OSTATNIE MIEJSCA na wakacyjny wyjazd do Sri Lanki! Zarezerwuj miejsce i zobacz słonie na Cejlonie »
Jest tylko relaks

Twój osobisty przewodnik podczas podróży z Kiribati Club

12 lutego 2024
Przemyślana organizacja to klucz do sukcesu każdej wyprawy, dlatego w Kiribati Club stawiamy na to, by nasi podróżnicy mieli wszystko czego potrzebują w zasięgu ręki. Właśnie z myślą o Twoim komforcie i poczuciu bezpieczeństwa przygotowaliśmy aplikację, która stanie się Twoim osobistym przewodnikiem podczas każdego etapu podróży.

Znajdziesz w niej szczegółowy plan wyprawy, opisany dzień po dniu. Dzięki temu przygotujesz się na planowane atrakcje, sprawdzisz informacje dotyczące zakwaterowania, czy czasu przejazdu.

Aplikacja umożliwia również śledzenie bieżących informacji o lotach, takich jak godzina wylotu, terminal i ewentualne opóźnienia.

W zakładce "pogoda" sprawdzisz prognozę dla każdego miejsca, które odwiedzisz podczas wyprawy, co pozwoli Ci odpowiednio się przygotować i cieszyć każdym momentem podróży, niezależnie od pogody.

Dzięki naszej mapce zyskasz dostęp do przeglądu trasy i położenia ważnych lokalizacji Twojej wyprawy.

Ważnym atutem aplikacji jest dostęp do szerokiej gamy materiałów dodatkowych. Pozwolą one na głębsze poznanie kultur, historii i zwyczajów krajów, które odwiedzisz. Ciekawostki, artykuły i podcasty wzbogacą Twoje podróżnicze doświadczenie, dając kontekst i tło dla miejsc, które będziesz odkrywać.

Większość funkcji działa w trybie offline, co oznacza, że możesz korzystać z aplikacji nawet wtedy, gdy nie będziesz mieć dostępu do Internetu. 

 

Zarezerwuj miejsce na jednej z naszych wypraw i przekonaj się, że aplikacja będzie nieocenionym narzędziem w trakcie Twojej podróży!