Odkryj kraj kontrastów, obok którego nie przejdziesz obojętnie - wybierz swoją wyprawę do INDII »
Dołącz do grupy

SPORTY EKSTREMALNE W SŁOWENII

Do ulubionych
Europa Słowenia 5 dni3 - 8 osób

Terminy i ceny

Nie mamy już terminów dla tej wyprawy.

Ale jeśli interesuje Cię ten program – napisz do nas!
Dostosujemy termin do Ciebie.

Masz pytania? Porozmawiajmy

+ 48 513 051 310

Podobne wyjazdy

SPORTY EKSTREMALNE W SŁOWENII

Potrzebujesz zastrzyku adrenaliny? Aktywny wyjazd do Słowenii to ekscytująca kombinacja różnych sportów ekstremalnych: 5 dni - 5 aktywności: rafting, canyoning, hydrospeed/caving, kajakarstwo górskie, ziplining! Przygotujcie się na niezapomniane przeżycia wśród urzekających krajobrazów jednej z najbardziej malowniczych rzek Europy - Dolina Soczy oferuje wszystko, co potrzebne, aby dać porwać się nieujarzmionej przyrodzie, poczuć dreszczyk przygody, a wieczorem komfortowo wypocząć w oczekiwaniu na wydarzenia kolejnego dnia. Gotowi/we na wyzwanie? Tę przygodę zapamiętacie na długo!

Polubisz ten wyjazd za:

 • aktywny, przygodowy program
 • rafting
 • hydrospeed lub caving
 • canyoning
 • kajaki
 • ziplining

Trasa

 • BOVEC I OKOLICE

Plan podróży

 • 1 dzień PRZEJAZD DO SŁOWENII

  Wyjazd z Polski we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Słowację i Austrię do Słowenii. Wieczorem zakwaterowanie w pokojach gościnnych w pobliżu miejscowości Bovec i rzeki Soca, która jest jedną z najbardziej malowniczych rzek Europy.

   

  Na miejscu w bazie przed rozpoczęciem przygody z każdą z aktywności jest dostępna toaleta, przebieralnia, prysznice oraz miejsce gdzie można zjeść lunch. Wszyscy instruktorzy prowadzący zajęcia to doświadczeni specjaliści, od lat zajmujący się organizacją tego typu imprez.

   

  UWAGA! Kolejność poszczególnych atrakcji może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. Zachowajmy elastyczne nastawienie – bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

 • 2 dzień RAFTING I HYDROSPEED/CAVING

  Rano na godzinę 10.00 udajemy się na rafting. Przejdziemy krótkie przeszkolenie, dostaniemy odpowiedni sprzęt i wyruszymy ku przygodzie. Pokonamy 10 kilometrów z biegiem rzeki, co zajmie nam około 2,5 godziny. Pierwsze pięć kilometrów spływu to oswajanie się z rzeką, sprzętem oraz nauką współpracy w zespole, tak, aby być przygotowanym na kolejny pięciokilometrowy odcinek rzeki - ciekawszy i dostarczający więcej emocji, ale też trudniejszy! (Stopień trudności zależy od aktualnego poziomu wody.)

   

  Po krótkim odpoczynku czas na kolejny wysiłek - tym razem szaleństwo hydrospeed’u. Tak, jak poprzednio, czeka nas krótkie przeszkolenie, zaznajomienie się ze sprzętem i … wchodzimy do wody. Leżąc na naszych deskach, przez około 1,5 godziny będziemy dawać porywać się nurtowi rzeki. Przed zmarznięciem w zimnej wodzie ochronią nas pianki. Pokonamy w ten sposób 6,5 kilometra, a cała impreza to niemal 3 godziny wodnej zabawy i zmagań z nurtem!

   

  Przy niskim poziomie: caving czyli eksploracja jaskiń. Caving w jaskini Mala Boka daje unikalną możliwość zapuszczenia się w ukryty świat pod powierzchnią ziemi. System jaskiń charakteryzuje się skomplikowanymi formacjami wapiennymi, podziemnymi rzekami, komorami i wąskimi przejściami, oferując ekscytujące i przygodowe doświadczenie. Eksploracja jaskiń może być fizycznie wymagająca i wymaga odpowiedniego sprzętu oraz znajomości technik speleologicznych - stąd opieka doświadczonego grotołaza, który będzie nad nami czuwał podczas trwania wycieczki.

