.

Świadoma turystyka

Kochamy świat – dlatego podróżujemy świadomie. Szanujemy lokalną kulturę i zwyczaje, korzystamy z usług lokalnych przedsiębiorców i nie traktujemy zniewolonych zwierząt jako atrakcji turystycznej.

Świadoma i odpowiedzialna turystyka jest dla nas ważnym tematem. Bardzo. I dlatego zaczęliśmy od siebie.

PILOCI Z MISJĄ

Nasz zespół łączy nie tylko wspólna pasja, ale również podejście do podróżowania. Kochamy świat, więc naturalnie chcemy o niego dbać. Podczas szkoleń i warsztatów rozmawiamy o tym, jak podróżować odpowiedzialnie, i jak budzić tą świadomość w innych podróżujących.

WSPIERAMY LOKALSÓW

Dbamy, aby nasze pieniądze wsparły lokalną gospodarkę, a nie wielki międzynarodowy koncern. Dlatego podczas naszych wypraw śpimy w lokalnych hotelach, jadamy w lokalnych restauracjach i korzystamy z usług lokalnych przedsiębiorców. Z niektórymi z nich nawiązaliśmy długoletnie przyjaźnie! (Hola Leoncio! Hola Evelin!)

ZWIERZĘTA TYLKO NA WOLNOŚCI

Unikamy miejsc, które traktują zwierzęta jako atrakcję turystyczną. Nasze programy zakładają, że odwiedziny w takich miejscach są zawsze opcjonalne – wybór należy do Ciebie. Jeśli masz wątpliwości, czy dane miejsce dobrze traktuje zwierzęta, nasz pilot udzieli Ci szczegółowych informacji.

PODRÓŻUJEMY Z REFLEKSJĄ

Podróżujemy świadomie, a więc z refleksją na temat naszego wpływu na otaczającą nas kulturę, ludzi, środowisko. Analizujemy nasze zachowanie i jego konsekwencje.

A co Ty możesz zrobić przed i podczas wyprawy? Zajrzyj do działu PORADNIK ODPOWIEDZIALNEGO TURYSTY.

wyprawa

ostatnie wolne miejsca

pokaż wyprawy
masz pytania?

zadzwoń do nas!

wyprawa

Sklep Kiribati Club

Zobacz

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności