy Was na podróżniczy weekend w Kotlinie Kłodzkiej. Rezydencja Terra Sudeta u podnóża Parku Krajobrazowego Masywu Śnieżnika to mały pensjonat stylem nawiązujący do kultury japońskiej - spotkamy się tu w kameralnym gronie, z dala od tłumów turystów, żeby posłuchać ciekawych opowieści i wymienić się podróżniczymi doświadczeniami. Oprócz wycieczki na Śnieżnik, przeniesiemy Was też na inne kontynenty podczas slajdowiska - będzie dużo o Japonii, ale porozmawiamy też o innych pięknych miejscach, do których wkrótce się wybierzemy. 

  O Japonii opowie pilot Kazik Pawłowski - nasz specjalista od kierunku. Kazik spędza sporą część roku podróżując z grupami po Japonii, więc jeśli macie pytania odnośnie podróżowania po tym kraju, będzie do tego okazja :) 

   ***

  Lokalizacja: Rezydencja Terra Sudeta
  Doskonałe miejsce na wycieczki piesze i rowerowe. Właścicielką pensjonatu jest Małgorzata Olejniczak - zakochana w kulturze japońskiej, której detale można zobaczyć w pensjonacie. Jej droga od Kotliny Kłodzkiej do Tokyo została opisana w Forbes Women w wydaniu luty 2020. Pani Małgosia uczy ludzi w trzech krajach malować w japońskim stylu.
  Każdy pokój willi jest urządzony w innym stylu: japońskim, prowansalskim, polskim, orientalnym, chińskim, afrykańskim, "1001 nocy", "Pod aniołkami", "Pod góralskim Barankiem" "Marianna Orańska" i dwa pokoje szwajcarskie. Pensjonat posiada także piękny taras, ogród oraz salę biesiadną. 

  1 dzień

  PRZYJAZD, POWITALNA KOLACJA I WIECZORNA INTEGRACJA

  We własnym zakresie dojeżdżamy do Goworowa w Kotlinie Kłodzkiej niedaleko Międzylesia. Naszą bazą będzie rezydencja Terra Sudeta, która specjalizuje się w promocji kultury japońskiej oraz w domowej kuchni japońskiej. W jej ogrodzie natomiast znajdziemy japońskie warzywa i przyprawy. 17:30 Oficjalne powitanie i otwarcie; kolacja powitalna.
  Wieczorem czas na integrację i podróżnicze opowieści.

  2 dzień

  WYCIECZKA NA ŚNIEŻNIK, KOLACJA JAPOŃSKA, PRELEKCJA O JAPONII I WARSZTATY ORIGAMI

  Dziś czeka nas dawka aktywnego wypoczynku – udamy się na wycieczkę na najwyższy szczyt polskich Sudetów Wschodnich - Śnieżnik (1425 m. n.p.m.), podziwiając rozległą panoramę i wypatrując kozic. Po powrocie zasłużony relaks w hamakach i leżakach w ogrodzie oraz specjalna atrakcja - kolacja japońska. Rezydencja Terra Sudeta oferuje domową kuchnię jak w tradycyjnym hotelu "ryokan" w Japonii. Elegancka kolacja przy świecach "Sakura", oparta na oryginalnych japońskich składnikach, serwowana wśród autentycznych dekoracji i w prawdziwej zastawie stołowej z Japonii. Menu skomponowane w zależności od Państwa kulinarnego gustu, również dla wegetarian. 
  Wieczorem prelekcja podróżnicza o Japonii połączona z warsztatami origami.

  3 dzień

  ZAKOŃCZENIE I POWRÓT DO DOMU

  Po śniadaniu czas na ostatnie rozmowy i pożegnanie.
  Wyjazd do domu.  Interesuje Cię inny termin? A może chcesz wyjechać z grupą znajomych we własnym gronie? Koniecznie daj nam znać na info@kiribaticlub.pl

terminy i ceny

załóż rezerwację
CENA OBEJMUJE:
 • 2 noclegi w rezydencji Terra Sudeta (pokoje 2-os., dla rodzin możliwe pokoje 3 i 4-osobowe)

 • wyżywienie: 2 x śniadanie, kolację powitalną (1 dzień), kolację japońską (2 dzień)

 • prelekcję podróżniczą

 • opiekę pilota Kiribati Club 

 • ubezpieczenie NNW

 • maseczkę i płyn dezynfekujący

 • upominek-niespodziankę Kiribati Club 

CENA NIE OBEJMUJE:
 • pozostałego wyżywienia

 • transportu

ZALICZKA: 200 pln
 • BEZPIECZNA REZERWACJA
  Śledzimy na bieżąco rozwój sytuacji pandemicznej w kraju; gwarantujemy zwrot środków w przypadku odwołania wyjazdu ze względu na wprowadzone obostrzenia związane z Covid-19.

 

Podobne wycieczki

Zobacz także:

Wyprawy z pilotem

Wyprawy z pilotem

Wyjazdy indywidualne
Wyjazdy indywidualne

Wyjazdy indywidualne

Wyjazdy szyte na miarę

Wyjazdy szyte na miarę

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności

zapisz się do newslettera

x

Prawdziwe podróże

Wyjątkowe wyprawy, inspiracje
i promocje na Twojego maila.