   

  Po emocjonujacym dniu wrócimy do hotelu, gdzie czeka nas zasłużony odpoczynek, wzajemna wymiana wrażeń i integracja przy ulubionych napojach.

 • 3 dzień CANYONING I KAJAKI

  Kolejny dzień pełen atrakcji. Rano po zaopatrzeniu w odpowiedni sprzęt, udamy się do usytuowanego nieopodal przełomu rzeki Susec skąd rozpoczniemy canyoning. W tym miejscu zaczyna się niesamowita przygoda w wąskim korycie górskiego potoku - spuszczanie się na linach, pokonywanie progów, skoki z wodospadów. Pokonanie tej rzeki zajmie nam około 2,5 godziny i na pewno na długo zostanie w pamięci, a opowieści o swojej odwadze i emocjach towarzyszących przygodom będzie można snuć w nieskończoność.

   

  Po przerwie kolejna atrakcja. Wrócimy do głównej rzeki - Soca, gdzie będą na nas czekać kajaki. Tym razem każdy indywidualnie zmierzy się z rzeką; na wodzie spędzimy około 1,5 godziny. Tak, jak przy raftingu, spływ zaczniemy od spokojniejszego odcinka rzeki, aby zaznajomić się ze sprzętem i technikami pływania na kajaku, by po około 30 minutach dopłynąć do bardziej rwącego odcinka, gdzie będzie można zaszaleć i poczuć dreszczyk emocji.

   

  Pod wieczór wrócimy do miejsca zakwaterowania na kolejną imprezę integracyjną i odpoczynek.

 • 4 dzień ZIPLINE PARK

  Dziś wybierzemy się do zipline parku w kanionie Uczja, gdzie czeka na nas 10 zjazdów po stalowych linach  o długości 250 – 600 m. Będziemy mknać w powietrzu podziwiając jednocześnie niesamowite górskie krajobrazy – czego chcieć więcej!

  Opcjonalnie: chętni mogą również wypożyczyć rowery górskie lub e-bike i udać się w jedną z okolicznych tras.

 • 5 dzień POWRÓT DO POLSKI

  Po zasłużonym odpoczynku wyruszymy w podróż powrotną do Polski. Pełni niezapomnianych wrażeń i energii na nadchodzący tydzień, miesiąc, a może i cały rok!

Świadczenia

Cena obejmuje

Transport
 • prywatny minibus na całej trasie według programu
Zakwaterowanie
 • 4 noclegi w pokojach gościnnych (pokoje 4-os. ze wspólną łazienką i kuchnią)
Pozostałe
 • wymienione w programie aktywności oraz wypożyczenie niezbędnego sprzętu
 • opieka pilota Kiribati Club
 • zestaw podróżnika Kiribati Club
 • twój osobisty przewodnik w formie aplikacji - sprawdź jak to działa
Ubezpieczenie dodatkowe od sportów ekstremalnych
 • zwyżka sporty ekstremalne podczas aktywności
Ubezpieczenie
 • Ubezpieczenie podróżne Signal Iduna:

  • KL 40 000 EUR (w tym następstwa chorób przewlekłych)
  • NNW 15 000 PLN
  • bagaż 2 000 PLN

Cena nie obejmuje:

  • wyżywienia
  • obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.

Dodatkowe informacje

 • Wizy

  Słowenia

  Na granicach z Austrią, Węgrami i Włochami, jako krajami należącymi do strefy Schengen nie funkcjonują już posterunki graniczne, jednak z powodu aktualnej sytuacji w Europie, na granicy z Austrią przywrócone zostały tymczasowe, okresowe kontrole paszportowo-osobowe. Ponadto słoweńska policja może przeprowadzać wzmożone kontrole tożsamości na terytorium całego kraju. Jeśli odwiedzasz Słowenię, trzeba bezwzględnie mieć przy sobie ważny dokument tożsamości (dla obywateli polskich: dowód osobisty bądź paszport). Przed wjazdem upewnij się, czy dokument jest czytelny, w dobrym stanie technicznym i pozwala na jednoznaczne stwierdzenie tożsamości. 


Masz pytania? Porozmawiajmy

+ 48 513 051 310info@kiribaticlub.pl