.

BARDZIEJ AKTYWNIE: SPORTY EKSTREMALNE W SŁOWENII

Drukuj stronę
5 dni
Słowenia
wielkość grupy: 6 os. w samochodzie
 • BARDZIEJ AKTYWNIE: SPORTY EKSTREMALNE W SŁOWENII

  Potrzebujesz zastrzyku adrenaliny? Aktywny wyjazd do Słowenii to ekscytująca kombinacja różnych sportów ekstremalnych: 5 dni - 5 aktywności: rafting, canyoning, hydrospeed, kajakarstwo górskie, ziplining! Przygotujcie się na niezapomniane przeżycia wśród urzekających krajobrazów jednej z najbardziej malowniczych rzek Europy - Dolina Soczi oferuje wszystko, co potrzebne, aby dać porwać się nieujarzmionej przyrodzie, poczuć dreszczyk przygody, a wieczorem komfortowo wypocząć w oczekiwaniu na wydarzenia kolejnego dnia. Gotowi/we na wyzwanie? Tę przygodę zapamiętacie na długo!

  ZASADY WJAZDU DO SŁOWENII

  Zasady wjazdu do Słowenii i informacje dla podróżujących:

  STATUS: otwarty dla podróżujących
  WJAZD: wjazd bez kwarantanny i obowiązku przedłożenia negatywnego wyniku testów dla mieszkańców wszystkich województw Polski, za wyjątkiem opolskiego i wielkopolskiego.

  Podróżni przybywający do Słowenii z krajów/obszarów o wysokim zagrożeniu epidemiologicznym (województwa opolskie i wielkopolskie) podlegają obowiązkowej kwarantannie, chyba że przedstawią negatywny wynik testu na COVID-19 (PCR lub HAG), nie starszy niż 48 godzin (wykonany w krajach Schengen, Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Izraelu, Kanadzie, Nowej Zelandii,  Federacji Rosyjskiej i Serbii; w punktach kontrolnych na lotniskach akceptowane są również rezultaty testów PCR i HAG wykonanych w Turcji). Zwolnieni są również ozdrowieńcy (co potwierdza pozytywny wynik testu, od którego upłynęło co najmniej 21 dni i co najwyżej 6 miesięcy lub zaświadczenie lekarskie, że osoba chorowała na COVID-19, a od wystąpienia objawów nie upłynęło jeszcze sześć miesięcy) i osoby zaszczepione - pod warunkiem przedłożenia zaświadczenia, że od przyjęcia drugiej dawki szczepionki upłynęło: co najmniej 7 dni (w przypadku COMIRNATY Biontech/Pfizer) i co najmniej 14 dni w przypadku szczepionek producentów: Moderna (COVID-19 Vaccine) oraz 21 dni od przejęcia pierwszej dawki szczepionki producenta AstraZeneca (Vaxzevria COVID-19 Vaccine) lub Serum Institute of India/AstraZeneca (Covishield). Uznawane są również zaświadczenia potwierdzające, że od podania pierwszej dawki szczepionki COVID-19 Vaccine Janssen producenta Johnson i Johnson/Janssen-Cilag upłynęło co najmniej 14 dni.

  Z kwarantanny zwolnieni są również ozdrowieńcy zaszczepieni jedną dawką dowolnej szczepionki honorowanej przez Słowenię, pod warunkiem, iż dawka ta została podana nie później niż 8 miesięcy po otrzymaniu pozytywnego wyniku testu PCR (od pierwszego dnia po zaszczepieniu).


  NA MIEJSCU:
  - obowiązują zasady zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa: maseczki obowiązkowe w publicznych przestrzeniach zamkniętych i otwartych (jeśli nie można zapewnić 3 m odległości między ludźmi), zachowywanie bezpiecznej odległości oraz dezynefkcja rąk
  - hotele, restauracje,placówki kulturalne i handlowe oraz atrakcje turystyczne w większości otwarte. Osoby korzystające z hoteli, konsumujące wewnątrz obiektów gastronomicznych, korzystające z usług placówek kultury itp. muszą spełniać kryterium PCT tj. być ozdrowieńcem, osobą zaszczepioną lub posiadać negatywny wynik testu PCR lub HAG nie starszy od 48 godzin. UWAGA: w niektórych obiektach honorowane są wyłącznie testy PCR.

   

  1 dzień

  PRZEJAZD DO SŁOWENII

  Wyjazd z Polski we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Słowację i Austrię do Słowenii. Wieczorem zakwaterowanie w pokojach gościnnych w pobliżu miejscowości Bovec i rzeki Soca, która jest jedną z najbardziej malowniczych rzek Europy.


  Na miejscu w bazie przed rozpoczęciem przygody z każdą z aktywności jest dostępna toaleta, przebieralnia, prysznice oraz miejsce gdzie można zjeść lunch.
  Wszyscy instruktorzy prowadzący zajęcia to doświadczeni specjaliści, od lat zajmujący się organizacją tego typu imprez.
  UWAGA! Kolejność poszczególnych atrakcji może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Zachowajmy elastyczne nastawienie – bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

  2 dzień

  RAFTING I HYDROSPEED

  Rano na godzinę 10.00 udajemy się na rafting. Przejdziemy krótkie przeszkolenie, dostaniemy odpowiedni sprzęt i wyruszymy ku przygodzie. Pokonamy 10 kilometrów z biegiem rzeki, co zajmie nam około 2,5 godziny. Pierwsze pięć kilometrów spływu to oswajanie się z rzeką, sprzętem oraz nauką współpracy w zespole, tak, aby być przygotowanym na kolejny pięciokilometrowy odcinek rzeki - ciekawszy i dostarczający więcej emocji, ale też trudniejszy! (Stopień trudności zależy od aktualnego poziomu wody.)

  Po krótkim odpoczynku czas na kolejny wysiłek - tym razem szaleństwo hydrospeed’u. Tak, jak poprzednio, czeka nas krótkie przeszkolenie, zaznajomienie się ze sprzętem i … wchodzimy do wody. Leżąc na naszych deskach, przez około 1,5 godziny będziemy dawać porywać się nurtowi rzeki. Przed zmarznięciem w zimnej wodzie ochronią nas pianki. Pokonamy w ten sposób 6,5 kilometra, a cała impreza to niemal 3 godziny wodnej zabawy i zmagań z nurtem! 

  Po emocjonujacym dniu wrócimy do hotelu, gdzie czeka nas zasłużony odpoczynek, wzajemna wymiana wrażeń i integracja przy ulubionych napojach.

  3 dzień

  CANYONING I KAJAKI

  Kolejny dzień pełen atrakcji. Rano po zaopatrzeniu w odpowiedni sprzęt, udamy się do usytuowanego nieopodal przełomu rzeki Susec skąd rozpoczniemy canyoning. W tym miejscu zaczyna się niesamowita przygoda w wąskim korycie górskiego potoku - spuszczanie się na linach, pokonywanie progów, skoki z wodospadów. Pokonanie tej rzeki zajmie nam około 2,5 godziny i na pewno na długo zostanie w pamięci, a opowieści o swojej odwadze i emocjach towarzyszących przygodom będzie można snuć w nieskończoność.
  Po przerwie kolejna atrakcja. Wrócimy do głównej rzeki - Soca, gdzie będą na nas czekać kajaki. Tym razem każdy indywidualnie zmierzy się z rzeką; na wodzie spędzimy około 1,5 godziny. Tak, jak przy raftingu, spływ zaczniemy od spokojniejszego odcinka rzeki, aby zaznajomić się ze sprzętem i technikami pływania na kajaku, by po około 30 minutach dopłynąć do bardziej rwącego odcinka, gdzie będzie można zaszaleć i poczuć dreszczyk emocji. Pod wieczór wrócimy do miejsca zakwaterowania na kolejną imprezę integracyjną i odpoczynek.

  4 dzień

  ZIPLINE PARK

  Dziś wybierzemy się do zipline parku w kanionie Uczja, gdzie czeka na nas 10 zjazdów po stalowych linach  o długości 250 – 600 m. Będziemy mknać w powietrzu podziwiając jednocześnie niesamowite górskie krajobrazy – czego chcieć więcej!

  5 dzień

  POWRÓT DO POLSKI

  Po zasłużonym odpoczynku wyruszymy w podróż powrotną do Polski, pełni niezapomnianych wrażeń i energii na nadchodzący tydzień, miesiąc, a może i cały rok :)  ZASADY WJAZDU:
  Wjazd bez kwarantanny i obowiązku przedłożenia negatywnego wyniku testów dla mieszkańców wszystkich województw Polski, za wyjątkiem opolskiego i wielkopolskiego - od mieszkańców tych województw wymagane zaświadczenie o przyjęciu pełnej dawki szczepionki, negatywny wynik testu PCR lub HAG wykonany w ciągu ostatnich 48h przed podróżą lub potwierdzenie statusu ozdrowieńca.

   

   

terminy i ceny

załóż rezerwację
CENA OBEJMUJE:
 • transport minibusem wg programu

 • 4 noclegi w pokojach gościnnych (2 pokoje 4-os. ze wspólną łazienką i kuchnią)

 • wymienione w programie aktywności oraz cały niezbędny do ich realizacji sprzęt

 • opiekę pilota Kiribati Club

 • ubezpieczenie podróżne Signal Iduna KL 40 000 EUR, NNW 15 000 PLN, bagaż 1000 PLN, dodatkowe ubezpieczenie obejmujące sporty ekstremalne podczas aktywności sportowych

 • zestaw podróżnika Kiribati Club:

  • koszulka klubowa

  • worek sportowy

  • etui na bilet

  • karta ubezpieczeniowa

CENA NIE OBEJMUJE:
 • wyżywienia 

 • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

ZALICZKA:
Do odwołania nie pobieramy zaliczek przy zapisie na wyjazdy zagraniczne. Zaliczkę wpłacicie dopiero wtedy, gdy potwierdzimy, że wyjazd może się odbyć.

Chcecie jechać tylko w swoim gronie? Dajcie nam znać na info@kiribaticlub.pl, zorganizujemy dla Was prywatny trip.

Podobne wycieczki

Zobacz także:

Wyprawy z pilotem

Wyprawy z pilotem

Wyjazdy indywidualne
Wyjazdy indywidualne

Wyjazdy indywidualne

Wyjazdy szyte na miarę

Wyjazdy szyte na miarę

Wyprawa - Dlaczego z nami?

Partnerzy:

Płatności:

Platności

zapisz się do newslettera